Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 13:17)
jūs mane privertėt susimąstyti ir dėl tų kvepalų smile.gif
parašiau jiems visokių klausimų,žiūrėsiu ką atrašys

dėl kainų rašykit į d.kvasnia@gmail.com
persiųsiu failą, nes ne visoms eina jį parsisiųsti

Parasykit ka suzinosit, nes noreciau ir as prisijungti drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar kam nors taip buvo - užklausus coconcenter, kodėl neatkeliauja siuntinys - parašyta:

Dear Customer,

We can see on the tracking that your parcel is going to be returned to us .

It is mentioned that the containing, the value or the destination of the parcel is not accepted, but we don't have more information.

tuo pačiu adresu siunčiausi ne kartą, siuntinyje nėra Biodermos, vieni šampūnai, dantų pasta, jūros vanduo ir kitos smulkmenos po 1-2 vnt g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 07 sausio 2015 - 13:29
QUOTE(ta-pa-ti @ 2015 01 07, 14:17)
nerodo man ju kainos


Sirdingai dekoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif Cia ziuriu panasios kainos visu kvepalu, tai ir manuju didesnis kiekis galbut panasiai kastuoja biggrin.gif
Atsakyti
dar laukiu keliu norinciu is vokiskos vaistines www.bio-apo.de -siuntima pasidalinti, kad butu po 1 eur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 14:17)
jūs mane privertėt susimąstyti ir dėl tų kvepalų smile.gif
parašiau jiems visokių klausimų,žiūrėsiu ką atrašys

dėl kainų rašykit į d.kvasnia@gmail.com
persiųsiu failą, nes ne visoms eina jį parsisiųsti

Taigi parasykit parduotuves pavadinima, paieskokit internete atsiliepimu apie juos.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 07, 13:54)
Taigi parasykit parduotuves pavadinima, paieskokit internete atsiliepimu apie juos.

man pazystama dave ju kontaktus nes dirba prekybos imoneje ir jie yra is ju kazka pirke jau anksciau (ty kvepalus)
taciau ji dirba filiale, o ne paciam marketinge tai niunsu ir nezino..Kaip sakant niekam nezinant nukopino kontakta smile.gif
el adresas man biski idomus nes tiesiog gmail.com
taciau as pati esu dirbus italu imoneje, kuriu el pastas ir gmail.com
Pasak ju, jie turi keleta padaliniu-sandeliu ir mums siustu is UK..bet kuo toliau tu labiau kvepia kinija..nors is kitos puses, juk daugelio zinomu firmu gamyklos ten..tai galvoju gal tiesiog praplauna dali produkcijos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 07, 13:48)
dar laukiu keliu norinciu is vokiskos vaistines www.bio-apo.de -siuntima pasidalinti, kad butu po 1 eur  4u.gif

Gal galite parekomenduoti akiu lasus, sausejancioms akims blush2.gif
Papildyta:

Gal kas nori jungtis prie Asda maisto, pakacvimo ir siuntimo mokesciui pasidalinti, vilnius, seb.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 15:05)
man pazystama dave ju kontaktus nes dirba prekybos imoneje ir jie yra is ju kazka pirke jau anksciau (ty kvepalus)

Kažin ar ten yra mano mylimiausių Thierry Mugler Angel, turiu originalius ir laaabai taupau, bet kvepia net išplovus biggrin.gif , ne LT pirkti. Norėčiau pabandyt ir įvertint originalumą ax.gif .
P. s. man irgi neatidaro nuorodos ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 07 sausio 2015 - 14:13
QUOTE(Maja Di @ 2015 01 07, 14:12)
Kažin ar ten yra mano mylimiausių Thierry Mugler Angel, turiu originalius ir laaabai taupau, bet kvepia net išplovus biggrin.gif , ne LT pirkti. Norėčiau pabandyt ir įvertint originalumą ax.gif .
P. s. man irgi neatidaro nuorodos ax.gif .

Man atrodo buvo biggrin.gif
100 ml 21,29 neitiketina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 07 sausio 2015 - 14:17
QUOTE(D'esire @ 2015 01 07, 15:14)
Man atrodo buvo biggrin.gif
100 ml 21,29 neitiketina g.gif

Neįtikėtina, bet gal verta pabandyt ir palygint, išpurkščiau, gal nebūtų labai bjaurus kvapas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 07 sausio 2015 - 14:20
100% jums duodu, kad ten neoriginalai. Negali tiesiog tiek kainuoti, negali. Jei jums nerupi, kad kvepalai butu tikri, tai ar ne geriau tiesiai is kinieciu pirkti? Kam dar tarpininkai kazkokie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 08:16)
kad ir kiek rašiau, pasakė, kad esu užblokuota ir parašė, jog priežasties atskleisti negali smile.gif
bandžiau ir vyro ir sesers vardu kurti, bet matyt pagal IP atkapstė ir visus užblokavo  doh.gif
tas pats ir su boots  doh.gif
p.s. kas dabar užsisakėt per mane, viską atšaukė  doh.gif


O su kokia kortele bandete pirkti, kad visur blokuoja-gal ten kazkokios korteles nepriima? g.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 14:05)
Pasak ju, jie turi keleta padaliniu-sandeliu ir mums siustu is UK..bet kuo toliau tu labiau kvepia kinija..nors is kitos puses, juk daugelio zinomu firmu gamyklos ten..tai galvoju gal tiesiog praplauna dali produkcijos.  g.gif


Gal rubus ir gamina, bet originaliu kvepalu Kinijoje tikrai negamina schmoll.gif

QUOTE(Maja Di @ 2015 01 07, 14:19)
Neįtikėtina, bet gal verta pabandyt ir palygint, išpurkščiau, gal nebūtų labai bjaurus kvapas biggrin.gif


Na, jei ne originalai, kvapas gali net labai skirtis rolleyes.gif


Tikrai idomu del tu kvepalu, sunku patiketi, kad tokios kainos g.gif g.gif Ar nebus cia tiesiog analogai g.gif
Atsakyti