Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

QUOTE(austulis @ 2015 04 30, 05:11)
Ir as esu biggrin.gif  3+2
blush2.gif Pamiršau tave,Austuli 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
O as tai noreciau patarimo kada man isivaikinti vaikutį,turiu dvi dar mazytes dukrytes 1metu, kolkas sunkiai su jomis tvarkausi,tai ir galvoju kada gi cia jau bus lengviau ir kada galesiu rūpintis ir trečia mergyte,as galvoju gal kai maniskem bus 3metai g.gif noreciau mergytes truputėlį jaunesnes nei mano ir kada cia jau man reiketu pradeti viska tvarkytis?

Dar toks klausimas?o jei as pasiimciau mergaite didesne,bet tik vasarai, kad man padėtų su mano mergytem tvarkytis,tuo pačiu užsidirbtų pinigėlių? Na cia kaip darbas butu tik ne sunkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 05 02, 23:00)

Dar toks klausimas?o jei as pasiimciau mergaite didesne,bet tik vasarai, kad man padėtų su mano mergytem tvarkytis,tuo pačiu užsidirbtų pinigėlių? Na cia kaip darbas butu tik ne sunkus smile.gif

blink.gif ne mažiau atsakomybės pasisamdyti suaugusią auklę?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 05 02, 23:28)
blink.gif ne mažiau atsakomybės pasisamdyti suaugusią auklę?


Gyvenu kaime,o is miesto jei samdyt atvažiuoti aukle,tai tiek negaliu sau leisti,o ir manau tam vaikui butu smagu,nereiktų gi cia dirbti,tiesiog pastumdyti vežimėlį ar pažaisti su vaikais lauke,kol as apsitvarkysiu.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 05 03, 08:19)
Gyvenu kaime,o is miesto jei samdyt atvažiuoti aukle,tai tiek negaliu sau leisti,o ir manau tam vaikui butu smagu,nereiktų gi cia dirbti,tiesiog pastumdyti vežimėlį ar pažaisti su vaikais lauke,kol as apsitvarkysiu.

Jūs tikriausiai suprantate, kad priimtumėte į šeimą dar vieną vaiką, kuriam reiktų tiek pat, o gal dar daugiau rūpesčio, negu jsų mažieji? Vaiką be socialinių įgūdžių, pažeista nervine sistema?

Kažkaip maniau, kad Nastučių laikai baigėsi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 05 03, 09:01)
Jūs tikriausiai suprantate, kad priimtumėte į šeimą dar vieną vaiką, kuriam reiktų tiek pat, o gal dar daugiau rūpesčio, negu jsų mažieji? Vaiką be socialinių įgūdžių, pažeista nervine sistema?

Kažkaip maniau, kad Nastučių laikai baigėsi unsure.gif

doh.gif doh.gif doh.gif O Dieve Dieve, Juozapai sventas nuo tokio mastymo, Karusia, per svelniai pasakei, cia reikia voszti kaip su pagaliu
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 05 03, 00:00)
Sveikos,
O as tai noreciau patarimo kada man isivaikinti vaikutį,turiu dvi dar mazytes dukrytes 1metu, kolkas sunkiai su jomis tvarkausi,tai ir galvoju kada gi cia jau bus lengviau ir kada galesiu rūpintis ir trečia mergyte,as galvoju gal kai maniskem bus 3metai  g.gif noreciau mergytes truputėlį jaunesnes nei mano ir kada cia jau man reiketu pradeti viska tvarkytis?




Kai jau susitvarkysit su savo, tik tada galit pradėt galvot apie įvaikinimą. Paskaitykit, ką pati rašot. Su savo mergytėm sunkiai susitvarkot, o įsivaizduokit, ateis į Jūsų šeimą dar vienas žmogutis, kuris reikalaus Jūsų dėmesio, provokuos, kels pavydo scenas.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 05 03, 09:01)
Jūs tikriausiai suprantate, kad priimtumėte į šeimą dar vieną vaiką, kuriam reiktų tiek pat, o gal dar daugiau rūpesčio, negu jsų mažieji? Vaiką be socialinių įgūdžių, pažeista nervine sistema?

Kažkaip maniau, kad Nastučių laikai baigėsi unsure.gif

Na gal tada mano pažįstami kitokie,turiu tris drauges jau suaugusias visiškai normalias,kaip ir anksciau cia mane užsipuolė del globos,tai va as ir pasiklausiau drauges,tai net supyko uz toki klausimą,sake žinoma,kad geriau nors kartais pabūti pas globėja pas kuria ji dirbo sunkiai,bet vistiek jai ten gerai buvo.Pazystu pora mergaiciu gyvenančiu seimynose ( viena manes atėjusi i darbą prašėsi,kad ateičiau pas ja,nes kažkada buvau davusi saldainiu ir paklaususi kaip ji gyvena,tai jai as jau drauge) jos abi ten nesenai,tai normalios mergaites,pagal jusu cia aprašymus tai turėtu buti kaip žvėriukai.Manau tokia mergaite tikrai norėtų vasara pabūti pas mane,as gi neliepciau dirbti,bet koki vezimuka galetu pastumdyti ar pažaisti su mano vaikais tuo pačiu ir užsidirbtų.

Seip man Jusu nuomone neįdomi, geriau as pasiklausiu tu kurios gyveno vaiku namuose,o cia tai ir tikėjausi tokios reakcijos,tik norejau paklausti ar galima taip.

Na tikrai viena mergina zinau kuri kaip žvėriukas,geria,rūko,laksto su bernais,bet manau gerumu butu galima ir su ja susitarti.

Papildyta:
QUOTE(Kristute97 @ 2015 05 03, 11:26)
Kai jau susitvarkysit su savo, tik tada galit pradėt galvot apie įvaikinimą. Paskaitykit, ką pati rašot. Su savo mergytėm sunkiai susitvarkot, o įsivaizduokit, ateis į Jūsų šeimą dar vienas žmogutis, kuris reikalaus Jūsų dėmesio, provokuos, kels pavydo scenas.


Na as esu maciusi kitaip,o ir is draugių pasakojimu esu susidariusi kitokia nuomone,gal klaidinga ?g.gif
Papildyta:
Viena is globojamu draugių pasakodavo,kaip visi žiūrėdavo tv,o ji ravedavo,arba kaip ten kažkokius pinigus jos išleisdavo savo dukrom,bet ji vistiek džiaugiasi,turi ir gražiu prisiminimų,vien sake,kad pavalgyti skaniau gaudavo tai vien del to norėjo pas globėjus,pas mane nereiketu nei daržų tavęs nei tvarkytis.
Atsakyti
Na nebesinervuokit,radau kita mergaite kuri gyvena be mamos su alkoholiku tėvu,jai pasiūliau ir ji labai labai nori ir as nematau nieko blogo,pas mane skaniai pavalgys,papramogaus,o ir uzsidirbs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 05 03, 13:28)


Seip man Jusu nuomone neįdomi,


vaikeliuk, kai žmogui kieno nors nuomonė neįdomi, tai ir neklausia to kažko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 05 03, 13:28)
.Manau tokia mergaite tikrai norėtų vasara pabūti pas mane,as gi neliepciau dirbti,bet koki vezimuka galetu pastumdyti ar pažaisti su mano vaikais tuo pačiu ir užsidirbtų.



o kas po vasaros? jei jus pati nesusitvarkot su savo vaikais, tai ziauru butu paauglei uzkraut visa varga doh.gif
Atsakyti
Mano vaikinui 5,4 metai. Jam vis dar užeina pykčio-isterijos priepuoliai. Realiai aš visada suprantu priežastį, po to kalbam su juo kai apsiramina, tai sako, kad nežino kodėl čia jam taip gaunasi. Sutarėm, kad kai jaus, kad ateina 'dėdulė Pyktis', tai ateis apsikabinti su manimi ar tėčiu. Vakar vėl situacija, kai atėjo į svečius draugas jo iš darželio, o kadangi tas draugas buvęs mūsų Jonės draugu, kai ji dar darželyje buvo, tai susilipdė jie ir Mažius antrame plane liko. Tas, aišku, jį pradėjo erzinti. Pradžioj prasidėjo nuo žaislų mėtymo, o po to jau normaliai įsigazavo su riksmais, norais užgauti (neužgavo, tik iš pykčio nežinojo ko griebtis), mūsų mėginimai jį priglausti tik dar labiau jį įsiutindavo. Finale rėkė, kad nedraugaus nei su tuo berniuku nei su sese. Kai išlydėjom svečius, grįžom ir jau buvo su tėčiu apsiraminęs, tai viską apkalbėjom, jis dar buvo nenusprendęs ar draugaus toliau su tuo draugu. Bet aiškinomės, kad draugas tai ne sportbatis ar lova, kurie priklauso tik tau. Aiškinom, kad jis irgi juk nedraugauja tik su vienu vaiku, ar kiti vaikai taip pat pyksta, kai Mažius nusprendžia padraugauti su kitais. Žodžiu, smagiausia dalis jam buvo, kad darugas ne sportbatis ir šįryt jau pailsėjęs nusprendė, kad draugaus su tuo berniuku smile.gif Man kaip ir suprantama viskas, bet kai vyras šalia burba, kad ta nenormalu, tai kažkas viduj ima kirbėti. Ką jūs manote?
Atsakyti