Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kirisama @ 2015 01 01, 15:38)
Sveikos,

ar esat pirkusios iš Tesco vaikiškas treningines kelnes ir pižamas? Ar gerai skalbiasi, nesibumbuluoja? Ieškau savo mažiukui į darželį minkštų treningiukų, buvau pirkusi iš HM, tai gan greit nusiskalbė, nors nesibumbulavo. O kaip suprasti, ar pižama storesnė, na kad žiemai tiktų apvilkti miegot?


Esu turėjusi net kelias piažamas. Vienos labai gerai išsilaikė, net 2 sezonus - nė kiek nenubluko, lipdukas nenusilupo, puikiai. Kita - pasiskalbė daugiau, per trumpesnį laiką. Nežinau nuo ko priklauso g.gif
Šiaip ir aš NEXT'o labiau mėgstu. Ir trikotažas tvirtesnis.
Atsakyti
Pirksiu mytoys.de, gal atsiras norinti pasidalinti 3,99 € siuntima ax.gif Klaipeda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 02, 19:42)
Siunčiamės per UK adresą, nes tikrai į LT nesiunčia. Pirmam psl. yra info apie UK nuomos adresus (Tukis, pirkanglijoje).


aciu uz pagalba smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2015 01 02, 14:08)

as KAUNE renku www.everything5pounds.com 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Gal kas renkate is bio-apo.de?reikia siuslerio drusku 9 nr skubiai. Gal kas turi parduot?

Aciu 4u.gif

Ar kas pirks is amazon.de? Prisijungciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iete: 02 sausio 2015 - 20:38

Renku sportsdirect
Noriu užsakyti rytoj po pietų, užsakinėsiu eurais. Priimsiu pora mergaičių, kad pasidalinti siuntimo mokestį.
Vilnius, Pilaitė
Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD, vardas pavardė, telefonas, nikas, bankas

siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom).
Atsakyti
Mergaitės, papasakokit kaip dabar reikalai su strawberrynet.com. Niekada nepirkus, bet atsimenu, kad buvo diskusijos, kad apmuitina dabar visada. Man kašiką rodo eurais, beveik 50 eur, 2 prekes. Bet skaitau pirmam psl., kad free ship'as, ta gal po 1 prekytę išskaidyt,kad muito nebūtų g.gif ? O gal geriau bandyt laimę į UK adresą siųst g.gif ?
Atsakyti
Labas, prisijungčiau ir aš prie violey.com su dviem prekėm (~26 EUR), gal kas renkat? Arba žinot, kur kitur galima pigiau užsisakyti bioturm?
Atsakyti
Mergaites, o KAUNE niekas neperka mandmdirect ar cia tik tarpininkes gali pirkti? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas matėt kur būtų galima pigiau įsigyti Karcher langų plovimo sistemą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 01 02, 21:49)
Mergaites, o KAUNE niekas neperka mandmdirect ar cia tik tarpininkes gali pirkti? g.gif

as esu pirkusi Tukio adresu, LT kortele tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2015 01 02, 21:23)
as esu pirkusi Tukio adresu, LT kortele tinka  4u.gif


ACIU, gal kas KAUNE parinktu, geros kainytes dabar labai. ax.gif
Atsakyti