Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

QUOTE(Sunute @ 2015 05 27, 13:26)
Aš vaikus myliu skirtingai, nes mano vaikams reikaliga skirtinga meilė ir jos pavidalai (manau, kad kiekvienam vaikui reikia vis kitokios meilės smile.gif )

drinks_cheers.gif
Puiki knyga "5 vaikų meilės kalbos", toms kurios vienodai myli smile.gif Mus su broliu mama vienodai mylėjo ( man, tiesa, taip neatrodė), brolis sako, turėjęs tobulą vaikystę, o aš alkau meilės be proto... Tik skirtingai smile.gif Kad kiekvienas gautu tai, ko jam labiausiai reikia. Ir pagal charakterį/ būdo bruožus ir pagal amžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 05 27, 13:26)
Aš vaikus myliu skirtingai, nes mano vaikams reikaliga skirtinga meilė ir jos pavidalai (manau, kad kiekvienam vaikui reikia vis kitokios meilės smile.gif ). Abu myliu be galo smile.gif ir nesvarstau, kiek meilės turėtų būti. Dėmesio kiekis kiekvienam taip pat skirtingas - tai priklauso nuo aplinkybių.

GAl žinai, koks kiekis meilės jau yra gerai? Kaip mylėtis vienodai ir kur svarstykles parduoda smile.gif ?


jus manes nesuprasite, as jusu.

mano meile abiems vaikams vienoda. nemoku myleti abieju savo vaiku skirtingai. gal per daug myliu ir branginu savo vaikus kad galeciau savo meile jiems dalinti skirtingai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 05 27, 12:26)
Aš vaikus myliu skirtingai, nes mano vaikams reikaliga skirtinga meilė ir jos pavidalai (manau, kad kiekvienam vaikui reikia vis kitokios meilės smile.gif ). Abu myliu be galo smile.gif ir nesvarstau, kiek meilės turėtų būti. Dėmesio kiekis kiekvienam taip pat skirtingas - tai priklauso nuo aplinkybių.

GAl žinai, koks kiekis meilės jau yra gerai? Kaip mylėtis vienodai ir kur svarstykles parduoda smile.gif ?


drinks_cheers.gif Visiškai visiškai pritariu. Aš taip pat myliu skirtingai. Ne daugiau/mažiau, bet skirtingai. Nes jie yra skirtingi, skirtingai atėję, skirtingo amžiaus, skirtingų charakterių ir t.t. Abu myliu beproto. Bet netalpinu į sąvoką "vienodai". Kaip nematuoju, ar vienodai dėmesio skiriu, ar po tiek pat kartų pamyluoju...Man jie patys mylimiausi, kitokių savo vaikų neįsivaizduoju wub.gif
Atsakyti

Teoriskai - taip, tai turetu buti musu su vyru sprendimas ir turetu buti gerbtinas sprendimas, praktiskai - visaip buna.
Va pilnai tikiu, kad mano mama panasiais marazmais irgi netruktu pasidalint doh.gif
Aciu merginos uz mintis. Gal ir gerai kad pas mus ivaikinimo planas sunkiai pavyks - gyvename ne Lietuvoje. Emigrantams LT ivaikinimo sistema neimanoma - iteviu kursu negalesime baigti.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 05 27, 16:07)
drinks_cheers.gif
Puiki knyga "5 vaikų meilės kalbos", toms kurios vienodai myli smile.gif Mus su broliu mama vienodai mylėjo ( man, tiesa, taip neatrodė), brolis sako, turėjęs tobulą vaikystę, o aš alkau meilės be proto... Tik skirtingai smile.gif Kad kiekvienas gautu tai, ko jam labiausiai reikia. Ir pagal charakterį/ būdo bruožus ir pagal amžių smile.gif


as turiu abi mergaites. manes klausdavo abi atskirai, ka myliu labiausiai... bet zinau kad paskui abi pasidalina mano pasakytais zodziais 4u.gif niekada nesu sakiusi kad myliu kazkuria labiau. atsakymas mano budavo vienas - myliu abi vienodai. iskirtinio demesio nesulauke ne viena.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2015 05 28, 01:55)
as turiu abi mergaites. manes klausdavo abi atskirai, ka myliu labiausiai... bet zinau kad paskui abi pasidalina mano pasakytais zodziais  4u.gif niekada nesu sakiusi kad myliu kazkuria labiau. atsakymas mano budavo vienas - myliu abi vienodai. iskirtinio demesio nesulauke ne viena.

Aš auginu šešis ir kai kuris paklausia kurį labiausiai, sakau- žinoma tave! Ir į ausį kiekvienam šnabždu, kad tu mylimiausias, tik niekam nesakyk biggrin.gif Manau kiekvienas vaikas turi jaustis ypatingas ir išskirtinis (ir aš taip vaikystėje norėjau jaustis, o mama sakė - myliu jus abu vienodai), aišku pasidalina tarpusavyje, juokdavomės iš to,klausiu visų prie tv nugriuvusių ar pietaujančių - na, kuris eia mamytės numylėtinis?! Visi, choru - aššš lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2015 05 28, 00:24)

Aciu merginos uz mintis. Gal ir gerai kad pas mus ivaikinimo planas sunkiai pavyks - gyvename ne Lietuvoje. Emigrantams LT ivaikinimo sistema neimanoma - iteviu kursu negalesime baigti.



Pasidomėkite ta tema daugiau, pasiskambinkite į vaikų teises. Juk ir užsieniečiai lietuvoje įsivaikina. Jei šalyje, kurioje gyvenate, organizuojami įtėvių/globėjų kursai, tai tikiu, kad galėsite juos baigti ten, vietinės vaikų teisės įvertins Jūsų gyvenamąsias sąlygas ir t.t. Tik tiek, kad galbūt ten tokios paslaugos gali būti mokamos. Pasidomėkite http://www.vaikoteises.lt/
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2015 05 28, 01:55)
as turiu abi mergaites. manes klausdavo abi atskirai, ka myliu labiausiai... bet zinau kad paskui abi pasidalina mano pasakytais zodziais  4u.gif niekada nesu sakiusi kad myliu kazkuria labiau. atsakymas mano budavo vienas - myliu abi vienodai. iskirtinio demesio nesulauke ne viena.

Aš auginu šešis ir kai kuris paklausia kurį labiausiai, sakau- žinoma tave! Ir į ausį kiekvienam šnabždu, kad tu mylimiausias, tik niekam nesakyk biggrin.gif Manau kiekvienas vaikas turi jaustis ypatingas ir išskirtinis (ir aš taip vaikystėje norėjau jaustis, o mama sakė - myliu jus abu vienodai), aišku pasidalina tarpusavyje, juokdavomės iš to,klausiu visų prie tv nugriuvusių ar pietaujančių - na, kuris eia mamytės numylėtinis?! Visi, choru - aššš lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 05 28, 10:43)
Aš auginu šešis ir kai kuris paklausia kurį labiausiai, sakau- žinoma tave! Ir į ausį kiekvienam šnabždu, kad tu  mylimiausias, tik niekam nesakyk  biggrin.gif  Manau kiekvienas vaikas turi jaustis ypatingas ir išskirtinis (ir aš taip vaikystėje norėjau jaustis, o mama sakė - myliu jus abu vienodai), aišku pasidalina tarpusavyje, juokdavomės iš to,klausiu visų prie tv nugriuvusių ar pietaujančių - na, kuris eia mamytės numylėtinis?! Visi, choru - aššš  lotuliukas.gif  wub.gif


Tu fantastinė!
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2015 05 27, 15:21)
jus manes nesuprasite, as jusu.

mano meile abiems vaikams vienoda. nemoku myleti abieju savo vaiku skirtingai. gal per daug myliu ir branginu savo vaikus kad galeciau savo meile jiems dalinti skirtingai.  4u.gif

bigsmile.gif

Pabandyk iš viso nedalinti - meilė nėra kruopų kilogramas. Ar ne paprasčiau tiesiog jausti, nedalinant.

Tas dukrų "lygumo" pojūtis, mano supratimu, nepatenkina alkio, bet skatina konkurenciją ir tikslą būti „lygesniu". sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 05 28, 12:33)

Pabandyk iš viso nedalinti - meilė nėra kruopų kilogramas. Ar ne paprasčiau tiesiog jausti, nedalinant.

Tas dukrų "lygumo" pojūtis, mano supratimu, nepatenkina alkio, bet skatina konkurenciją ir tikslą būti „lygesniu". sad.gif


as negaliu myleti dukru skirtingai, nemoku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristute97 @ 2015 05 27, 15:28)
Vyro brolis dažnai užsimena, kad vaikystėje ir vėliau jausdavo, jog mama jaunėlį myli labiau. Mano vyriausia sesuo lygiai taip pat. Tiesiog mama kitiems vaikams daugiau švelnumo rodydavo, o sesuo visada buvo bloga, ta, kuri viską gadina ir panašiai. Ji iki šiol jaučia nuoskaidą mamai dėl to. unsure.gif

Vyresnėliams, manau daugumai, atsiranda tas jausmas, kad mažąjį myli labiau, jam juk dėmesio skiria daugiau: naktį šokinėja, dieną tupinėja lotuliukas.gif ir dar patylėti liepia, kai mažius miega. Žiauru. Būdama trijų metų tokią krizę išgyvenau, kai teko mokintis pasidalint tėvų dėmesiu su broliu. Kai dar po kelių metų gimė antras brolis, jis jau buvo gyva lėlė, absoliučiai nebeskaudinanti dėl konkurencijos.
Savo vaikams visada sakau, kad jie man mylimiausi ir brangiausi. Dažnai tai kartoju, kad niekada nepamirštų. Ypač kai būna pikti. Bet ta meilė, dėmesys ir reikalavimai "dozuojami" skirtingai, pagal amžių, pagal charakterį, pagal kiekvieno jų poreikius. Galų gale pagal situaciją.
Man gal šioj situacijoj paprasčiau. Abiems galiu sakyti, kad jis mylimiausias, o ji mylimiausia wub.gif
Šelma, man pasidarė smalsu, kuris vyresnis: tu ar brolis?
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 05 28, 23:38
[cool.gif
Šelma,[/b] man pasidarė smalsu, kuris vyresnis: tu  ar brolis?

Brolis porą metų jaunesnis. Sirgo ale epilepsija, būdavo naktim priepuoliai (paauglystėj išaugo), tai visi ant ausų stovėjo - tik nenervinkit berniuko. O jis toks kietas riešutėlis ir pravokatorius buvo - spiria man po stalu, aš iš rankos atgal, arba paskundžiu - niekas nematė gi, kalta aš kad kabinėjuos biggrin.gif Baisiai nesutarėm augdami! Dabar tai labai artimi wub.gif
Tiesiog jis buvo mamos kopija- namisėda, santūrus. O aš labai emocinga ir į pasaulį, pas draugus veržiausi, viską išbandyt man reikėjo, šokinėjau iš būrelio į būrelį. Manau mama tiesiog manęs nesuprato, nejautė smile.gif Tokia erzinančiai kitokia, kuri visur lenda, vos palietus žliumbia ir dar iš namų lekia biggrin.gif
Atsakyti