Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Sense @ 2015 01 07, 17:10)

Ai, bet siaip as net nemaciau tu kainu, paciai noris ikist nosi, bet laabai abejoju, kad originalai. Turiu nebloga taska, geriau truputi brangiau, bet tikrai turesiu originala.



Praktiskai nera brangesniu nei 25 eurai. Diorai, Armaniai po 19.. smile.gif

Centu kainuoti negali, nes pats vardas vien kiek vertas!
Atsakyti
Dėl tų kvepalų - nebus kad susimokėjus išvis siuntinio negausite?
O gal kokie vogti, užtat pigu.
Atsakyti
QUOTE(bellateja @ 2015 01 07, 16:17)
Dėl tų kvepalų - nebus kad susimokėjus išvis siuntinio negausite?
O gal kokie vogti, užtat pigu.

Nu tai jai paypal mokes o siuntinio nebus - pinigus susigrazinsi...O vat kaip del to originalumo tai klausimas...gal kas zinote kaip paypal reaguoja i tokius dalykus kaip padirbti daiktai?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 07, 15:57)
Crocs irgi galit pirkt ebay ar aliexpresse. Tik jie jum smirdės ant viso rajono. Ir nors perkant crocs.eu užrašas bus made in china kokybė 100kart kita nei aliexpress nes medziagos naudojamis kitos.
Tas pats ir du UGG ar rūbais.
Pilna padirbinėtojų...

Na jau dėl kvapo tai nebūtinai smirdes... Turiu ką palyginti, nes pabandymui pirkau iš ali (labai jau knietejo isbandyti), tai originaliu aisku nesitikejau, bet keisciausia, kad kvapo nebuvo, o vat iš SD smirdejo žiauriai, tad negali žinoti... O ir iš pačių crocs.eu buvo keletą modeliu su kvapeliu... Beje tuos kinietiskus crocs vaikinas drožė kaip turibūt ir kaimuke, ir visur, ir tikrai nesusidėvėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 01 07, 17:10)
Imkit imkit, jei ne brungu.
Tuomet darysim meeta kokioj kristej biggrin.gif

Ir atėjusios prisikvepinusios prismardinsim kristianą biggrin.gif
Atsakyti
Prisijungciau ,arba pirkciau atliekama Aquazen 180kramtomu nuo 3m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2015 01 07, 18:27)
Prisijungciau ,arba pirkciau atliekama Aquazen 180kramtomu nuo 3m  4u.gif

ir aš prisijungčiau... smile.gif gal kas darot užsakymą parašykit į Az. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 07, 16:28)
aš savaitgalį užsakiau du labai didelius krepšelius. Biodermos viename buvo net šiek tiek daugiau nei 6 vnt.
aš galvoju gal jūsų svoris per didelis buvo, virš 30 kg. jei ten jūros vanduo, šampūnai.
mano pfu pfu abu pirmadienį išsiuntė



ne, negali būti svoris per didelis, ten maximum kokie 5 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2015 01 07, 17:34)
ir aš prisijungčiau... smile.gif gal kas darot užsakymą parašykit į Az. mirksiukas.gif


ir as prisijungciau vienai pakuotei 180 kapsuliu..i ka kreiptis? 4u.gif i a.z.
Atsakyti
Kaip del kvepalu didmeniniu kainu nezinau... bet is asmenines patirties panasioj sferoj (su originaliais produktais) tikrai zinau kad kartais didmenine kaina yra geeeerokai mazesne nei mazmenine..smile.gif
Nzn ar pati bandysiu rizikuot bet bus idomu kaip ten yra su tais kvepalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 01 07, 17:21)
Na jau dėl kvapo tai nebūtinai smirdes... Turiu ką palyginti, nes pabandymui pirkau iš ali (labai jau knietejo isbandyti), tai originaliu aisku nesitikejau, bet keisciausia, kad kvapo nebuvo, o vat iš SD smirdejo žiauriai, tad negali žinoti... O ir iš pačių crocs.eu buvo keletą modeliu su kvapeliu... Beje tuos kinietiskus crocs vaikinas drožė kaip turibūt ir kaimuke, ir visur, ir tikrai nesusidėvėjo smile.gif

mano komentaras buvo būtent apie tai,kad va daug rūbų ,batų gamykloj yra kinijoj..tai kodėl negali būti kvepalai
esmė,kad taip. daug gamyklų dėl pigios darbo jėgos, bet kokios medžiagos naudojamos- štai kur esminis kainos skirtumas

originalūs crocs nelaiko kvapo, kaip kinietiški..jų kvapas išsivaikšto per parą. pati siunčiausi iš ebay ale originalus..pirkau,nes nurodyta vieta buvo USA. o gavau china... nei plovimas nepadėjo, nei laikymas balkone tų "crocs" . pardaviau dvigubai pigiau nei pirkau su užrašu,kad neoriginalūs.

būsiu atviraa- vyras nešioja sėkmingai "crocs tapkes" iš norfos. ir nieko jom nenutinka ir kaina 14lt biggrin.gif

juk ne apie tai kalba

Kalba apie prekių originalumą ir tai,kad labai pigūs daiktai vargu bau ar originalūs 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Užsispyrėle, gal kaunietėm persiųstumėt per kokį paštomatą vienu siuntimu, mes jau čia išsidalintume. Aš galvoju kaip čia pamažint kvepalų kiekį, kur jau susigalvojau imt doh.gif
Atsakyti