Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

RytoRasa - ten visi daiktai buvo bendri, o čia - kažkas jo! arba vien sesės! didelė naujiena vaikui.
Bet manau, kad kai pripažins, kad kai kurie daiktai išimtinai jo (žaislai, drabužiai) ir jūs atsiklausite jo, ar galite paimti - greitai persiorientuos. p.s. mano pirmas žodis buvo MANO. Aš turiu du vyresnius brolius, jie jau buvo mokyklinukai, kai gimiau. o jie turėjo didelio gėrio - knygų! vadinasi - nusisuko ir jos jau pas mane. ir abu rėkia 'manoooo". vadinasi - pasičiupau ką nors, griūnu ant pilvo (po juo - knygos) ir rėkiu - manooo.
o pavydas - pirmagimei natūralus jausmas gal, sakyčiau...
Atsakyti
Ryto Rasa, sveikinu Jūsų šeimą sulaukus naujo nario 4u.gif
Kaip suprantu, berniukas pas jus dar neseniai... Jam dar reikia apsiprasti, susipažinti su namais, tvarka, kitais namų gyventojais smile.gif o kai tai įvyks, galite tikėtis sulaukti dar didesnio charakterio atsiskleidimo. cool.gif
Viskas Jums dar prieš akis, linkiu didžiausios sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2015 06 21, 10:09)
Ryto Rasa, sveikinu Jūsų šeimą sulaukus naujo nario 4u.gif
Kaip suprantu, berniukas pas jus dar neseniai... Jam dar reikia apsiprasti, susipažinti su namais, tvarka, kitais namų gyventojais smile.gif o kai tai įvyks, galite tikėtis sulaukti dar didesnio charakterio atsiskleidimo.  cool.gif
Viskas Jums dar prieš akis, linkiu didžiausios sėkmės!

Negazdinkit su charakterio atsiskleidimu,nes jau dabar to matom nemažai.Labai įžeidus vos kas iškarto stovi papūtęs lūpas,o jei palieki pamąstyti kambaryje tai viska daužo ir rėkia.Buvau nupirkusi po knygute abiems tai jau kita ryta radau jo jau suplėšyta knygelę į skiautes.Blogiausia mums būna su miegu.Tiek pietu,tiek vakarini reikalauja,kad stovėčiau visada šalia kol užmigs kitaip keliasi šimta kartu iš lovos ir verkia.Panašių dalykų buvo ir su vyresnėlia,bet visa tai vyko palaipsniui,o čia visa puokštė vienu metu.Nejauku galvoti ko jis dar neparodo.Kita vertus yra dalyku už kuriuos šita vaiką jau pamilau smile.gif Tai jo noras man visur padėti,tas domavimasis viskuomi.Mes su juo ir eileraštukus kelis pradėjom deklamuoti ir daineles traukiam.Vaikas tikrai nemažai šypsosi kai nebūna dėl konors įsižeidęs.Šiandien padarėm žygį pesčiomis iki ežero apie 1kilometras.Miške viską išnagrinėjom nuo varlių ir sraigių iki kiškio kopustų ir žemuogių pievelėje.Viskas tikėtina susitvarkys palaipsniui. mirksiukas.gif Tiesa dėl kates rašiau,kad isteriškai bijojo,tai dabar jau jie geriausi draugai.Katę užglosto negyvai,ta jau nuo jo bėga. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ryto rasa*: 21 birželio 2015 - 14:51
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2015 06 21, 15:42)
Negazdinkit su charakterio atsiskleidimu,nes jau dabar to  matom nemažai.Labai įžeidus vos kas iškarto stovi papūtęs lūpas,o jei palieki pamąstyti kambaryje tai viska daužo ir rėkia.Buvau nupirkusi po knygute abiems tai jau kita ryta radau jo jau suplėšyta knygelę į skiautes.Blogiausia mums būna su miegu.Tiek pietu,tiek vakarini reikalauja,kad stovėčiau visada šalia kol užmigs kitaip keliasi šimta kartu iš lovos ir verkia.Panašių dalykų buvo ir su vyresnėlia,bet visa tai vyko palaipsniui,o čia visa puokštė vienu metu.Nejauku galvoti ko jis dar neparodo.Kita vertus yra dalyku už kuriuos šita vaiką jau pamilau  smile.gif Tai jo noras man visur padėti,tas domavimasis viskuomi.Mes su juo ir eileraštukus kelis pradėjom deklamuoti ir daineles traukiam.Vaikas tikrai nemažai šypsosi kai nebūna dėl konors įsižeidęs.Šiandien padarėm žygį pesčiomis iki ežero apie 1kilometras.Miške viską išnagrinėjom nuo varlių ir sraigių iki kiškio kopustų ir žemuogių pievelėje.Viskas tikėtina susitvarkys palaipsniui. mirksiukas.gif Tiesa dėl kates rašiau,kad isteriškai bijojo,tai dabar jau jie geriausi draugai.Katę užglosto negyvai,ta jau nuo jo bėga. lotuliukas.gif

Skaityčiau ir skaityčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2015 06 21, 15:42)
Negazdinkit su charakterio atsiskleidimu,nes jau dabar to  matom nemažai.Labai įžeidus vos kas iškarto stovi papūtęs lūpas,o jei palieki pamąstyti kambaryje tai viska daužo ir rėkia.Buvau nupirkusi po knygute abiems tai jau kita ryta radau jo jau suplėšyta knygelę į skiautes.Blogiausia mums būna su miegu.Tiek pietu,tiek vakarini reikalauja,kad stovėčiau visada šalia kol užmigs kitaip keliasi šimta kartu iš lovos ir verkia.Panašių dalykų buvo ir su vyresnėlia,bet visa tai vyko palaipsniui,o čia visa puokštė vienu metu.Nejauku galvoti ko jis dar neparodo.Kita vertus yra dalyku už kuriuos šita vaiką jau pamilau  smile.gif Tai jo noras man visur padėti,tas domavimasis viskuomi.Mes su juo ir eileraštukus kelis pradėjom deklamuoti ir daineles traukiam.Vaikas tikrai nemažai šypsosi kai nebūna dėl konors įsižeidęs.Šiandien padarėm žygį pesčiomis iki ežero apie 1kilometras.Miške viską išnagrinėjom nuo varlių ir sraigių iki kiškio kopustų ir žemuogių pievelėje.Viskas tikėtina susitvarkys palaipsniui. mirksiukas.gif Tiesa dėl kates rašiau,kad isteriškai bijojo,tai dabar jau jie geriausi draugai.Katę užglosto negyvai,ta jau nuo jo bėga. lotuliukas.gif


Žinoma, kad susitvarkys 4u.gif Jūsų indėlis į vaiką - nepamatuojamas, ir aš tikiu, kad viskas bus gerai.
Prieš tai žinutę parašiau iš patirties, nes mūsų 2m globotinė pradėjo mus "bandyti" maždaug po mėnesio, kai šiek tiek apsiprato būti mūsų namuose. O visą pirmąjį mėnesį aš stebėjausi, kad ji ne toks vaikas, kaip mums nuteikinėjo globos įstaigoj (buvom įspėti, kad mergaitė labai smarki ir "su charakteriu smile.gif ) Iš pradžių galvojau, kad globos įstaiga tyčia mus norėjo nuteikti prieš vaiką, kad jo neimtume, tačiau po mėnesiuko įsitikinau, kad nemelavo doh.gif
Dabar mergaitė jau 3 mėn kaip su mumis, ir prieš keletą dienų su vyru apmastėme mūsų patirtį. Prisiminėm kokia ji buvo pradžioje, kaip eilgėsi, kaip vėliau keitėsi, ir kiek daug naujo išmoko!!! Bendrai paėmus, viskas keičiasi į gera: keičiasi ir vaikas, ir mes. Po truputį tampame vieninga šeima.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 06 11, 14:37)
Bus aš  biggrin.gif  Tada gerai bus  wub.gif  cool.gif

Va kokią dovaną iš Deimantės gavau- http://eglesnamuciai...os-albumas.html  wub.gif



Aš apakusi, kokia nuostabi įdėja.....

Mes saviesiems irgi jau albumus padarėm..... reakcija stulbinama..negali atsitraukti, ir tas , ir anas.... Pirmiaus plauna rankas, tik tada žiūri albumą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(radviliux @ 2015 06 21, 20:21)
Dabar mergaitė jau 3 mėn kaip su mumis, ir prieš keletą dienų su vyru apmastėme mūsų patirtį. Prisiminėm kokia ji buvo pradžioje, kaip eilgėsi, kaip vėliau keitėsi, ir kiek daug naujo išmoko!!! Bendrai paėmus, viskas keičiasi į gera: keičiasi ir vaikas, ir mes. Po truputį tampame vieninga šeima.

Mums jau tuoj 9 mėnesiukai, kaip kartu... pasikeitėm visi, visa giminė ir artimiausi draugai.... vieni be kitų nebegalim....

Čia vieną kartą palikom pas senelius, patys gastroliuoti ir ką Jūs galvojat... važiuojam ir vis žiūr į galinę sėdinę, kur mūsų vaikai.... su vyru taip viską įsijautėm, kad rodos jie visą laiką buvo su mumis.... tokie jau MŪSŲ, tikrai tikrai mūsų..... MŪSŲ VAIKAI.... fantastiškai skamba

bet nebūtų dūmų, jų biologinė mama laukiasi vėl......mąstom, ką darysim
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2015 06 23, 13:33)
Aš apakusi, kokia nuostabi įdėja.....

Mes saviesiems irgi jau albumus padarėm..... reakcija stulbinama..negali atsitraukti, ir tas , ir anas.... Pirmiaus plauna rankas, tik tada žiūri albumą  lotuliukas.gif
Papildyta:

Mums jau tuoj  9 mėnesiukai, kaip kartu... pasikeitėm visi, visa giminė ir artimiausi draugai.... vieni be kitų nebegalim....

Čia vieną kartą palikom pas senelius, patys gastroliuoti ir ką Jūs galvojat... važiuojam ir vis žiūr į galinę sėdinę, kur mūsų vaikai.... su vyru taip viską įsijautėm, kad rodos jie visą laiką buvo su mumis.... tokie jau MŪSŲ, tikrai tikrai mūsų..... MŪSŲ VAIKAI.... fantastiškai skamba

bet nebūtų dūmų, jų biologinė mama laukiasi vėl......mąstom, ką darysim


kiek vaikuciu ji isviso paliko, bet to kuris dar tik gims
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif

Norėjau paklausti tu kurios auginat berniukus.Mano patirtis tik su mergaitės auginimu.Parsivežtas berniukas intencyviai domisi mano dukrelės suknelėmis ,lūpdažiais ir kitais mergaitiškais reikalais.Ir kiek aiškinu,kad tie visi daiktai priklauso tik mergaitėms nelabai nori klausyti vis ima dukters rankinę,atiminėja dažus.Tai normalus raidos dalykas berniukui ar verta susirūpinti?
Atsakyti
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2015 06 24, 14:47)
Sveikos,merginos  smile.gif

Norėjau paklausti tu kurios auginat berniukus.Mano patirtis tik su mergaitės auginimu.Parsivežtas berniukas intencyviai domisi mano dukrelės suknelėmis ,lūpdažiais ir kitais mergaitiškais reikalais.Ir kiek aiškinu,kad tie visi daiktai priklauso tik mergaitėms nelabai nori klausyti vis ima dukters rankinę,atiminėja dažus.Tai normalus raidos dalykas berniukui ar verta susirūpinti?

normalus tokiam mazgiui smile.gif Juolab, kad visa tai nematytas ir uždraustas vaisius, o sesė autoritetas (juk mato, kad ji čia šeimininkė) 4u.gif
Atsakyti
Mano dabar jau penkiametis dar prieš gerus metus parduotuvėj kone isteriškai reikalavo raudonų lakierkų su kaspinėliais, kai kedus bandžiau primatuot. lotuliukas.gif Dabar tokie nebedomina. Jau supranta, kas ir kam. Bet va kokį vazeliną ar lūpų blizgį dar mielai patikrina ir paniokoja, dėl paprasčiausio smalsumo atsukt, užsukt, patept ir nesvarbu ant ko biggrin.gif Tiesa, kai buvo kokių dviejų metukų labai brangino rožinį išaugtą sesės rankinuką. Visur jį tampė su savim. Praėjo... Dabar labai aktualu viskas kas vyriška.
Atsakyti
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2015 06 24, 13:47)
Sveikos,merginos  smile.gif

Norėjau paklausti tu kurios auginat berniukus.Mano patirtis tik su mergaitės auginimu.Parsivežtas berniukas intencyviai domisi mano dukrelės suknelėmis ,lūpdažiais ir kitais mergaitiškais reikalais.Ir kiek aiškinu,kad tie visi daiktai priklauso tik mergaitėms nelabai nori klausyti vis ima dukters rankinę,atiminėja dažus.Tai normalus raidos dalykas berniukui ar verta susirūpinti?


biggrin.gif Maniškis 3,5 metų pastaruoju metu namuose prašo surišti kasytę, tai dažnai laksto su"fontanu" (nes niekaip iki kirpyklos nenueinam doh.gif ). Na, ir vis mano aukštakulnius kokius įsispyręs vaikšto. cool.gif Sijonų dar neprašė tongue.gif Bet kiek žinau dauguma vaikų taip daro. Be to, Kalėdoms geriausios dovanos buvo kasos aparatas ir virtuvėlė. Irgi standartiškai labiau mergaitiški reikalai ax.gif
O mažoji, įtariu, bus berniokiška, nes pagrinde mato brolį su mašinom, traukiniais, jiirgi mielu noru "burzgia" pasišiupus mašinas. Ji tokia coliukė, ale varo paskui brolį ir jo draugus nenusileisdama thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(arna @ 2015 06 24, 19:30)
Mano dabar jau penkiametis dar prieš gerus metus parduotuvėj kone isteriškai reikalavo raudonų lakierkų su kaspinėliais, kai kedus bandžiau primatuot.  lotuliukas.gif  Dabar tokie nebedomina. Jau supranta, kas ir kam. Bet va kokį vazeliną ar lūpų blizgį dar mielai patikrina ir paniokoja, dėl paprasčiausio smalsumo atsukt, užsukt, patept ir nesvarbu ant ko  biggrin.gif Tiesa, kai buvo kokių dviejų metukų labai brangino rožinį išaugtą sesės rankinuką. Visur jį tampė su savim. Praėjo... Dabar labai aktualu viskas kas vyriška.


doh.gif lotuliukas.gif tas pats su lakierkom buvo prieš kokį mėnesį doh.gif rinkomės basutes, o jis pasišiupo mergaitiškas juodas lakierkas ir intesyviai garsiai aiškina, kad jam patinka ŠITIE IR TIK ŠITIE batai blink.gif Bandėm su vyru gražiuoju paaiškint, kad berniukai tokių nenešioja, finale išėjom su bliaunančiu vaiku. Be lakierkų biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Na,kaip tais aišku dabar viskas.O tai maniškis jau pradėjo pergyventi dėl sūnaus,kad ne tą kryptį ima mūsų vyrukas smile.gif Ačiū už pasidalinta patirtį mergaitės 4u.gif
Atsakyti