Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

QUOTE(Ute @ 2015 01 27, 00:24)
Kažkaip atėjo mintis apie pagalbos ieškojimą. Pagalvojau, kad gali būti žymiai sunkiai pasiryžti ieškoti pagalbos jei kyla kažkokio problemų šeimoje. Viena, yra ateiti ieškoti pagalbos ir sakyti: neviltis, vaikas daužo galvą, nesusitvarkome su vaiku, nemokame padėti, niekas nepadeda, pervargome ir t.t. Mes abu stengiamės, bet...
Mes ieškojom pagalbos dėl Pupos.Atsitrenkėm kaip į sieną-tokiems mažiems psichologinių konsultacijų neteikiam,ieškokit problemų savyje...Bet vis tiek nešovė mintis problemas išmušti iš vaiko mušimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 01 27, 00:28)
Mes ieškojom pagalbos dėl Pupos.Atsitrenkėm kaip į sieną-tokiems mažiems psichologinių konsultacijų neteikiam,ieškokit problemų savyje...Bet vis tiek nešovė mintis problemas išmušti iš vaiko mušimu  ax.gif


doh.gif Ale ir radote vietą kur ieškoti pagalbos.... nežinau kokią, bet sprendžiant iš atsakymo schmoll.gif O tokia maža tai kiek metų vaikui buvo?

P.s. Irgi nesimiega? tongue.gif
Atsakyti
sveikos. na, skaitau skaitau ir kol kas, sakyčiau, gyvename be problemų, nes tos kasdienės, tai jau rūpestėliai. Kuo labiau stebiu savo aplinkoj esančius vaikus, Jonės draugės panakvoja vis, visokie bendri susibūrimai, tai vis įsitikinu, kad ji tokia kaip ir jos bendraamžės, tik gal mažiau palepinta. Šiaip aktyvi mergina, puikiai mokosi 2 kalbom, bet tėtis daug ir dirba. Kurią dieną iš klasiokės kuprinės bandelę pavogė ir suvalgė. Mums nieko nesakė, bet mergaitės mama pasakė. Tai aiškinomės. Liepiau imti savo piniginę ir ėjome pirkti bandelę, o ji visą kelią ėjo raudodama ir mūkė:"Man gėėėdaaa", aš aišku, moralą apie vagis, vagies vardą ir kaip ilgai reikės gražiai elgtis, kad vaikai vėl ja patikėtų. Čia aišku ir savo kaltės matau, nes į mokyklą dedu dėžutę su sveikais užkandžiais, o kiti bandeles nešasi, tai ir aš pradėjau bandeles dėti, tik kepu pati su visokiom maltom sėklom, avižom ir pan.
Matydamas kaip sesė mokosi Mažius nešasi savo lagaminėlį su pratybomis, o tada jau aš būnu įdarbinta biggrin.gif Mažius mūsų dabar tokiame periode, kai supykus jam moralą skaitau, o ans kaip echolalija sergantis žiūri į akis įžūliai ir viską atkartoja su šypsena veide. Tai arba žvengt pradedu arba išeinu. Neseniai pasibaigė "šiktelėjimo" į kelnes periodas. Iš darželio vis grįždavo ir spausdavo bezdulį kol apsi...arba riaugėdavo garsiai. Čia tipo labai linksma ir kietas bajeris biggrin.gif Pradžioj pergyvenau, bariau, gėdinau, bet po to nekreipiau dėmesio ir pasakiau, kad jeigu jam gerai apsiš...vaikščioti, tai ir man, tai taip ir pasibaigė jo ši...mas.
Kalba buvo apie hobius, tai galvoju dabar, kažkaip viskas pas mane su vaikais, tik knygas skaitau be jų biggrin.gif plaukioti einame kartu, tik aš 40 min plaukioju viena, o jie turi tuo metu turkštis vieni vaikų baseine, po to jau kartu su manimi. Stalo žaidimus - kartu, keliaujame - kartu, na, prie puodų viena pabūnu, man tai būna kaip terapija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2015 01 27, 07:53)
na, prie puodų viena pabūnu, man tai būna kaip terapija smile.gif

ko gero neilgai.... maniškė labai rūpinasi puodais. Blynus išsikepa pati (ir išsimaišo), sumuštinius spec keptuvėje su visokiais įdarais - irgi. Na ir visur kitur kiša smailą nosį.
Atsakyti
kaip galėjau pamiršti...žemdirbystė, vat mano dar vienas hobis, prie kurio jau neužilgo grįšiu. Pavasarį jaučiu nenumaldomą norą įkišti rankas į žemę, o kadangi praktikuoju a la gamtinę žemdirbystę, tai ir neužknisa susilenkus ravėti, svarbu mulčo prisitempti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 01 27, 00:35)
doh.gif Ale ir radote vietą kur ieškoti pagalbos.... nežinau kokią, bet sprendžiant iš atsakymo  schmoll.gif  O tokia maža tai kiek metų vaikui buvo?
P.s. Irgi nesimiega?  tongue.gif
Ir poliklinikoj ir Šeimos santykių institute pasakė,kad vaikas- šeimos elgesio atspindys.Jai apie 4metukus buvo.
Dabar Žirnį vedžiau pas psichiatrę,tai irgi jo elgesį suvedė į auklėjimo klaidas.Šiaip aš nesikratau atsakomybės,bet....
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 01 27, 10:48)
Ir poliklinikoj ir Šeimos santykių institute pasakė,kad vaikas- šeimos elgesio atspindys.Jai apie 4metukus buvo.
Dabar Žirnį vedžiau pas psichiatrę,tai irgi jo elgesį suvedė į auklėjimo klaidas.Šiaip aš nesikratau atsakomybės,bet....


....bet pagalbos irgi nėra.
Mūsų kortelė turbūt gražiausia. Vaiką dėl elgesio problemų vedžiau pas psichiatrę, atsakymas buvo "tai atsisakykit vaiko ir problemų nebus". Buvau tiek pritrenkta, kad kone apsiverkiau. Ir tokia pritrenkta buvau iki susitikimo su kita globėja, kuriai, pasirodo išaiškino tą patį dry.gif. Kortelėje įrašas: vaikas budrus (t.y. turi sąmonę), atsako į klausimus (7 metai), išvada: globėja išsigalvoja elgesio problemas. Vaiką matė 10 min. Pasiūlė lankyti psichologę - 1 kartą per mėn.
Tai vadinasi pagalbos vaikams sistema.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 01 27, 14:25)
išvada: globėja išsigalvoja elgesio problemas. Vaiką matė 10 min. Pasiūlė lankyti psichologę - 1 kartą per mėn.
Tai vadinasi pagalbos vaikams sistema.

Gaila, kad tokios bėdos ir išvados, „tokia pagalba“ taip ir lieka tik globėjų bei įtėvių nuoskaudose bei tyliuose pokalbiuose, kad tie, kuriems reikia pagalbos pabūgsta net jos ieškot, net prisipažint pabūgsta, kad jos reiktų ir gyvena taip kaip kas sugeba, plaukia, kad nenuskęstų kiek išgali. Žiauru ir neteisinga, kad mokymų metu niekas taip ir napasako, jog realios pagalbos nėra. Lieki tik tu pats su savimi.
Tęstiniai mokymai, žmogiška kitų globėjų patirtis yra gerai, dar geriau kai to pakanka, bet toli gražu ne visiems. Ačiū visoms, kurios rašote, nes tikiu, kad ne vieną žmogų mūsų bendra patirtis pastiprina.
Atsakyti
Berods vakar per LRT po Panoramos rodė laidą, kur dalyvavo Šalaševičiūtė, dar kažkas, kalbėjo labiau apie patyčias, paauglių savižudybes, bet buvo tema ir apie psichologinę pagalbą vaikams,šeimoms. Šalaševičiūtė tiesiai šviesiai pasakė,kad profesionalių psichiatrų, psichologų, kurie gebėtų dirbti su vaikais Lietuvoje praktiškai nėra ir nelabai nusimato, kad artimiausiais dešimtmečiais bus. unsure.gif Nes - niekas nenori dirbt už juokingas valdiškas algas, o valstybė nesiruošia nieko keisti. Taip kad liūdna, kad net ir ieškantys pagalbos neturi galimybės jos gauti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 01 27, 12:25)
"tai atsisakykit vaiko ir problemų nebus". išvada: globėja išsigalvoja elgesio problemas.
Na va,problemas išgalvoji,vaiko neatsisakai...išvada-blogai su tavim bigsmile.gif
VRC psich daktaras paprašytas išversti Žirnio piešinį pasakė: charakteris tvirtas,turėsit vargo(ar bėdų) ir labai daug.Vaiką matė pusvalandį.Išrašė Tiapridal ....
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 01 27, 18:01)
Na va,problemas išgalvoji,vaiko neatsisakai...išvada-blogai su tavim  bigsmile.gif
VRC psich daktaras paprašytas išversti Žirnio piešinį pasakė: charakteris tvirtas,turėsit vargo(ar bėdų) ir labai daug.Vaiką matė pusvalandį.Išrašė Tiapridal ....


blink.gif blink.gif jei nuo Tiapridal pradeda, tai kas toliau?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2015 01 27, 16:01)
Na va,problemas išgalvoji,vaiko neatsisakai...išvada-blogai su tavim  bigsmile.gif
VRC psich daktaras paprašytas išversti Žirnio piešinį pasakė: charakteris tvirtas,turėsit vargo(ar bėdų) ir labai daug.Vaiką matė pusvalandį.Išrašė Tiapridal ....


Va todėl aš savo hiperaktyvios ir su dėmesio sutrikimu (ADHD angliškai) dukros(2001 gim) niekur ir nevežiau, dirbau su ja, skaičiau, mokiaus. Stengiaus rasti pozityvią mokymosi aplinką mokykoj ir po jos. Šiandien turim 8,5 vidurkį Jėzuitų gimnazijoje, kasdien fechtavimas (Lietuvos jaunių, nors ji tik jaunučių pogrupyje turi būti, komandinėse varžybose - bronza) ir smuikas kasdien 30 min. Prie šito krūvio dar parsitempė namo gitarą (pasiskolino) mat per ilgąją pertrauką mokykloje eina į būrelį ir .. dar prie tėvo lenda, kad mokytų programuoti, kartu sukišę nosis kuria žaidimą dabar. Kaip matot energijos turi už tris, išmoko ją valdyti, išmoko dėmėsį sutelkt.

Atsiprašau labai už pagyras bet labai supykdė mane jūsų postai apie vaikų psichologus/psichiatrus. Užmuškit mane bet nu netikiu aš vaikų šėrimais tabletėm, man tai labai labai baisu. Lengviausio kelio ieškojimas, vaiko ZOMBINIMAS. Gal labai išimtiniais atv ir reikia to, bet tai turbūt vieam vaikui iš 10 000
Atsakyti