Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

4u.gif Mergaites, gal turit kokia nuoroda i mergaitisku sukneliu puslapiukus, nes reikia dukrai baline sukne pasiuti...dekui
Atsakyti
armani vaiku kolekcijos
Beje, jei reikia kokiu patarimu, galit kreiptis - dirbu drabuziu dizainere :-)
Atsakyti
sveikutes.ne nezinau kur kreiptis.gal kas gali padet.man reikia delfino aprangos suaugusiam zmogui.ne neisivaizduoju kaip pasiut o tuo labiau iskarpas kur gaut.jei galetumet patart buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 08 22, 13:31)
armani vaiku kolekcijos
Beje, jei reikia kokiu patarimu, galit kreiptis - dirbu drabuziu dizainere :-)

padekit! smile.gif kaip dabar madoje?vyriskas svarkas.ar liemene turi matytis is po svarko,kai jis uzsegtas?nu cia prie kaklo iskirptes? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 11 11, 12:38)
padekit! smile.gif kaip dabar madoje?vyriskas svarkas.ar liemene turi matytis is po svarko,kai jis uzsegtas?nu cia prie kaklo iskirptes? g.gif  g.gif


Kad nelabai tos liemenes madingos si sezona. Kas per liemene, kad virsuj matytis dar gali??? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 12, 00:01)
Kad nelabai tos liemenes madingos si sezona. Kas per liemene, kad virsuj matytis dar gali???  biggrin.gif

konsultavausi su tokia Dizainere;ji sako ,kad kai liemene matosi tai prabanga:mat matosi visi trys kostiumo komponentai g.gif Ir per telika atkreipiau demesi,kad liemenes matosi ax.gif o mano klijentas nori nukirpti[jis toks biski senamadiskas]tai dabar nzn ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 11 12, 10:16)
konsultavausi su tokia Dizainere;ji sako ,kad kai liemene matosi tai prabanga:mat matosi visi trys kostiumo komponentai g.gif Ir per telika atkreipiau demesi,kad liemenes matosi ax.gif o mano klijentas nori nukirpti[jis toks biski senamadiskas]tai dabar nzn ka daryti g.gif


kiek aš pamenu, tai liemenės visada matydavosi, jei ji nesimato, tai kamreikalinga?
Atsakyti
QUOTE(Akvilė @ 2007 11 12, 11:27)
kiek aš pamenu, tai liemenės visada matydavosi, jei ji nesimato, tai kamreikalinga?

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 11 12, 10:16)
konsultavausi su tokia Dizainere;ji sako ,kad kai liemene matosi tai prabanga:mat matosi visi trys kostiumo komponentai g.gif Ir per telika atkreipiau demesi,kad liemenes matosi ax.gif o mano klijentas nori nukirpti[jis toks biski senamadiskas]tai dabar nzn ka daryti g.gif


Cia eina kaip nors is kompo, be internetiniu nuorodu ikelt paveikliukus? ideciau pavyzdziu. Ir gerai butu pamatyt, kaip atrodo tas kostiumas ant manekeno bent jau, nes neisivaizduoju, kiek ir kaip ji ten pas tave matosi biggrin.gif
Si sezona megztos liemenes ir megztukai matosi is po kostiumo, o kostiuminiu isvis nepastebejau paskutinese kolekcijose.
Atsakyti
Nu va, radau praktiskai vienintelio dizainerio, kuris si sezona toki varianta siulo, Duckie Brown. O kiti, kaip sakiau, kostiuminiu liemeniu isvis atsisako. http://men.style.com.../0207/0044h.jpg
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 12, 12:17)
Nu va, radau praktiskai vienintelio dizainerio, kuris si sezona toki varianta siulo, Duckie Brown. O kiti, kaip sakiau, kostiuminiu liemeniu isvis atsisako. http://men.style.com.../0207/0044h.jpg

labai aciu smile.gif butent toks kostiumas ir taip liemene matosi ax.gif tada teks klienta atkalbeti nuo taisimu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aneta23 @ 2007 08 28, 20:19)
sveikutes.ne nezinau kur kreiptis.gal kas gali padet.man reikia delfino aprangos suaugusiam zmogui.ne neisivaizduoju kaip pasiut o tuo labiau iskarpas kur gaut.jei galetumet patart buciau labai dekinga.


Galiu suprojektuot.
Atsakyti