Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

bandysiu uzsakineti is BOOTS.COM
tikiuosi manes neuzblokuos smile.gif kaip daugeli smile.gif

kas noresite prisijungti lauksiu i az
Atsakyti
gal ir tuso norinciu atsirastu? Nes yra irgi 3 uz 2 kaina.
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2015 01 08, 01:35)
gal ir tuso norinciu atsirastu? Nes yra irgi 3 uz 2 kaina.

Kas per tusas? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
gap'as atsiuntė siurprizinį laišką. Aišku, kad visoms. Tik įdomu ar nuolaida visoms vienoda? Po kiek gavote? Aš -25 proc.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 08, 08:21)
Sveikos,
gap'as atsiuntė siurprizinį laišką. Aišku, kad visoms. Tik įdomu ar nuolaida visoms vienoda? Po kiek gavote? Aš -25 proc.

aš 25proc
Atsakyti
Ir aš 25 hihihi.gif visiems vienodas siurprisas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2015 01 07, 17:21)
Nu tai jai paypal mokes o siuntinio nebus - pinigus susigrazinsi...O vat kaip del to originalumo tai klausimas...gal kas zinote kaip paypal reaguoja i tokius dalykus kaip padirbti daiktai?

Turėjau kažkada iškėlusi bylą, kad prekės neoriginalios. Tai turi gauti krūvą popierių, kad įrodyti kodėl jos neoriginalios, eiti į parduotuves, gauti info iš oficialaus atstovo ir panašiai. Praktiškai nulis šansų kažką įrodyti. Jau geriau negauti:)
Atsakyti
Gal būtų norinčių jungtis prie zaros uk http://www.zara.com/...le-c643503.html?
Man trūksta iki nemokamo siuntimo. Pirksiu per UK -Tukį, kaina į LT - 6 Lt už 1 kg smile.gif. Atsiėmimas - Vilniuje, Naujamiestis arba Pašilaičiai smile.gif.
Norėčiau pirkti šiandien 4u.gif . Rašykit į až mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2015 01 08, 09:32)
Ir aš 25  hihihi.gif visiems vienodas siurprisas bigsmile.gif

lotuliukas.gif dėl to ir įdomu, nes įtariau kad taip ir yra biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gal kuri ketina artimiausiu metu užsakinėti iš Cocooncenter Vilniuje? Prisijungčiau, nes pražioplinau neseniai buvusius mergaičių pasiūlymus..
Atsakyti
sakykit, o gap.eu tos ziemines striukes ar pakankamai siltos vaikams? nes esu tik pukines pirkus is gap.com, tai siltos labai.
pvz si:
http://www.gap.eu/br...id=000982366002
Atsakyti
Nezinau kaip kitoms, bet man susidare ispudis, kad siltos ir didesniems salciams tik pukines yra tinkamos striukes ax.gif kiek esu parsiuntusi neva siltu, visos jos tokios nerimtos doh.gif o pukine yra pukine rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoda Orchidėja: 08 sausio 2015 - 09:28