Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Cocooncenter surinkta mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas pastebejote ar jau ilgalaika cocooncenter nera Bioderma Crealine TH20? Taip laukiu papildymo jau kokia savaite, idomu kiek dar teks laukt... O gal jau senokai jis isparduotas smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, ką reiškia batukuose sudėtis "Manmade"? rolleyes.gif Ačiū, kas atsakys.
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2015 01 07, 17:34)
ir aš prisijungčiau... smile.gif gal kas darot užsakymą parašykit į Az. mirksiukas.gif

jei neatsiras kompanijos prie ko prisijungti ,teks bandyt parinkt ,karta esu pirkus tiesiai i LT. bet nezinau nuo kurios sumos taiko 10%.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 07, 18:49)
Gal kas žinote, ką reiškia batukuose sudėtis "Manmade"?  rolleyes.gif Ačiū, kas atsakys.

dirbtinis
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 07, 18:49)
Gal kas žinote, ką reiškia batukuose sudėtis "Manmade"?  rolleyes.gif Ačiū, kas atsakys.


Tai reiskia, kad dirbtine oda wink.gif
Atsakyti
Dėkuj, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 07, 18:40)
Gal kas pastebejote ar jau ilgalaika cocooncenter nera Bioderma Crealine TH20? Taip laukiu papildymo jau kokia savaite, idomu kiek dar teks laukt... O gal jau senokai jis isparduotas smile.gif

man atrodo, jau daugiau nei pora savaiciu nera, nes as vis laukiu, kol atsiras smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del Gap grazinimo. Ten uzpildai ta forma ir gale yra nurodyta arba spausdini arba emeilu siusti. Tai kaip suprast, galima jiems ja emeilu nusiusti ar kaip g.gif ir dar uzpildzius forma Dhl pats atvaziuoja pasiimti ar kaip g.gif
Atsakyti
Offtopic Sense - kitoj temoj paskaičiua, kad turit makaronų mašinėlę, ar pavyko susidraugaut su ravioliais? kazi pirkt su tuo priedu ar bejo?
Atsakyti
Pasigirkit prašau, kokia mašinėlė lens.gif Aš irgi mėgstu pasisukioti virtuvėje ax.gif

Beja, kuria valiuta dabar perkate iš Amazon.uk.? Gal jau paskaičiavote, kaip labiau apsimoka - Eu, ar GBP? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2015 01 07, 21:11)
man atrodo, jau daugiau nei pora savaiciu nera, nes as vis laukiu, kol atsiras smile.gif


Aisku, aciu. Belieka laukti 4u.gif
Atsakyti