Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(darlia25 @ 2015 01 07, 13:29)
uzsakinesiu kai tik susirinksim po 1 eura-truksta dar 6 mergaiciu

prisijungsiu, bet aš tik paryčiais, kaip visada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 01 06, 10:58)
prisijungčiau Vilniuje 4u.gif



Aš irgi prisijungčiau prie http://www.cocooncenter.co.uk/ . Prašau, parašykite až, kas renka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pievose: 07 sausio 2015 - 14:43
Crocs irgi galit pirkt ebay ar aliexpresse. Tik jie jum smirdės ant viso rajono. Ir nors perkant crocs.eu užrašas bus made in china kokybė 100kart kita nei aliexpress nes medziagos naudojamis kitos.
Tas pats ir du UGG ar rūbais.
Pilna padirbinėtojų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 07 sausio 2015 - 14:57
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 07, 15:57)
Crocs irgi galit pirkt ebay ar aliexpresse. Tik jie jum smirdės ant viso rajono. Ir nors perkant crocs.eu užrašas bus made in china kokybė 100kart kita nei aliexpress nes medziagos naudojamis kitos.
Tas pats ir du UGG ar rūbais.
Pilna padirbinėtojų...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Būtent!!!! Net jeigu ant orginalių rūbų Ralph Lauren, Calvin Klein, Uggs ir t.t. rašo made in china, tai tikrai kokybė nebus tokia pati kaip iš aliexpress biggrin.gif
Atsakyti
Man tai net pagalvojus nosi suraukia, koks kvapas fufeliu wacko.gif Jau geriau sampuno ir ranku kremo kvapas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 07, 16:21)
Man tai net pagalvojus nosi suraukia, koks kvapas fufeliu wacko.gif Jau geriau sampuno ir ranku kremo kvapas ax.gif

drinks_cheers.gif man kvepalai yra vienintelis dalykas, kuri perku tik tikra.. Rubai, batai - nesvarbu etiketes, o kvepalai turi buti KVEPALAI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 07, 14:29)
ar kam nors taip buvo - užklausus coconcenter, kodėl neatkeliauja siuntinys - parašyta:[/

[b]tuo pačiu adresu siunčiausi ne kartą, siuntinyje nėra Biodermos, vieni šampūnai, dantų pasta, jūros vanduo ir kitos smulkmenos po 1-2 vnt
  g.gif  g.gif

aš savaitgalį užsakiau du labai didelius krepšelius. Biodermos viename buvo net šiek tiek daugiau nei 6 vnt.
aš galvoju gal jūsų svoris per didelis buvo, virš 30 kg. jei ten jūros vanduo, šampūnai.
mano pfu pfu abu pirmadienį išsiuntė
Atsakyti
Dėl kvepalų jei aiškina, kad tikrai autentiški :
"We are selling at wholesalesales price which we are also offering new year promo and we will want you to know that all our products are 100% authentic original and we also offer return and refund policy."
moket leido PAYPAL (tai galvoju jei bus šūdas, gal eis bylą kelt g.gif )
Siųs iš UK

o dėl kainų už originalus, tai senai pasimokiau, jog viskas kainuoja centus..labai gerai pamenu vieną kompaniją, kuri prekiauja negyvos jūros produkcija..pas mus lt kūno scrubas kainuoja 150lt. O gamintojas pasiūlė už 4 dolerius (ne tarpininkas, o tas kuris gamina, bet reikėjo imti bent 100vnt)..tai va tokios originalų kainos
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 16:28)
Dėl kvepalų jei aiškina, kad tikrai autentiški :
"We are selling at wholesalesales price which we are also offering new year promo and we will want you to know that all our products are 100% authentic original and we also offer return and refund policy."
moket leido PAYPAL (tai galvoju jei bus šūdas, gal eis bylą kelt  g.gif )
Siųs iš UK

o dėl kainų už originalus, tai senai pasimokiau, jog viskas kainuoja centus..labai gerai pamenu vieną kompaniją, kuri prekiauja negyvos jūros produkcija..pas mus lt kūno scrubas kainuoja 150lt. O gamintojas pasiūlė už 4 dolerius (ne tarpininkas, o tas kuris gamina, bet reikėjo imti bent 100vnt)..tai va tokios originalų kainos


man jūsų įkeltas failiukas neatsidaro ax.gif o susidomėjimas didelis biggrin.gif gal galite įmesti raimazal@gmail.com

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 16:28)
o dėl kainų už originalus, tai senai pasimokiau, jog viskas kainuoja centus..

Na tikrai ne viskas kainuoja centus, yra brangios sudetines dalys, ypac kalbant apie kvepalus. Aisku, dar moki uz varda. Bet kvepalai vienas is tu produktu, kur tikrai pigu yra pigu.

O 70 vnt didmenininkams yra lasas juroj, kad jau galetu buti superine kaina.

Nemomas suris tik pelekautuose ax.gif

O siaip, fufeliu pardavejai klesti, nes dauguma zmoniu neisrankus, t.y. nori pigiau ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 sausio 2015 - 15:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 07, 16:40)
Na tikrai ne viskas kainuoja centus, yra brangios sudetines dalys, ypac kalbant apie kvepalus. Aisku, dar moki uz varda. Bet kvepalai vienas is tu produktu, kur tikrai pigu yra pigu.

O 70 vnt didmenininkams yra lasas juroj, kad jau galetu buti superine kaina.

Nemomas suris tik pelekautuose ax.gif

O siaip, fufeliu pardavejai klesti, nes dauguma zmoniu neisrankus, t.y. nori pigiau ir tiek.


tai dabar jau susimakalavau - imt ar neimt tuos kvepalus biggrin.gif va kur dilema blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 15:28)
Dėl kvepalų jei aiškina, kad tikrai autentiški :
"We are selling at wholesalesales price which we are also offering new year promo and we will want you to know that all our products are 100% authentic original and we also offer return and refund policy."
moket leido PAYPAL (tai galvoju jei bus šūdas, gal eis bylą kelt  g.gif )
Siųs iš UK

Tik 100vnt?
Na taip, savikainos mazos, is tiesu (bet ne centai, cia gerokai perlenket). Bet dazniausiai nedaleidziama originalais prekiaut zemesnem kainom. Nebent is po stalo kazkur kazka gauna, nu bet kokia tikimybe is po stalo tiek kvepalu turet. Nu kiti pardese testeriu nuraso ar dar kokiu bajeriu pridaro, gaunas pigiau, nu bet ciu ciut, ne taip jau ziauriai ryskiai ir ne tokiais kiekiais.
Ai, bet siaip as net nemaciau tu kainu, paciai noris ikist nosi, bet laabai abejoju, kad originalai. Turiu nebloga taska, geriau truputi brangiau, bet tikrai turesiu originala.

O del paypal abejoju, preke gavot gavot, kuom ten skusites.
Papildyta:
QUOTE(kvarta @ 2015 01 07, 16:02)
tai dabar jau susimakalavau - imt ar neimt tuos kvepalus biggrin.gif  va kur dilema blink.gif  lotuliukas.gif

Imkit imkit, jei ne brungu.
Tuomet darysim meeta kokioj kristej biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 07 sausio 2015 - 16:09