Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Murčikas @ 2015 01 08, 15:38)
o kur cia uzsiregistruoti?  blush2.gif  nerandu.


Žinok aš gavau email'ą iš PP, tai tiesiai per laišką kažkaip suspaudžiau ir viskas. Kitaip nebandžiau, tai nelabai ką galėsiu padėt...

QUOTE(linaj @ 2015 01 08, 16:14)
Mergaites, kas siunciates rubus is EP5. Siunciat tiesiai i LT, ar per UK adresus, kad pigiau butu? Ir kokia valiuta mokat? smile.gif


Aš tai visada į LT ir svarais 4u.gif
Atsakyti
junkimes prie manes kas norit ko is boots.com, nes noriu uzsakineti tiesiai i LT.
Siuntima dalinsiu ant nariu skaiciaus.

Kaunas, bet reikalui esant ir siusti galesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2015 01 08, 16:14)
Mergaites, kas siunciates rubus is EP5. Siunciat tiesiai i LT, ar per UK adresus, kad pigiau butu? Ir kokia valiuta mokat? smile.gif

As irgi visada tiesiai i LT,o valiuta kita neleidzia apmoketi, paskutiniam zingsny vel svarai atsiranda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 08, 16:38)
Žinok aš gavau email'ą iš PP, tai tiesiai per laišką kažkaip suspaudžiau ir viskas. Kitaip nebandžiau, tai nelabai ką galėsiu padėt...
Aš tai visada į LT ir svarais  4u.gif



na ir aciu, uzteko ir to biggrin.gif atfiltravau visus paypalo laiskus ir radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 08, 15:26)

rytoj pirksiu www.everything5pounds.com apie 13 val, tai jeigu kas jungsites iki to laiko parasykite mirksiukas.gif

norėčiau suknelės kokios nors gražios ilgom rankovėm arba 3/4 biggrin.gif jūs aukšta gal pirkot kažkokią ir išnešė ūgį biggrin.gif nes nematant pirkt tai greičiausiai vietoj suknelės gausis tunika
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2015 01 08, 17:05)
na ir aciu, uzteko ir to  biggrin.gif  atfiltravau visus paypalo laiskus ir radau  4u.gif

o aš neradau atfiltravus, gal jau pasišalino, gal maždaug galit ant kelio užvest kur tam PP ieškot arba kaip ta paslauga vadinas, ačiū
Atsakyti
[quote=kipitun,2015 01 08, 13:04]
Truputi primaklinau su gap užsakymu. Turėsiu atliekamų mergaitiškų drabužiukų. Gal kas norėtų, kol nepadarytas grąžinimas? smile.gif
Žieminė striukė, M dydis, ruda, 19,65 svaro http://www.gap.eu/br...id=000982618001
o gal kuri tokia turit atliekama XXL dydzio ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti