Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

QUOTE(isdykelee_ @ 2007 11 12, 12:54)
labai aciu smile.gif butent toks kostiumas ir taip liemene matosi ax.gif tada teks klienta atkalbeti nuo taisimu blink.gif

Aišku klientui pasakyk apie tai ,gali ir parodyti būtent tą kostiumą kur matosi liemenė.Bet jei jam nepatinka,tai reikėtų į kliento norus atžvelgti,nes po to jam bus nemiela ta liemenė ir gulės spintoje nenešiojama,o pinigus tai už ją mokėjo.

Aš sprendžiu pagal save,pati esu siuvėje,bet jei man drabužis nemielas tegul jis bus vienetinis,ar paskutinis mados klyksmas,bet aš jo nenorėsiu nešioti.Tai ir klientam niekada neperšu savo nuomonės ,o tik patariu.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 11 12, 19:50)
Aišku klientui pasakyk apie tai ,gali ir parodyti būtent tą kostiumą kur matosi liemenė.Bet jei jam nepatinka,tai reikėtų į kliento norus atžvelgti,nes po to jam bus nemiela ta liemenė ir gulės spintoje nenešiojama,o pinigus tai už ją mokėjo.

Aš sprendžiu pagal save,pati esu siuvėje,bet jei man drabužis nemielas tegul jis bus vienetinis,ar paskutinis mados klyksmas,bet aš jo nenorėsiu nešioti.Tai ir klientam niekada neperšu savo nuomonės ,o tik patariu.

aciu uz nuomone mirksiukas.gif su klientu pakalbejau:radom kompromisa ax.gif kadange liemene matisi 12cm.tai padariau6cm. ax.gif Ir visai klasiskai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Na, mano klientė - maža šunytė - tai va kokį guolį jai pasiuvau. Pamačiau panašų Kikoj.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 16, 15:23)
Na, mano klientė - maža šunytė - tai va kokį guolį jai pasiuvau. Pamačiau panašų Kikoj.

user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
siuvu sarafana,kazko noretusi pagyvinti,galvoju kisenes uzsiuti tik kokios formos,gal kas turit minciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 21, 17:11)
siuvu sarafana,kazko noretusi pagyvinti,galvoju kisenes uzsiuti tik kokios formos,gal kas turit minciu ax.gif


Ikelk ta sarafana, nes neaisku kokiu jis formu, koks audinys ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 22, 15:56)
Ikelk ta sarafana, nes neaisku kokiu jis formu, koks audinys ir t.t. smile.gif

paprastas,panasiai kaip suknele be rankoviu,medziaga vilnike,juoda,toki paprasta norejo kaimynes mergaite o beto ji nera smulki,man visai toks paprastas tas jos modelis,kazko lyg truktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 22, 18:05)
paprastas,panasiai kaip suknele be rankoviu,medziaga vilnike,juoda,toki paprasta norejo kaimynes mergaite o beto ji nera smulki,man visai toks paprastas tas jos modelis,kazko lyg truktu g.gif


Dabar populiarios U raidės formos uždėtinės kišenės.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2007 11 17, 23:39)


Aš mačiau labai gražų serafaniuką, kurio kišenės šonuose: kišenės forma kaip priekinės džinsų kišenės-pusapvalė uždėtinė, viršus parauktas, ir uždėtas antkišenukas. Nu jei galėčiau paveikslą ikelt, tai aišku būtų.....
Atsakyti
QUOTE(Linspiriukas @ 2007 11 24, 17:22)
Aš mačiau labai gražų serafaniuką, kurio kišenės šonuose: kišenės forma kaip priekinės džinsų kišenės-pusapvalė uždėtinė, viršus parauktas, ir uždėtas antkišenukas. Nu jei galėčiau paveikslą ikelt, tai aišku būtų.....

man irgi buvo mintis kisenes virsu paraukti,zadu taip daryti,gal su juostele sutraukti,as tai buciau vietoj jos pirkosi netokia medziaga sarafanui,man jos ta medziaga daugiau moteriska g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 22, 18:05)
paprastas,panasiai kaip suknele be rankoviu,medziaga vilnike,juoda,toki paprasta norejo kaimynes mergaite o beto ji nera smulki,man visai toks paprastas tas jos modelis,kazko lyg truktu g.gif

ypač jei nėra smulki, reikia labai gerai apgalvoti viską smile.gif
jei netingi įkelk foto mergaites su sarafau - bus lengviau patart mirksiukas.gif
Atsakyti
as taippat esu dizainere konstruktore , modeliuotoja blush2.gif
galiu taip pat padet su modeliuko patobulini ax.gif
nors ziuriu kad cia apmirus temele truputi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 01 lapkričio 2008 - 21:16