Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

As nemoku piesti graziai tai ir nepiesiu o rubus persiuvineju dukrai is kaikuriu nenesiojamu savo rubu pvz senu dzinsu labai grazus ir orginalus sijonai iseina,arba is seno nemadingo lietpalcio gavosi nebloga plona pavasarine striuke. Kai ismoksiu ikelt ikelsiu ir pasigirsiu.Siam mometui neturiu tokio dalyko kad galeciau sukelti nuotraukas i kompa.
Atsakyti
butinaj pasigirk 4u.gif
Atsakyti
Na aš turėjau trumpą odinį sijoną,kuris gulėjo ilgai spintoje,tai nutariau persiųti.Reikės čia jums parodyti biggrin.gif .

Ir taip patinka kažkuo išsiskirti iš kitų,todėl prisigalvojų visko.

Ir aplamai labai panašios temos čia ir čia
Atsakyti
tose temose kaip atnaujinti drabuzius o cia taj labiau paciu kuryba(paciu sukurti drabuziai)
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 07 19, 23:08)
Ir aplamai labai panašios temos čia ir čia

Kad mes čia ne apie drabužių persiuvimą ar atnaujinimą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 07 20, 12:45)
Kad mes čia ne apie drabužių persiuvimą ar atnaujinimą  bigsmile.gif

Na sakyčiau kad tik temos pradžia ne apie tai,bet vėliau tema krypsta,kaip pagrąžinti drabužius.O grąžinam ar atnaujinam tikrai tik savo fantazija.Tiesiog buvo minima ne tik nauji sugalvoti modeliai.

Atsiprašau jei ne taip išsireiškiau cool.gif ,juk nerašiau kad tokios pačios temos,o tik panašios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 20 liepos 2006 - 21:52
nelabaj suprantu uzuomena
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 21, 10:24)
nelabaj suprantu uzuomena

O aš kalbu be užuominų biggrin.gif
Atsakyti
taj tada visaj noeko nebesuprantu
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 21, 13:25)
taj tada visaj noeko nebesuprantu

aš nesuprantu,ką nesuprantamai parašiau.Bet jei jau nesuprantam viena kitos tai kam gilintis į tai mirksiukas.gif

Beja tavo modeliukai gražūs thumbup.gif .
Nemoku savo minčių išreikšti ant popieriaus.Pati mėgstu išskirtinius variantus,kartais pavyksta įgyvendinti.
Atsakyti
na asciu kad pagyrej
Atsakyti
Sveikos, as irgi pries tris metus(dabar susidomejau papuosalu darymu)paisiau modelius ir dabar perskaicius jusu tema isiskasiau is stalciaus susni lapu ir pamaciau, kad kaika galima net pasisiuti g.gif biggrin.gif
Idedu kelis savo darytus eskizus:
user posted image
user posted image
user posted image
Cia tik labai labai maza dalis is mano eskizu blush2.gif Jei kam patiks galesiu atskanuoti daugiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amity: 23 liepos 2006 - 18:07