Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

Kalnai....tiek žiemą (slidės), tiek vasarą (alpinizmas - anksčiau - gana rimtas, dabar tik pasivaikščiojimai)...Dar - dviratis, plaukimas, labiausiai - ėjimas (min. 10 km. ratukas miške su šuniu wub.gif)
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2015 01 23, 08:22)
Mano hobis sunys,ju veisimas.Vaziuoju i parodas ir t.tVat ir rytoj dviem dienom isvaziuoju i paroda i Kauna.Ten susitinku su bendraminciais,atsipalaiduoju,pailsiu.Tik kaip ir visom,visada truksta laiko sad.gif Noreciau daugiau jo skirti savo hobiui,bet deja,negaliu.
Atsiprasau,kad nelietuviskai rasau,nerandu kitam kompe kur perjungt klaviatiura blush2.gif

Kokius augini? bigsmile.gif

Braškės metinė svajonė - šuniuuuuką. sakau - yra name katyyytė. pikta katė.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 01 23, 11:14)
Kokius augini?  bigsmile.gif

Braškės metinė svajonė - šuniuuuuką. sakau - yra name katyyytė. pikta katė.

Atsiprašau iš karto visų,kad ne į temą blush2.gif
Karusia,vat mano meilės
user posted image
user posted image
user posted image


Užsienyje šie šunys labai intensyviai dirba vaikų ir senelių prieglaudose.Jie terapiniai šunys,kaip ir delfinai smile.gif
Papildyta:
Man atrodo,aš jums visoms po tokį šunį įtaisysiu hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Austuli, pirma mintis pamačius tavo džiaugsmą, man su vilna asocijuojas lotuliukas.gif
Mezgu, neriu ir daugiametėms lauko gėlėms niekaip negaliu pasakyti gana. biggrin.gif
Atsakyti
Arna,asociacijos teisingos 4u.gif Palepej kokia 10 kg jau susikaupe,bet kaip ir visada,nera laiko nuvest suverpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 01 23, 07:29)
Kaip smagu, ne tik mamišką pusę pažint  rolleyes.gif Pasidalinkite ir kitos, kuo užsiimat laisvalaikiu?
Skaitau.Anksčiau pamiegot mėgdavau ax.gif Gaminti labai mėgstu.
QUOTE(austulis @ 2015 01 23, 08:22)
Mano hobis sunys,ju veisimas.Vaziuoju i parodas ir t.t
Noooriu šuniukooooo,šuniuko nooooriu verysad.gif
QUOTE(liute @ 2015 01 23, 07:22)
Intelektualūs  kompiuteriniai žaidimai, dabar  šitas.
Papasakok,nes sudomino,kad intelektualus.Atsiverčiau,o ten kažkokios pabaisos..Aš tik Zuma,ar 80dienų pažaidžiu kartais ax.gif Norėčiau kažko,kad protelį pravėdinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 23 sausio 2015 - 12:10
QUOTE(Germinė @ 2015 01 23, 13:09)


Noooriu šuniukooooo,šuniuko nooooriu  verysad.gif



No problem biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažoji taip ir apsalo nuo šuniukų vaizdo thumbup.gif Dešimt minučių skaitėme tą pačią žinutę. bigsmile.gif

Bet mano pirma mintis buvo ne apie vilnas, o apie prausimą kai grįžta pasivaikščioję po rudens purvynus... g.gif Visai rimtai klausiu. Vyresnioji tai auginą šunį ir retkarčiais būna iššūkių su prausimu. Dėl to man įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 01 23, 08:52)
Tu taip rimtai nusiteikusi anūkams jua? nugis tokia jaunutė ax.gif

Aš vaikams visada nusiteikus biggrin.gif Jai biologinis laikrodukas prabudęs tiksi, mano, tikriauaiai, prieš nudusimą - abi vaikiuko norim lotuliukas.gif Bet nešviečia kolkas, dar tik antrą kursą įpusėjo ir meilės dar nesimato smile.gif Bet, kad nori, tai labai džiaugiuosi, nes visą paauglystę sakė, kad nekenčia vaikų ir tikrai neturės.

Austuli, viskas į temą. Juk kokios mes esam labai svarbu smile.gif Nuostabūs šuniukai wub.gif Kaip veslė vadinasi?

Gliuka, o nebėgioji?
Atsakyti
Nu nepatogiai jaučiuosi apie juos šioj temoj rašydama blush2.gif
Ši veislė vadinasi bobteilas.Kaip jau sakiau,jie terapiniai šunys.Nulis agresijos.Dar juos vadina vaikų auklėmis.Per tiek metų,nei vienas bobteilas nera net paurzges ant mano vaikų.Ka jie bedarytu( aisku,vaikam tikrai neleidziu kazkaip ju skriaust),tie kenčia.
Del priežiuros,tai bobteilai turi tokia kailio savybę,kad ir kiek issiterlioja,bet kai nudžiūna,nubyra ir vel balti.Kol turejau vieną,tai per blogą ora dedavau specialu kombinzona ir batus.Dabar tiesiog pabuna katilinej,kol nudziuna.
user posted image
Pailsėt vaikinas užsimanė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austulis: 23 sausio 2015 - 12:33
Jėzau, Austuli, kokie šuniukai wub.gif
Maniškė tiesiog kliedi šunimis, žiūri visas TV laidas apie jų auginimą ir auklėjimą, padeda savo kiemo draugėms jų šunis auklėti, š... rinkti ir visaip dresuoti biggrin.gif
Nu žiauriai šuns nori, bet vis atidedam ir atidedam jo pirkimą. Baisiai tie šuniukai brangūs verysad.gif
Atsakyti
Paskutinis mano postas apie šuniukus ax.gif
Jai kažkuri tikrai labai labai noretu tokio šuns,parašykit į až..Manau,kad visokių galima atrast abiem pusėm priimtinų būdų,kaip jį įsigyti smile.gif
Atsakyti