Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

QUOTE(laureta @ 2015 06 05, 04:33)
kiekvienas tai isgyvena skirtingai. per didelis demesis vaikui irgi negerai. cia tik mano nuomone. ir nebutina su ja sutikti. vaikas yra vaikas ir jam reikalinga ne tik tevu perdetas demesys bet ir draugai. mano vaikai labai daug laiko praleidzia su draugais.  4u.gif

as asmeniskai negalvojau kaip bus ir koks bus vaikas. tik abstrakciai parasiau kokio amziaus noreciau ir kad mergaites. net negalvojau kaip bus jeigu bus. lankiau kursus. pridaviau dokumentus ir laukiau. ir toliau viskas gavosi savaime.  4u.gif


Jausmas, kad mes skirtingai suprantam viena kitos mintis 4u.gif Tiek to irnesakyk.gif svarbiausia, kad vaikai mylimi wub.gif

QUOTE(radviliux @ 2015 06 05, 18:25)

Ir ka as galiu pasakyti apie meile? Na, ji ne tokia kaip biologiniam vaikui... Bent jau kolkas. Gal turime ilgiau pabuti visi kartu, priprasti. Gal turime susigyventi, suaugti vienas su kitu. Jauciu, kaip ji pasiema is manes vis daugiau mano sirdies, ir tikiu, kad po kurio laiko neisivaizduosiu, kaip gyvenome be jos, be musu dabartines globotines... Bet siandien, as ja apsikabinu is pareigos, glostau ja galvodama - kad taip reikia, ir visai nenoriu pabaigti jos pusrytines koses ar kad ji miegotu mano lovoje...



drinks_cheers.gif Aš pritariu ir nebijau to pripažint. Meilės yra skirtingos, aš jų net nelyginu. Bet abu man yra patys mylimiausi. wub.gif Tik tiek, kad miegojau su dičkiu, dabar miegam su mažąja. O maisto liekanų nei vieno niekada nevalgiau schmoll.gif

QUOTE(laureta @ 2015 06 09, 17:59)
ziaurumui nera ribu

http://www.lrytas.lt...tm#.VXcMtPlViko
nebutu globos namu, maziau butu problemu.


Skaičiau vakar mega_shok.gif negaliu patiket, kad realybej taip vyksta. unsure.gif
Atsakyti
alia tai kokios jūs išrankios maistui biggrin.gif na, kadangi maniškiai, ypač Mažasis, labai "valgus", tai kartais gardžiu likusiu kasneliu pasimėgauju rolleyes.gif
dėl tos meilės, mylime visus vienodai, tik ta meilės išraiška kiekvienam skirtinga, nes vaikai skirtingi savo būdu, elgesiu ir pan.
Mūsiškiai dabar pas senelius, tai Mažius jau nori namo, o Jonė alpsta ten nuo dėmesio ir pramogų ir namai jai šeštoj vietoj.
Kažkaip,Šelma, skaičiau tavo jaunystės potyrius šeimoje, tai vat mano Jonė man akyse iškart. Kartais nervina, kartais baisu kas bus toliau, o dažnai save raminu, kad iš jos išaugs geras žmogus, nes ji empatiškas vaikas tik kad labai judri, smalsi, neeilinių aktorinių gebėjimų, gudri ir visur nori būti pirma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeimos kaklas: 11 birželio 2015 - 10:45
QUOTE(šeimos kaklas @ 2015 06 11, 11:41)

Kažkaip,Šelma, skaičiau tavo jaunystės potyrius šeimoje, tai vat mano Jonė man akyse iškart. Kartais nervina, kartais baisu kas bus toliau, o dažnai save raminu, kad iš jos išaugs geras žmogus, nes ji empatiškas vaikas tik kad labai judri, smalsi, neeilinių aktorinių gebėjimų, gudri ir visur nori būti pirma.

Bus aš biggrin.gif Tada gerai bus wub.gif cool.gif

Va kokią dovaną iš Deimantės gavau- http://eglesnamuciai...os-albumas.html wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 06 11, 15:37)

Va kokią dovaną iš Deimantės gavau- http://eglesnamuciai...os-albumas.html  wub.gif


Nerealiai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 06 11, 12:37)
Bus aš  biggrin.gif  Tada gerai bus  wub.gif  cool.gif

Va kokią dovaną iš Deimantės gavau- http://eglesnamuciai...os-albumas.html  wub.gif


Nuostabu ... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Egle, tavo vaikai tikrai nerealūs 4u.gif
Atsakyti
labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Nerealu. Jaučiu, kad apsibliaučiau tokią dovaną gavusi:) Smagi šeimynėlė ir labai gražūs vaikai smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiko,super mamytes 4u.gif

Panašu,kad man jau atėjo laikas pereiti į šį pokalbių kampeli,nes užmanimas įvaikinti jau pavirto realybe.Antradieni parsigabenom savo berniuką namo.Kolkas visi esam galingam šoke,bet tiketina,kad praeis.Pirma diena buvo visko šlapių kelnių,nemiegojimo iki 12 val kol nulūžo.Sakė,kad nori pas vaikus.Pripratęs miegoti su 14 kitu vaikų viename kambaryje,o čia gavo iškarto savo atskira.Sedėjau šalia kol užmigo.Turim katę namie.Šaunus ,ramus gyvulėlis.Pamatęs ją buvo isterikoje.Tas pats buvo su viščiukais.Ramiai reagavo tik į žuvytes,nes akvariumas buvo ten pas juos.Iš pradžių nieko nevalgė ką siūlėm.Sunku dar atspėti ta jo megstama maista,bet po truputi pratinam prie savo meniu.Labai žingeidus vaikas.Viskas jam įdomu viska seka ką darau.Į daržą nusivedžiau daržovių pasiskinti tai vis klausinėjo "kas čia".Tik štai erdvės vaikui pasidarė daug.Labai didelės baimės į viską.Vos tik kas iškart už rankos čiumpa arba slepiasi už nugaros.Vyresnioji mūsų žiūriu tarpais pradėjo pavyduliauti didesnio dėmesio jam.Dėl žaislų kartais susibara.Vienu žodžiu yra su kuo dirbti šiuo metu.Daug ,daug visko dar teks išmokti.Štai tokios mūsų pirmos patirtys.
Atsakyti
Ryto rasa, sveikinu! Kiek mažiui metų? Ilgai pasiūlymo laukėt? Kiek vyresnei sesutei? smile.gif Pažinimo laikas pas jus wub.gif Noriu tokio biggrin.gif
Atsakyti
Ryto rasa, sėkmės Jums ir viso glėbio kantrybės. Vyresnėlė, kiek matau, nedaug ir vyresnė. Sunku ir jai, ir tas pavydas manau gana natūralus. O dėl maisto, tai galima VN auklėtojų paklausinėti, ką vaikas labiau mėgo (pradžiai, kad būtų lengviau bendrų taškų rasti).
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 06 19, 10:07)
Ryto rasa, sveikinu! Kiek mažiui metų? Ilgai pasiūlymo laukėt? Kiek vyresnei sesutei? smile.gif Pažinimo laikas pas jus  wub.gif  Noriu tokio  biggrin.gif

Ačiū už sveiknimus.Mažiui rugpjūti bus 4 metai.Su pasiūlimu pasisekė gan greitai ir iš pirmo karto.Tikriausiai lamta buvo.Laukė tikriausiai mūsu vaikas būtent mūsu.Lankėm jį 4 mėnesius.Turėjom gal kokius 12 susitikimų kol jį mums atidavė.Tai kaip ir jau susipažine buvom.Kiekviena diena vis kažka naujo sužinau apie ji,po truputi atsiskleidžia jo charakteris.Ganetinai įžeidus vaikinukas mūsu ir savininkas didelis.Ką paėmė tas jo ir aiškink neaiškines,kad tas rankinukas ar lėlė priklauso sesei ir jis turi jos atsiklausti ar gali paimti.Kolkas tai sunkiai suvokia.Dėl ko kyla karas namie.Nors mūsu 5,5 metų mergina ir gerietė,bet žiūriu irgi pavydas užplaukia.Jos auklėtoja sako,kad ji džiaugias turinti broli dabar.Tai gal ne viskas čia taip ir blogai kaip pradžiai. bigsmile.gif

PS.Ir aš tokios dovanos norėčiau sulaukti kada mirksiukas.gif
Atsakyti