Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(roka @ 2015 01 08, 12:54)
Aš klausiau dėl valiutos pasirinkimo Amazone. Skaičiavau ir taip, ir anaip, man GBP perkant net 15lt. mažiau gavosi. Tikiuosi, kad taip ir nuskaičiuos, kaip rezervavo  g.gif

Va dėl šito aš ir nežinau, kaip jie nuskaičiuoja banke, ar mokėjimo dienos, ar rezervavimo dienos kursu. Pirmą kartą pirkau. Bet gal taip smarkiai kursas per kelias dienas nepasikeis?
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2015 01 08, 12:23)
Irgi ispardavimas prasidejo 4u.gif Gaila koduku dar nera biggrin.gif

http://www.mangooutl...36M,19S,20S,36S


Jei kas pirktų, mielai prisidėčiau 4u.gif Vilnius, bet tinka ir persiutimas už papildomą pinigą.
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2015 01 08, 08:52)
Turėjau kažkada iškėlusi bylą, kad prekės neoriginalios. Tai turi gauti krūvą popierių, kad įrodyti kodėl jos neoriginalios, eiti į parduotuves, gauti info iš oficialaus atstovo ir panašiai. Praktiškai nulis šansų kažką įrodyti. Jau geriau negauti:)

tai jei prekės niekam tikusios, tai tada geriau grąžinti nei įrodineti tiesą smile.gif
paypal dabar grąžina grąžinimo siuntimo išlaidas smile.gif thumbup.gif

Taigi rinksiu tuos kvepalus ir žiūrėsiu kas gausis smile.gif
jei kas susidomės
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 01 08, 12:08)
Jei kas pirktų, mielai prisidėčiau  4u.gif  Vilnius, bet tinka ir persiutimas už papildomą pinigą.

As tikiuosi, kad bus dar koks kodukas sausi nuo siu kainu. Tai kolkas lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2015 01 08, 13:18)
As tikiuosi, kad bus dar koks kodukas sausi nuo siu kainu. Tai kolkas lauksiu smile.gif


Tikiuos, kad iki to laiko dar bus likę dydžių blush2.gif seksiu temą, kad nepražiopsoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 01 08, 10:32)
Neįtikėtina, negi svaras taip krito g.gif . Tada SD gal jau irgi svarais apsimoka pirkti g.gif


Svaras nekrito, tiesiog visada labiau apsimoka moketi pardavejo valiuta rolleyes.gif Ne karta bandziau UK puslapiuose kur galima pasirinkti mokejimo valiuta paziureti ar tokia pati kaina eurais buna, tai visada labiau apsimokedavo svarais moketi, t.y. pardavejo valiuta rolleyes.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 08, 12:10)
paypal dabar grąžina grąžinimo siuntimo išlaidas smile.gif  thumbup.gif


Taip, jau isbandytas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 01 08, 12:26)
Taip, jau isbandytas reikalas thumbup.gif


Bet tik 12 k. per metus smile.gif. Aš irgi vakar užsiregistravau.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 08, 12:33)
Bet tik 12 k. per metus smile.gif. Aš irgi vakar užsiregistravau.

O tam tereikia uzsiregistruoti ir viskas? nera kokio mokescio?
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2015 01 08, 12:36)
O tam tereikia uzsiregistruoti ir viskas? nera kokio mokescio?


Nėra mokesčio.

Enjoy 365 days of carefree online shopping with PayPal.

We can refund your return shipping costs in 2015*.

Shop online with us in 2015 and, thanks to our Refunded Returns service, you don’t need to worry if something’s not quite right. We can refund your shipping costs when you return something you’re not happy with, on any website you pay with us, even from international websites.

*See conditions. The Refunded Returns service is offered by PayPal Pte. Ltd, in partnership with Telus International Europe, the service manager. There is a cap per Refund request. The amount of this cap depends on your country of residence: 30€ maximum for Greece, Finland, Slovakia, Slovenia, Latvia, Estonia, Cyprus and Malta, 820 CZK maximum for Czech Republic, 9,300 HUF maximum for Hungary, 130 RON maximum for Romania, 55 LV maximum for Bulgaria, 100 LTL maximum for Lithuania and 220 HRK maximum for Croatia.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 08, 12:33)
Bet tik 12 k. per metus smile.gif. Aš irgi vakar užsiregistravau.


Na taip, man uzteks biggrin.gif Jau praeitais metais isbandziau, nes nuo spalio menesio iki 2014 pabaigos buvo si akcija, o paskui pratese ir 2015 metams, 12 kartu per metus, man per akis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2015 01 08, 10:14)
sakykit, o gap.eu tos ziemines striukes ar pakankamai siltos vaikams? nes esu tik pukines pirkus is gap.com, tai siltos labai.
pvz si:
http://www.gap.eu/br...id=000982366002

turim sita tai 4T dydis mano 104cm vaikui geras, dar ir kitiems uzteks metams . Kazkiek lenda plunksnos bet minimaliai , ejom ir prie -12 su kombi kelnem , puikiai net nesusalo vaikas. Tik atrodo jos plonos , bet siltos.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 08, 09:21)
Sveikos,
gap'as atsiuntė siurprizinį laišką. Aišku, kad visoms. Tik įdomu ar nuolaida visoms vienoda? Po kiek gavote? Aš -25 proc.

Laba, gal kas Kaune pirks ? Ar galetu per pastomata persiusti ?
Atsakyti