Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 3 :)

Pas mus dabar periodas: "o ką jeigu jūs visai kitokio vaikelio laukėt?" Pradeda susivokti savo elgesyje? Ateina suvokimas, kad jo elgesys kelia nuvilimą? Tikrina, ar mes mylim jį visokį? Ir neina įtikint, kad, kai pykstu už jo negerus poelgius, vis tiek myliu. Labai daug negatyvo sulaukiu iš darželio. Kiekvieną dieną. Namie - vienoks, dažniausiai mielas, na pasicirkina su įvairiais kaprizais, išsprendžiam, kolektyve - pasiunta, kaip suprantu nelabai savo emocijų ir elgesio valdo, daug prisideda manau ir nuostata, kad jis "kitoks". Nenori jis į kolektyvą, ten tipo visi blogi. Ir kaip išaiškint, kad jis pats dažnai savo elgesiu nuteikia visus prieš save doh.gif
beje pas mus šunė, jau pagyvenusi, tai vaikis su ja neblogai sutaria, - draugeliai, jai vandens įpila, skaniukų duoda, visada - jogurto indelį damušimui, labai rūpinasi, kad iš kiemo į gatvę neišbėgtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutikė: 25 sausio 2015 - 21:14
QUOTE(rutikė @ 2015 01 25, 23:08)
Ir neina įtikint, kad, kai pykstu už jo negerus poelgius, vis tiek myliu.

Rutike, saviems sakau, kad todėl ir auklėju, todėl ir baru, kad myliu. Jei jie man būtų svetimi ar nesvarbūs, man nerūpėtų kaip jie elgias, kokiais žmonėmis užaugs, kokia jų dabartis ar ateitis. Kadangi viso pasaulio išauklėt negalim, tai kiekvieni tėvai auklėja savo vaikus taip, kaip moka. Todėl man nei šilta nei šalta, kad A... mama kažką leidžia, o aš ne. Jie turi savo taisykles ir supratimą, mes savo. Darželis ir mokykla savo. Ir norint sugyventi, reikia derintis, reikia paisyti taisyklių, susitarimų, gerbti kitų taisykles, bet nepamiršti, to ko esi mokomas namie.
Gal paklausk savo vaiko, ką jis jaučia, kai negauna ko nori (filmuko, ledų): pyktį, liūdesį, dar kažką ar nustoja mylėti tave. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 01 25, 22:25)
saviems sakau, kad todėl ir auklėju, todėl ir baru, kad myliu. Jei jie man būtų svetimi ar nesvarbūs, man nerūpėtų kaip jie elgias, kokiais žmonėmis užaugs, kokia jų dabartis ar ateitis. Kadangi viso pasaulio išauklėt negalim, tai kiekvieni tėvai auklėja savo vaikus taip, kaip moka.

Aš irgi visada taip sakydavau, dabar jau kaip ir nebereikia. Kai pradedu, sūnus pasako: "mama, aš irgi tave myliu" smile.gif Ir šypsosi. Nerealiai gerus jausmus tuomet išgyvenu smile.gif Nors aišku, vis vien kai netingiu, pamokslauju ir mokau unsure.gif

Ute, ačiū 4u.gif

Apie rankdarbius kalbėjot... Aš ir siuvu, ir pamezgu, ir siuvinėju, ir su popieriumi žaidžiu. Ir skaitau, skaitau, skaitau smile.gif

QUOTE(Sunute @ 2015 01 23, 13:35)
aš hobių neturiu...už juos man pinigus moka verysad.gif

Man tai atrodo tiesiog svajonė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2015 01 25, 22:25)
saviems sakau, kad todėl ir auklėju, todėl ir baru, kad myliu. Jei jie man būtų svetimi ar nesvarbūs, man nerūpėtų kaip jie elgias, kokiais žmonėmis užaugs, kokia jų dabartis ar ateitis. Kadangi viso pasaulio išauklėt negalim, tai kiekvieni tėvai auklėja savo vaikus taip, kaip moka. Todėl man nei šilta nei šalta, kad A... mama kažką leidžia, o aš ne. Jie turi savo taisykles ir supratimą, mes savo. Darželis ir mokykla savo. Ir norint sugyventi, reikia derintis, reikia paisyti taisyklių, susitarimų, gerbti kitų taisykles, bet nepamiršti, to ko esi mokomas namie.
100% drinks_cheers.gif Visada sakau,kad kai man bus dzin,tai ant visko.O dabar negaliu nereaguoti į netinkamą elgesį.O ką daro/leidžia kiti tėvai,man nesvarbu.Nes aš ne kiti.Mūsų šeimoje mūsų taisyklės,kitoje-jų...Bet,laimei,mano vaikai nesistengia susitapatinti su autsaideriais
QUOTE(rutikė @ 2015 01 25, 21:08[cool.gif
]Pas mus dabar periodas: "o ką jeigu jūs visai kitokio vaikelio laukėt?" Pradeda susivokti savo elgesyje? Ateina suvokimas, kad jo elgesys kelia nuvylimą? Tikrina, ar mes mylim jį visokį? Ir neina įtikint, kad, kai pykstu už jo negerus poelgius, vis tiek myliu. Labai daug negatyvo sulaukiu iš darželio.[/B] Kiekvieną dieną. Namie - vienoks, dažniausiai mielas, na pasicirkina su įvairiais kaprizais, išsprendžiam, kolektyve - pasiunta, kaip suprantu nelabai savo emocijų ir elgesio valdo, daug prisideda manau ir nuostata, kad jis "kitoks". Nenori jis į kolektyvą, ten tipo visi blogi. Ir kaip išaiškint, kad jis pats dažnai savo elgesiu nuteikia visus prieš save doh.gif
beje pas mus šunė, jau pagyvenusi, tai vaikis su ja neblogai sutaria, - draugeliai, jai vandens įpila, skaniukų duoda, visada - jogurto indelį damušimui, labai rūpinasi, kad iš kiemo į gatvę neišbėgtų
Va šito aš pavydžiu.Baltai.Kad mane tikrintų.Aišku,mano meilė besąlygiška.Bet jiems iš kur žinoti?Ar aš tokia kiaurai permatoma net vaikui?Jie garantuoti,kad mama mūru,ir visada?Taip,gerkles perkąsčiau už savo vaikus,bet ....
O iš kitos pusės-reikalai su Pupa,patyčios,mano nesuvaldytos emocijos-atsivėrė vaikas po ilgų metų.Vienturtėlė,visada buvo ir liks ypatinga.Netikiu,kad nejautė iki tol.Bet tik ta problema,bendra kančia suartino iki tikro,glaudaus ryšio.
Jei realiai,jei žinočiau,kiek metų teks laukti,kažin,ar būčiau pasiryžus.Bet tai,ką turiu dabar-nekeisčiau į nieką wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 26 sausio 2015 - 00:43

Jūsų skaitymas mane veikia kaip terapija 4u.gif
Pas mus namuose bendražmogiškos taisyklės vienodos visiems. Mergina tai žino, bet mokykloje taisyklių nepavyksta laikytis verysad.gif Su mokytoja sutarėm kasdien rašyti elgesio įvertinimą, kad nebūtų melavimų ir manipuliavimų. Eisim į priekį tikiuosi. Kalbam daug. Kol kas elgesys mokykloje nesikeičia. Nerandu kaip motyvuoti. Kokiais žodžiais prisibelsti. Neveikia dabartiniai pamokslai.
Beje, savivertė pas mūsiškę labai aukšta. Kad mylim - žino. Įsitikinom per trečius asmenis - ką pasakoja. O vat elgesio sutrikimai sunkiai pasiduoda..
Keiksmažodžių pas mus nėra thumbup.gif Iškrovos ant tėvų irgi ne. Ant sesės ir mokykloje pagrinde. Ai, dar ant šunio kai niekas nemato doh.gif
Atsakyti
Žiūriu, čia nemažai mezgančių yra. Tai gal jus galima rasti ir Ravelry mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(emilinta @ 2015 01 26, 07:31)
Jūsų skaitymas mane veikia kaip terapija 4u.gif 
Pas mus namuose bendražmogiškos taisyklės vienodos visiems. Mergina tai žino, bet mokykloje taisyklių nepavyksta laikytis  verysad.gif Su mokytoja sutarėm kasdien rašyti elgesio įvertinimą, kad nebūtų melavimų ir manipuliavimų. Eisim  į priekį tikiuosi. Kalbam daug. Kol kas elgesys mokykloje nesikeičia. Nerandu kaip motyvuoti. Kokiais žodžiais prisibelsti. Neveikia dabartiniai pamokslai.
Beje, savivertė pas mūsiškę labai aukšta. Kad mylim - žino. Įsitikinom per trečius asmenis - ką pasakoja. O vat elgesio sutrikimai sunkiai pasiduoda..
Keiksmažodžių pas mus nėra thumbup.gif  Iškrovos ant tėvų irgi ne. Ant sesės ir mokykloje pagrinde. Ai, dar ant šunio kai niekas nemato  doh.gif

nežinau, ar savivertė aukšta. Iš aprašymo, manyčiau, priešingai...
Stengiasi ir tvardosi namuose - gal nesijaučia saugi, išsilieja mokykloje ir ant silpnesnių namie, nes taip elgiantis mažiau nesaugumo. Nežinau, gal klystu, bet įvardintos problemos dažniausiai būna dėl saugumo ir savivertės trūkumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 26 sausio 2015 - 09:39
Byla dėl įvaikinto dvimečio sumušimo

g.gif Jeigu toje istorijoje yra bent nemaža dalis tiesos (spauda aklai pasitikėti neišeina), tai ar nebus taip, kad ta istorija gali turėti daug įtakos būsimų įtėvių vertinimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2015 01 26, 11:20)
Žiūriu, čia nemažai mezgančių yra. Tai gal jus galima rasti ir Ravelry  mirksiukas.gif ?

Manęs Raverlly nerasi, bet gali rasti kitur smile.gif Įmečiau į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 01 26, 12:07)
Byla dėl įvaikinto dvimečio sumušimo

g.gif Jeigu toje istorijoje yra bent nemaža dalis tiesos (spauda aklai pasitikėti neišeina), tai ar nebus taip, kad ta istorija gali turėti daug įtakos būsimų įtėvių vertinimui  g.gif


Košmaras. Esu bendravusi su negalinčiomis priimti svetimų vaikų...gerai, kad protingi VTAT darbuotojai sustabdė procesą. Baisu, kad įvaikinusi šeima negavo pagalbos, dar baisiau, kad neieškojo. Parodomasis pavidalas sociume buvo svarbiau....gaila...

P.S. sųkilo prisiminimai ir ta neviltis, kai vaiko reakcija tik viena - kalti galvą į sieną (ar valgyt ruoši ir ne iškart duoti tik suskambus puodui, ar žaislo nori, bet nepasiekia ir t.t... tas "bum" galvos į sieną ir dabar ausyse ir "ištobulintas nutvėrimas" po ne daugiau kaip 2-3 bum...)

Labai norėčiau, kad turėtų įtakos atskomybei, sudarant siūlomų vaikų sąrašus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 26 sausio 2015 - 15:05
QUOTE(Sunute @ 2015 01 26, 14:51)

Labai norėčiau, kad turėtų įtakos  atskomybei, sudarant siūlomų vaikų sąrašus

paprasčiau suversti viską įmotės atsakomybei, nei kad kelti klausimus apie pagalbą šeimoms, sąrašų sudarymą et ctr.

Kažkaip prisiminiau vieną istoriją - naujagimė gydoma nuo sifilio, ir liga, ir vaistai galėjo kenkti smegenima. Įdomu - kiek tai atsispindėjo jos ligos istorijoje, nes vaikas buvo ruošiamas įvaikinimui.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2015 01 26, 14:51)
Košmaras. Esu bendravusi su negalinčiomis priimti svetimų vaikų...gerai, kad protingi VTAT darbuotojai sustabdė procesą. Baisu, kad įvaikinusi šeima negavo pagalbos, dar baisiau, kad neieškojo. Parodomasis pavidalas sociume buvo svarbiau....gaila...

P.S. sųkilo prisiminimai ir ta neviltis, kai vaiko reakcija tik viena - kalti galvą į sieną (ar valgyt ruoši ir ne iškart duoti tik suskambus puodui, ar žaislo nori, bet nepasiekia ir t.t... tas "bum" galvos į sieną ir dabar ausyse ir "ištobulintas nutvėrimas" po ne daugiau kaip 2-3 bum...)



Kažkaip atėjo mintis apie pagalbos ieškojimą. Pagalvojau, kad gali būti žymiai sunkiai pasiryžti ieškoti pagalbos jei kyla kažkokio problemų šeimoje. Viena, yra ateiti ieškoti pagalbos ir sakyti: neviltis, vaikas daužo galvą, nesusitvarkome su vaiku, nemokame padėti, niekas nepadeda, pervargome ir t.t. Mes abu stengiamės, bet...

Kas kita eiti kreiptis pagalbos kai situacija analogiška, bet... pvz. tėvas grįžes namo užsidaro ir žiūri televizorių, o mama visą dieną prabuvusi su sunkiai valdomu vaiku ir toliau pervargusi laksto paskui vaiką. Pasakyti ne tik vaiko problemas, bet ir tai, kad pavyzdžiui sutuoktinis tiesiog nusiplauna nuo problemų gali būti labai sunku.

Apskritai net ir laukiamo vaikiuko gimimas yra išbandymas poros santykiams. Juolab išbandymas yra įvaikinimas kai į šeimą ateina nelengvas vaikas.

QUOTE(Karusia @ 2015 01 26, 15:22)
paprasčiau suversti viską įmotės atsakomybei, nei kad kelti klausimus apie pagalbą šeimoms, sąrašų sudarymą et ctr.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2015 01 26, 14:51)
Košmaras. Esu bendravusi su negalinčiomis priimti svetimų vaikų...gerai, kad protingi VTAT darbuotojai sustabdė procesą.


Vis tik atskirčiau du dalykus: negalėjimą priimti svetimų vaikų ir nesusitvarkymą su sunkiu vaiku. Nebūtinai šie dalykai eina kartu. O kad sustabdo - gerai.
Papildyta:
QUOTE(Paragintoji @ 2015 01 26, 00:21)
Aš irgi visada taip sakydavau, dabar jau kaip ir nebereikia. Kai pradedu, sūnus pasako: "mama, aš irgi tave myliu" smile.gif Ir šypsosi. Nerealiai gerus jausmus tuomet išgyvenu smile.gif Nors aišku, vis vien kai netingiu, pamokslauju ir mokau  unsure.gif

Ute, ačiū  4u.gif


Paragintoji wub.gif
Atsakyti