Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

Šelma, ne visi širdimi matuoja. Paprastai kur pinigai, ten ir ginčas. Ir su algom paprastai daugeliui rūpi ne kaip patiems daugiau uždirbt, o kodėl kiti uždirba daugiau. blink.gif
Dėl vieno sutinku, kad ir įvaikinti vaikai yra ne ką mažiau traumuoti.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 04 16, 23:38)
Valstybės parama išsprendžia tą problemą. Kodėl kažką siutina, kad ją gaunu?


Manęs nesiutina, aš už, ir už dar didesnę paramą globojamiems vaikams, už dar didesnes soc. garantijas globojantiems, bet mane stebina globėjų priešiškumas ir nusistatymas prieš įvaikinimą ir įvaikinusius... Regis, mes visos - visi siekiam to paties tikslo - kad kuo mažiau mūsų vaikų būtų traumuojami augimu globnamiuose, kad kuo daugiau vaikų būtų priglausti ir sušildyti, ir nesvarbu kokia forma, tai iš kur toks priešiškumas, kaip galim kažko pasiekti, paprašyti ir gauti iš valstybės, jei nesutariam tarpusavyje...
Mes apsisprendėm įsivaikinti, priežastys - moraliniai įsitikinimai, ne noras vaiką pasisavinti (nesisavinu nei bio), niekada neslėpsiu nieko nuo Jos, norės ieškoti - padėsiu, klaus - atsakysiu... Bet šiai dienai, atsiradus mažės bio broliui ar sesei (bio mama labai jauna) su didžiausiu širdies skausmu turėčiau pasakyti ne, nes to tiesiog neleistų finansinės galimybės...Taip, duonos, drabužėlių užtektų, bet tik tiek...įvaikindami siekėm suteikti vaikui ne tik kas būtiniausia. Gaudama bent kokią valstybės paramą, tikrai apie tai pagalvočiau ir suteikčiau teisę savo vaikui augti ne tik su širdies, bet ir su kraujo broliu.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2015 04 16, 23:38)

Turiu daug kantrybės, žinių, sugebėjimą labai greitai pamilti naują žmogų, visa širdimi noriu užauginti dar ne vieną vaiką, kuris vis dar Ten gyvena, bet neturiu pinigų tiek, kad užtektų visų vaikų poreikius patenkinti. Valstybės parama išsprendžia tą problemą. Kodėl kažką siutina, kad ją gaunu?


Siutina tik tuos, kurie su tuo nėra susidūrę ir nemato realios situacijos. Papildomi pinigai praverstų daug kam, tačiau kiekvienas prisiimam mums priimtinesnį variantą. Mes norim įsivaikinti, tam kad ateity nereikėtų priverstinai bendrauti su vaiko tėvais, seneliais, jei mes to nenorėsim. Taip pat nenorim tos rizikos, kad vaikas būtų iš mūsų paimtas ir grąžintas netikėtai atsiradusiems/pasitaisiusiems tėvams ar giminėms.
Gerbiu tokius žmones kaip Jūs ar Germinė, turinčius širdyje tiek meilės ir galintys pereiti tokius vargus dėl "svetimų" vaikų. Jei būtų daugiau tokių globėjų, mūsų šalyje vaikai tikrai būtų laimingesni. Ir tiesą sakant, man visiškai negaila, kad svarstoma padidinti globos pinigus. Tik norėtųsi, kad valstybė nepamirštų skurdžiai gyvenančių tvarkingų šeimų su vaikučiais.
O jums stiprybės ir kantrybės! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2015 04 17, 09:32)
bet mane stebina globėjų priešiškumas ir nusistatymas prieš įvaikinimą ir įvaikinusius...

Nu nejaučiu priešiškumo, pati, jei auginčiau 2-3 rinkčiausi įvaikinimą smile.gif Tiek mano kišenė ištempia ax.gif Gal jis jaučiamas, nes globėjus visuomenė nuolat puola dėl tų pinigų, pradedant komentarais internete ir gyvenime, baigiant net tais pačiais soc darbuotojais, kaip Germinė pasakojo.... Kai puola, kažkaip nesinori jaustis kaltai, o argumentuoji, gini savo poziciją 4u.gif
Atsakyti
Ar čia tik aš nejaučiu šioje temoje jokio neigiamo nusistatymo prieš įvaikinusius g.gif
Atsakyti
QUOTE(gliuka @ 2015 04 17, 10:32)
kaip galim kažko pasiekti, paprašyti  ir gauti iš valstybės, jei nesutariam tarpusavyje...


Gliuka, nemanau, kad sutariam ar nesutariam dėl to kokiu teisiniu statusu vaikai yra pas mus. Draugauju tiek su globėjais, tiek su įtėviais, tiek su šeimynas turinčiais ir ne tik virtualiai. Ir tikrai nematau tame skirtumo. Visų tų žmonių širdys didelės wub.gif
Tiesiog negalim visi visada mąstyti vienodai. O ir kokia būtų bendravimo prasmė, jei visi tik maloniai linksėtų? g.gif Kartais tikrai reikia žvilgsnio iš šalies, kitokio požiūrio, kuris gal ir ne visada atrodo priimtinas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 04 17, 10:24)
Gliuka, nemanau, kad sutariam ar nesutariam dėl to kokiu teisiniu statusu vaikai yra pas mus. Draugauju tiek su globėjais, tiek su įtėviais, tiek su šeimynas turinčiais ir ne tik virtualiai. Ir tikrai nematau tame skirtumo. Visų tų žmonių širdys didelės  wub.gif
Tiesiog negalim visi visada mąstyti vienodai. O ir kokia būtų bendravimo prasmė, jei visi tik maloniai linksėtų?  g.gif Kartais tikrai reikia žvilgsnio iš šalies, kitokio požiūrio, kuris gal ir ne visada atrodo priimtinas.  4u.gif


thumbup.gif Labai gražiai pasakyta.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 04 17, 08:25)
Šelma, ne visi širdimi matuoja. Paprastai kur pinigai, ten ir ginčas. Ir su algom paprastai daugeliui rūpi ne kaip patiems daugiau uždirbt, o kodėl kiti uždirba daugiau.  blink.gif
Dėl vieno sutinku, kad ir įvaikinti vaikai yra ne ką mažiau traumuoti.


Teisingai pastebėta. Nors niekaip neperprantu kodėl.

Sakyčiau, kad paprastai įvaikina mažesnius vaikus, automatiškai, jiems teko mažesnė patirtis asocialaus gyvenimo namuose ir mažesnis "stažas" globos namuose.... ir lengvesnė adaptacija naujoje vietoje. o toliau - tie patys netekties, nepastovumo, nepasitikėjimo išgyvenimai...


QUOTE(gliuka @ 2015 04 17, 08:32)
Gaudama bent kokią valstybės paramą, tikrai apie tai pagalvočiau ir suteikčiau teisę savo vaikui augti ne tik su širdies, bet ir su kraujo broliu.


Vat čia ir pasirodo, kad globa gali atlikti savo darbą...

QUOTE
Kartais tikrai reikia žvilgsnio iš šalies, kitokio požiūrio, kuris gal ir ne visada atrodo priimtinas.

o taip. Būna geras galvos ir sąžinės perkratymas biggrin.gif ir kartais neša rezultatą geresnį, nei buvo galima tikėtis.

p.s. nejaučiu jokio priešiškumo tokiai formai, kaip įvaikinimas.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 04 17, 09:16)
Ar čia tik aš nejaučiu šioje temoje jokio neigiamo nusistatymo prieš įvaikinusius  g.gif
Koks normalus žmogus nusistatytų prieš vaiko augimą namie,šeimoj?
Kartais įvaikinę susireikšmina ( ne apie mūsų temos mamas rašau.Gliukutę ir jos šeimą labai myliu-jie toookie šaunuoliai wub.gif ) Bet ne kartą iš įtėvių skrenda strėlės,kad jei jau taip vaikus myli,ko nevaikini?Man čia įsitikinimo klausimas.Kam man to reikia?

Atsakyti
Įsikūrimo pašalpa tikrai praverstu.Parsivežiau vaika kaip sakant pliką..Užlekėm i baze Kauno bent jau kelis komplektus rūbų nupirkt į darželį,kad galėtu eiti smile.gif


Pas mane šeimoj yra kokių tik norit .Bio,įvaikinta,globojama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 04 17, 12:27)
Teisingai pastebėta. Nors niekaip neperprantu kodėl.

Sakyčiau, kad paprastai įvaikina mažesnius vaikus, automatiškai, jiems teko mažesnė patirtis asocialaus gyvenimo namuose ir mažesnis "stažas" globos namuose.... ir lengvesnė adaptacija naujoje vietoje.  o toliau - tie patys  netekties, nepastovumo, nepasitikėjimo išgyvenimai...
Vat čia ir pasirodo, kad globa gali atlikti savo darbą...
o taip. Būna geras galvos ir sąžinės perkratymas biggrin.gif ir kartais neša rezultatą geresnį, nei buvo galima tikėtis.

p.s. nejaučiu jokio priešiškumo tokiai formai, kaip įvaikinimas.

Tai jau taip biggrin.gif čia galioja tiek globėjams, tiek įvaikintojams, kaip ten Biblijoje sakoma apie akmenį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 04 17, 09:16)
Ar čia tik aš nejaučiu šioje temoje jokio neigiamo nusistatymo prieš įvaikinusius  g.gif


Ir aš su tavimi smile.gif

Tema labai plati, bet man atrodo, mažiau reikia imt į galvą kitų žmonių galvojimus. Tatai labai kenkia sveikatai smile.gif
Atsakyti