Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

QUOTE(austulis @ 2015 03 26, 14:56)
Rytoj pagaliau parsivežam sesute  wub.gif
tuk širdele,tuk tuk blush2.gif

Laikom kumščius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2015 03 26, 15:56)
Rytoj pagaliau parsivežam sesute  wub.gif
tuk širdele,tuk tuk blush2.gif

Ech.... wub.gif Šventė namie thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien abiem su Vyšnia žiūrinėjant neto įdomybes gavosi keistas pokalbis...Tetulė,apie kurią rašiau jau ne kartą,verčia mergaitę mokytis tikybos-esą tai padės prieiti prie komunijos.O jei komunijos nepriims,joks vaikinas jai pasipiršt negalės.Ir vaikino tėvai iš jos tyčiosis.Vaikas verkė pasakodama.Pasirodo,tetulytė išsiaiškino,kada mergaitei pertraukos ir tuo metu skambina...Tik va laiko pabendrauti gyvai neranda-visą suryja tarnavimas dievui-caritas,škaplierių kioskas,Šiluva,gedulingi pietūs...Ir kaip aš nesuprantu,kad pensininkė laiko neturi? blink.gif Išsivedė,nupirko maksiminį sijoną.Vedėsi visus tris.Žirnis nenuotaiką parodė-atėmė dovanotą kepurę.Kitą kartą jo jau neėmė-negeras,neatitinka lūkesčių...Aiškinimai,kad mes pajėgus apaut,aprengt,bet vaikai nori dėmesio-neveikia.Iš kur to laiko,kai pastoviai lėkime,net į skambutį neturi kada atsiliept...
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 03 29, 00:20)
Šiandien abiem su Vyšnia žiūrinėjant neto įdomybes gavosi keistas pokalbis...Tetulė,apie kurią rašiau jau ne kartą,verčia mergaitę mokytis tikybos-esą tai padės prieiti prie komunijos.O jei komunijos nepriims,joks vaikinas jai pasipiršt negalės.Ir vaikino tėvai iš jos tyčiosis.Vaikas verkė pasakodama.Pasirodo,tetulytė išsiaiškino,kada mergaitei pertraukos ir tuo metu skambina...Tik va laiko pabendrauti gyvai neranda-visą suryja tarnavimas dievui-caritas,škaplierių kioskas,Šiluva,gedulingi pietūs...Ir kaip aš nesuprantu,kad pensininkė laiko neturi? blink.gif Išsivedė,nupirko maksiminį sijoną.Vedėsi visus tris.Žirnis nenuotaiką parodė-atėmė dovanotą kepurę.Kitą kartą jo jau neėmė-negeras,neatitinka lūkesčių...Aiškinimai,kad mes pajėgus apaut,aprengt,bet vaikai nori dėmesio-neveikia.Iš kur to laiko,kai pastoviai lėkime,net į skambutį neturi kada atsiliept...


Germine 4u.gif Tu nepatenkinta giminėmis, smerki jų požiūrį. Tai nėra gerai pirmiausiai vaikams. Bet koks psichologas pasakys. Rask teigiamą požiūrį tiek, kiek įmanoma savyje, kompromisą su jų siūlymais ir perduok vaikams taip, kad jiems nekiltų vidinio nerimo, nes tu (mama) ir giminės nesutaria.

Ši problema egzistuoja labai daug kam, ji buvo ir mano šeimoje kai augau (skirtingų pusių giminės labai skirtingai matė pasaulį ir bandė sakyti mano tėvams kaip kas turi būti). Žiūrėdama į save kaip į vaiką iš gan didelio laiko atstumo, manau, kad protingas komromisas atsižvelgiant ir gerbiant giminių požiūrį (net jei jis tau asmeniškai labai nepriimtinas) yra geriausias. Vėlgi, iš savo patirties - labai svarbu neparodyti nepagarbos giminėms prie vaikų.

Ir ieškoti tik pozityvių sprendimų, kad bendravimas su giminėmis kuo mažiau traumuotų vaikus.


Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 04 01, 14:47)
Tu nepatenkinta giminėmis, smerki jų požiūrį. Tai nėra gerai pirmiausiai vaikams. Bet koks psichologas pasakys. Rask teigiamą požiūrį tiek, kiek įmanoma savyje, kompromisą su jų siūlymais ir perduok vaikams taip, kad jiems nekiltų vidinio nerimo, nes tu (mama) ir giminės nesutaria. 
Giminės-močiutės sesuo.Bendravimas tik toks,kad jai atrodo privalu privesti vaiką prie komunijos.Nematau tave nieko teigiamo.Tikėjimą skiepinti reikia ne jėga.Ji bando supriešinti mus su vaikais.Kalba,kad mes su PZ neturėjom teisės susituokti...Dėl jos savo pažiūrų nekeisiu.Faktas.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 04 01, 20:33)
Giminės-močiutės sesuo.Bendravimas tik toks,kad jai atrodo privalu privesti vaiką prie komunijos.Nematau tave nieko teigiamo.Tikėjimą skiepinti reikia ne jėga.Ji bando supriešinti mus su vaikais.Kalba,kad mes su PZ neturėjom teisės susituokti...Dėl jos savo pažiūrų nekeisiu.Faktas.


Vaikus neabejotinai traumuoja tai ką jiems sako apie jus.
O ką darote Jūs, kaip vaikams aiškinate situaciją, kad to giminaičių pasėto nerimo dar labiau nepadidinti?
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 04 02, 11:37)
Vaikus neabejotinai traumuoja tai ką jiems sako apie jus.
O ką darote Jūs, kaip vaikams aiškinate situaciją, kad to giminaičių pasėto nerimo dar labiau nepadidinti?
Paklausiau,kaip jiems atrodo mūsų santuoka?Analizavom.Šiek tiek žino apie mano pirmą vyrą,bio vaikų tėvų.Su mergaitėm ypač dažnai šnekam apie orumą ir savigarbą,apie savivertę ir t t-nes pavyzdį matė žiaurų,ypač Vyšnia gerai prisimena.Aiškinu,kad sakramentai negarantuoja nieko,kad mes ir be jų labai mylime vienas kitą.Na,gi mato kasdienį gyvenimą.Mūsų santykiai šilti,mes nevengiam apsikabint,pasiglaustyt,pasibučiuot prie vaikų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 04 02, 12:48)
Paklausiau,kaip jiems atrodo mūsų santuoka?Analizavom.

Mūsų santykiai šilti,mes nevengiam apsikabint,pasiglaustyt,pasibučiuot prie vaikų  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki iteviai,
ar nesijauciat diskriminuojami seimui ir prezidentei svarstant apie globojamu vaiku ismoku didinima, nes as tai jauciuosi doh.gif galvoju kodel mano vaikas apskritai negauna jokios bent panasios ismokos, ar tik delto jog gavo mano pavarde g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrastea @ 2015 04 14, 19:21)
Sveiki iteviai,
ar nesijauciat diskriminuojami seimui ir prezidentei svarstant apie globojamu vaiku ismoku didinima, nes as tai jauciuosi doh.gif galvoju kodel mano vaikas apskritai negauna jokios bent panasios ismokos, ar tik delto jog gavo mano pavarde g.gif

Juk rinkotės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adrastea @ 2015 04 14, 18:21)
Sveiki iteviai,
ar nesijauciat diskriminuojami seimui ir prezidentei svarstant apie globojamu vaiku ismoku didinima, nes as tai jauciuosi doh.gif galvoju kodel mano vaikas apskritai negauna jokios bent panasios ismokos, ar tik delto jog gavo mano pavarde g.gif


O kodėl turėčiau jaustis diskriminuojama? g.gif

Yra daug skirtumų tarp įvaikinimo ir globos įstatymo prasme.
Globa reiškia ne tik tai, kad gauni išlaikymą globojamam vaikui, bet ir tai kad valstybė spręndžia ar esi tinkamas vaikui teikti tas globos paslaugas (pvz. susirgsi vėžiu ir nuspręs, kad nebetinki), valstybė sprendžia, ar tam vaikui reikia globos paslaugų ir t.t. ir t.t.

Gerai, kai viskas gerai. Bet kai išklausai istoriją kaip vaikas paimamas iš globėjų (nes atsirado dingusi biologinė mama ir visi nusprendė, kad ji gali auginti vaiką) ar prasideda konfliktai su socialinėmis tarnybomis schmoll.gif Įvaikinimas tikrai netapatu globai.

Įvaikinimo atveju matyčiau išmokų poreikį dviem atvejais - viena, kai vaikas turi spec. poreikių. Bet, čia, deja, visos Lietuvos problema, kad tokie vaikai diskrimuojami ir dažnai negauna reikiamos pagalbos ir paramos.

O antras atvejis - kai nori įvaikinti savo įvaikinto vaiko biologinius brolius/seseris, bet šeimos pajamos vargiai leidžia auginti tarkime ne 2, o 4 ar 5 vaikus. Tokiu atveju įvaikinimas manau turėtų būti skatinamas parama.
Atsakyti
QUOTE(adrastea @ 2015 04 14, 18:21)
Labiausiai diskriminuojami jaučiasi biologinius vaikus auginantys.Ypač jei tų vaikų net
du bigsmile.gif
O jūsų įvaikinimas atviras?Įdomu,kodėl kilo toks klausimas?
Atsakyti