Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

Austuli, ne paskutinis biggrin.gif
Matai kiek čia svajonių atsivėrė smile.gif

Pirmas įspūdis buvo - vaikas su žaislu, tik paskui matosi, kad žaislui nebūdinga poza.
O jeigu bute - nebus per maža vietos tokiam meškinui? g.gif prieškambaryje guldyt į kokią vonelę ar ką? g.gif

Pippi - o Tavo hobis?
Atsakyti
Ot Karusia smile.gif
Nu gerai.Bute jiems vietos daug nereik.Butas jiems asocijuojasi su būda.O būdoj juk šunys miega :)Man labai juokinga,kai as isvedu juos i lauka,jie pradeda rąžytis taip juokingai,kojas tampyt.Ale is labai mazos budos islinde biggrin.gif o pas mane svetaine.kur jie buna 80kvadratu :DLauke issilaksto,namuose vel ramu smile.gif
Atsakyti
Taip užpavydėjau visoms...aš hobių neturiu...už juos man pinigus moka verysad.gif

Vat apie šunoterapija,. man labai įdomu ir, manyčiau, verta plėtoti temą. Nežinau, kaip ryte pavyktų pažadinti bičiuliukus, jei to darbo nedirbtų, kojytėmis kasydamas nugaras, mūsų priglaustas klajoklis - dvarniūga (toks tarp takso ir terjero smile.gif )

Pradžioje, pamatęs toiterjerą, dičkis galėjo vertikalia siena lipti...dabar šunys - didžiulis gėris, o mažių reikia mokyti saugotis, nes puola į glėbį kaukaziukams, užmiršęs visas bendravimo su šunimis taisykles.
Papildyta:
QUOTE(austulis @ 2015 01 23, 13:20)
Ot Karusia smile.gif
Nu gerai.Bute jiems vietos daug nereik.Butas jiems asocijuojasi su būda.O būdoj juk šunys miega :)Man labai juokinga,kai as isvedu juos i lauka,jie pradeda rąžytis taip juokingai,kojas tampyt.Ale is labai mazos budos islinde biggrin.gif o pas mane svetaine.kur jie buna 80kvadratu :DLauke issilaksto,namuose vel ramu smile.gif


Ar daug "išsilakstymo" jiems reik. Ar užtektų laisvės vieną kartą savaitėj, o kasdien galėtų 10 a kiemu tenkintis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 23 sausio 2015 - 13:36
QUOTE(austulis @ 2015 01 23, 12:15)
No problem  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriu auksaspalvio retriverio.Nieko negaliu sau padaryti.Pasikalbėjau su savim protinga ir nutariau pasitenkinti špicu.Bet ne,negaliu.Myliu tą kalę,kurią kada nors turėsiu wub.gif
Bet bobteilai seniai yra mano simpatijų sąraše,kaip ir komandorai ir puliai.Na,po afganų kurtų,kurie man nerealiai gražūs,bet per daug veiklūs mano tingiam būdui blush2.gif
Atsakyti
Sunute,šuniterapija(kineterapija) yra jau oficialu ir Lietuvoj.Kaunietės šaunuolės.
http://kauno.diena.l...42#.VMIzlkeUfCE
Iš tikrųjų,tai labai geras dalykas.Pvz mano mergina,nemegsta nei kompo,nei teliko.Už tai šunys jai viskas.Sukišus į tas kudlas rankas pastoviai.Matau,kaip ją tai ramina.Mano mama po insulto pas mane gyvena,taišunys taip gražiai,ateina prie jos ir galvąs padeda ant kelių.O ji laiminga ausis kasineja wink.gif
Šie šunys prisitaiko prie zmonių gyvenimo būdo.Pvz maniskiai tik kelias minutes išsiduoda miške ar pievoj,o tada jau paskui mane slankioja.Nelabai jiem reik to kruvio
Papildyta:
QUOTE(Germinė @ 2015 01 23, 14:48)

Bet bobteilai seniai yra mano simpatijų sąraše,kaip ir komandorai ir puliai.Na,po afganų kurtų,kurie man nerealiai gražūs,bet per daug veiklūs mano tingiam būdui  blush2.gif

Nu bet trūksta žodžių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Komandorai.Afganai wub.gif wub.gif Germine..Tu gal esi as biggrin.gif Komandorus ir afganus dievinu nuo vaikystes.Komandora jau beveik pirkau,bet protas nugalejo.Per sunkus jie man ..kaip ir afganai.Grazu,nerealu,bet as jiems per skysta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2015 01 23, 13:54)
Nu bet trūksta žodžių bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Turėjau afganę wub.gif Nerealūs man jie-išdidūs,grakštūs,atsiriboję.Tokio katiniško charakterio ;)Tik kad baisiai jau sportininkai-ne tiek bėgdavau kartu,kiek čiuoždavau ant nugaros per kitų šunų kakučius ax.gif
Atsakyti
Tai vat,kad atsiriboję.Man labiau patinka kontaktiniai sunys,kuriems šeimininkas yra viskas.O afganai labai jau individai.Baisu net nuo pavadelio butu paleist.
Atsakyti
Labai gerai vaikams šeimose,kuriuose auga gyvūnai 4u.gif Terapija thumbup.gif
Mes saviškę kai parsivežėm (3,5m),labai bijojau kad tik alergiška kokiems gyvūnams nebūtų,nes ne vienas jų....Viskas gerai ,o mylėtoja smile.gif Iš visų šunų išsirinko vieną.Čia mano Grėjukas lotuliukas.gif Visuomet pažiūrės,kuris gert neturi,kuris valgyt.Į namus sugrįžus pirmiausia lekia pažiūrėti ar katė valgyt gerti turi .Jūrų kiaulytes pašeria,pagirdo.Savo noru.Aš pati visuomet thumbup.gif Meilės gauna ir duoda, ir rūpinimasis thumbup.gif Kaip gražu žiūrėti,kai kurį nors apsikabinus tirpsta sakydama,kaaaip aš tave myyyyliuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@Troja @ 2015 01 23, 14:56)
Labai gerai  vaikams  šeimose,kuriuose auga gyvūnai  4u.gif Terapija  thumbup.gif
Mes saviškę kai parsivežėm (3,5m),labai bijojau kad tik alergiška kokiems gyvūnams nebūtų,nes ne vienas jų....Viskas gerai ,o mylėtoja  smile.gif Iš visų šunų išsirinko vieną.Čia mano Grėjukas  lotuliukas.gif  Visuomet pažiūrės,kuris gert neturi,kuris valgyt.Į namus sugrįžus pirmiausia lekia pažiūrėti ar katė valgyt gerti turi .Jūrų kiaulytes pašeria,pagirdo.Savo noru.Aš pati visuomet  thumbup.gif   Meilės gauna ir duoda, ir rūpinimasis  thumbup.gif  Kaip gražu žiūrėti,kai kurį nors apsikabinus tirpsta sakydama,kaaaip aš tave myyyyliuuu wub.gif

Kur ten...ne tik vaikai dėl šunų, bet ir mes pačios čia forume gėrio ir šilumos pliūpsniais švytim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 23 sausio 2015 - 15:46
QUOTE(Karusia @ 2015 01 23, 13:06)

Pippi - o Tavo hobis?


Oi, taigi žinai - mezgu labai smile.gif

Nu bet tie šuniukai neduoda man ramybės... Susiradau apie juos temą, dabar skaitinėju biggrin.gif
Atsakyti

Jie daug bendro su labradorais turi, ar ne, Austuli?
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2015 01 23, 16:29)
Oi, taigi žinai - mezgu labai  smile.gif

Nu bet tie šuniukai neduoda man ramybės... Susiradau apie juos temą, dabar skaitinėju  biggrin.gif


bigsmile.gif Gerai, kad mes jau turime vieną ir dar su charakteriu. O tai jau būčiau neištvėrusi ir į eilę atsistojusi blush2.gif

P.s. mano hobis - skaityti lauke ant sūpynių jaukiomis vasaros popietėmis.
Atsakyti