Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

Sveiki,pastebejau kad jus labaj isredingos.bet gal ir man kasnors pritars man labaj patinka persiuti drabuzius,paisau eskizus.Gal kuri irgi paiso gali pasigirti savo darbais pasidalintumeme idejomis.esu dalyvavusi kolekcijoje na ten tokia nebuvo labaj ispudinga bet gal jus turit ka papasakoti.
Atsakyti
taj kad nieks neraso pridurti norejau gal kam nors patinka renktis ne tajp kaip visi ,patinka issiskirti is minios .Netikiu kad neatsiras bendraminciu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuvandaa: 09 liepos 2006 - 19:44
Manau,kad vien apsirengdamos savo rankomis padarytais rubeliais jau atrodome originaliai ir esame pacios sau dizaineres. biggrin.gif
Atsakyti
vat as taj ir turejau omeny ,tik nezinojau kaip pasakyt blush2.gif tai gal turi kas nors kuo pasigirti
Atsakyti
vat pvz as nusipiesiau tokia suknele tai galvojau pasisiut blush2.gif blush2.gif blush2.gif,taj gal galit patart ar verta tokia siutis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuvandaa: 10 liepos 2006 - 13:34
Butinai verta siutis drinks_cheers.gif
O paskiau dar butiniau reikes ikelti cionais ir visoms parodyti biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Oi, kiek aš idėjų turiu galvoje, tik negaliu to pateikt popieriuje,nes nemoku piešt verysad.gif

O suknutė daili, tik pūstas rankoves siūlyčiau pakeist kuo nors kitu 4u.gif
Atsakyti
na taj geraj reiks siutis galvoju be rankoviu . biggrin.gif .na bet nepasakyciau kad ir as grazej buvau nupiesus piesk ir viskas. turetu gautis
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 10, 19:57)
na taj geraj reiks siutis galvoju be rankoviu . biggrin.gif .na bet nepasakyciau kad ir as grazej buvau nupiesus piesk ir viskas. turetu gautis

thumbup.gif Saunuole siuk ir kelk cia!
Atsakyti
taj gal ir jus pasigirkit ,nes dar kol as pasisiusiu taj daug laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 10, 20:11)
taj gal ir jus pasigirkit ,nes dar kol as pasisiusiu taj daug laiko biggrin.gif

Tai kad as dar per mazai zinuciu turiu kad nuotraukas ikelt blink.gif
Atsakyti
suknute daili, bet modeliukas jau senokas, ta prasme, kad nelabai joje izvelgiu kazka toookiiiiiiooooooooooo . 4u.gif
Atsakyti