Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

VT neturi teisės sakyti be mano leidimo.

per violetines bangas. buvo.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 02 07, 12:16)
VT neturi teisės sakyti be mano leidimo.

per violetines bangas. buvo.

Šito nežinojau.
O bendraujat šiaip siaip mičiute, ar tik kai žiniasklaida jai primena apie anūkę?
Atsakyti
Labas rytas. Nezinau ar cia rasyt,bet bandau. Situacija toke. Gyvenam su draugu (nevede) Jis is pirmos santuokos turi du vaikus ,gyvenamoji vieta nustatyta su juo. Vaiku mama vaikais nesirupina. Recykeis atvaziuoja,pabuna keleta valandu. Bet palikus vaikus tada mergytem buvo 2m ir 1m gryzo aplankyt vaiku tik po metu... Mes as ir draugas jas auginam. Jos man kaip dukros. As pati turiu dukra tai visas 3 auginam taipat,nieko neiskiriam. Ir dabar esme tame,kad vyras dauk dyrba. Vaikas suserga as vezu pas gydytojus ir visur kur tik reikia,bet susiduriu su problema,kad reik vieno is tevu paraso,as gaunuos niekas. Gerai,kad jo vaiku daktare kaime tai mus priema viskas ok draugo vardu pasirasau. Buvom pas stomatologa ir ji netyce pavadino mane vardu ,manes paprase parodyt dokumentus ir ka liepe teti atsivest.. Ir kekviena syki nuejus pas koki specelista bijau,kad nekyltu problemu. Beja tuoj mokykla,paruosiama klase visi tvarkymai tokie tenka man,draugui nelabai laiko lieka. Ar galiu tapt globeja tu vaiku? Ar dar kazkaip? Nes tokios smulkmenos man psichologiskai viska palengvintu..
Atsakyti
Mano žiniomis tai neįmanoma. Globa gali būti nustatyta, jei vaikas lieka be abiejų tėvų globos. Šiuo atveju, net jeigu ir mama nesirūpina, vaikais rūpinasi tėtis.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 02 12, 12:09)
Mano žiniomis tai neįmanoma. Globa gali būti nustatyta, jei vaikas lieka be abiejų tėvų globos. Šiuo atveju, net jeigu ir mama nesirūpina, vaikais rūpinasi tėtis.


g.gif o į g.gif galiojimo kokio tėtis negali parašyt? Na, kad galėtų teisiškai vesti pas daktarus, rūpintis mokyklos reikalais. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2015 02 12, 14:18)
g.gif o į g.gif galiojimo kokio tėtis negali parašyt? Na, kad galėtų teisiškai vesti pas daktarus, rūpintis mokyklos reikalais.  unsure.gif

na ,tai eikit teisiniu keliu,susituokite,irodikit teisme ,kad mama biologine nesirupina vaikais,jai bus atimtos teises,jus ,budama jau to vyro zmona galesit isivaikinti tas mergaites,ir busit jiems mama/
Atsakyti
Šnd mokykloje vaikai rase apie savo seima (ivaikintas ir bio vienoj klasej)
tai ivaikintas surase - as gyvenu su mama, teciu, sese ir broliu, o bio parase - as gyvenu su mama, teciu, sese ir XXX(vardas). Mociute klausia - kodel tu taip parasei - juk gyveni su mama, teciu, sese ir broliu. O tas - ne, ne su broliu, o su XXX.
Ir atrodo sutaria tarpusavy, ir kartu jau daugiau nei 5 met, o va kas islenda.Skauduuuuu....
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 14:43)
Šnd mokykloje vaikai rase apie savo seima (ivaikintas ir bio vienoj klasej)
tai ivaikintas surase - as gyvenu su mama, teciu, sese ir broliu, o bio parase - as gyvenu su mama, teciu, sese ir XXX(vardas). Mociute klausia - kodel tu taip parasei - juk gyveni su mama, teciu, sese ir broliu. O tas - ne, ne su broliu, o su XXX.
Ir atrodo sutaria tarpusavy, ir kartu jau daugiau nei 5 met, o va kas islenda.Skauduuuuu....


Konkuruoja. Natūralu. Blogai, kad randa skaudinantį būdą konkurencijai. Už būdų korekciją atsakingi suaugėliai.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 02 12, 15:56)
Konkuruoja. Natūralu. Blogai, kad randa skaudinantį būdą konkurencijai. Už būdų korekciją atsakingi suaugėliai.



Pvz?
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 14:58)

???
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 15:58)

As ir neatsisakau atsakomybes, tik nelabai suprantu, kokiu budu galeciau pakoreguoti...
Papildyta:
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 16:00)
As ir neatsisakau atsakomybes, tik nelabai suprantu, kokiu budu galeciau pakoreguoti...


Pasakyti kad mamai skaudu, kai jis taip sako, kad mama visus myli vienuodai?
Bet as negaliu versti vaiko myleti arba versti vaidinti jausmus, jei jis to nejaucia...(cia as apie bio)
Atsakyti
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 15:00)
As ir neatsisakau atsakomybes, tik nelabai suprantu, kokiu budu galeciau pakoreguoti...

Kalbėt, kalbėt ir su vienu ir su kitu. Apie įvaikinimą, apie meilę, apie buvimo kartu prasmę ir apie tai, kas trikdo meilę, buvimą kartu...daug daug kartų - pagal amžių, pagal situaciją. kito būdo nežinau.
Papildyta:
QUOTE(MamaMia @ 2015 02 12, 15:01)
As ir neatsisakau atsakomybes, tik nelabai suprantu, kokiu budu galeciau pakoreguoti...
Papildyta:
Pasakyti kad mamai skaudu, kai jis taip sako, kad mama visus myli vienuodai?
Bet as negaliu versti vaiko myleti arba  versti vaidinti jausmus, jei jis  to nejaucia...(cia as apie bio)

Jaučia kiekvienas tą, ką jaučia (nors ir už jausmus savus ir vaikų mes truputį atsakingi). Suprasti abu, priimti tą nenorą mylėti ir konkurencijos baimę. Visomis jėgomis stengtis neutralizuoti. Galų gale - jausti galima, bet skaudinti to jausmo pagrindu, griežtai ne. Jausmus reiksti reik mokint laiku ir vietoj.

Nežinau, ar galima mylėt vienodai. Aš savus myliu skirtingai, bet abu iki begalybės. Vaikai skirtingi, meilė jiems skirtinga, bet abiems - visa širdimi ir iki galo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 12 vasario 2015 - 15:16