Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(egliene @ 2015 01 06, 21:13)
ui ir as jau sito noriu smile.gif

gal kas Kaune pirksitt is iherb?


Iš iherbo niekas nesikooperuoja, tuo labiau kai siuntimas pabrango, pirkit pati. Man irgi šis patiko.
Atsakyti
Gal kas nori jungtis prie Asda maisto, pakacvimo ir siuntimo mokesciui pasidalinti, vilnius, seb.
Atsakyti
Nepykit, kad siūlau čia, bet gal kam nors reikia blush2.gif , tyngiu siųsti atgal lotuliukas.gif Pirkta su papildoma 20 % nuolaida, Gap liemenėlės.Truputį persistengiau su dydžiu doh.gif

http://www.gap.eu/br...id=000350057001

kūno spalvos 38DD
juodos spalvos 36DD ir 38 DD
Labai fainos, ploni, minkšti pakietinimai, kaina po 10,60 eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 06 sausio 2015 - 22:02
QUOTE(laurita99as @ 2015 01 06, 19:33)
Merginos, kurios siuntet grazinima GAP per DHL ( kur forma reikejo internete pildyti),per kiek laiko gavo Gap siuntinuka g.gif  Jau darosi neramu, issiunciau 27 d, pagal siuntos numeri matau, kad daejo iki DHL Vokietijoje, paskui 31 d raso, kad issiustas, ir vsio, daugiau nieko nera unsure.gif

man iš viso nerodo,akd iš vokietijos išsiųsta doh.gif tai jau raššiau GAP. jie paprašė siuntos numeriuko, užsakymo ir prekių..kadangi kelis siuntinius jungiau,tai neparašiau jiem, siųsiu vakare emailą su visa info..sakė gavus info žiūrės... kažkokia nesamonė doh.gif doh.gif kai siunčiau tiesiai, tai per 4d berods gavo, atsiuntė emailą kad gauta ir pinigus pervedė..o dabar dingau padarė...uch..
bet tikiu išsispręs ,nes tvarkinga kompanija
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 06, 22:03)
man iš viso nerodo,akd iš vokietijos išsiųsta  doh.gif  tai jau raššiau GAP. jie paprašė siuntos numeriuko, užsakymo ir prekių..kadangi kelis siuntinius jungiau,tai neparašiau jiem, siųsiu vakare emailą su visa info..sakė gavus info žiūrės... kažkokia nesamonė  doh.gif  doh.gif  kai siunčiau tiesiai, tai per 4d berods gavo, atsiuntė emailą kad gauta ir pinigus pervedė..o dabar dingau padarė...uch..
bet tikiu išsispręs ,nes tvarkinga kompanija


o raset jiems per ju puslapi , per chata, ar per contact us?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 06 sausio 2015 - 22:05
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 06, 22:03)
man iš viso nerodo,akd iš vokietijos išsiųsta  doh.gif  tai jau raššiau GAP. jie paprašė siuntos numeriuko, užsakymo ir prekių..kadangi kelis siuntinius jungiau,tai neparašiau jiem, siųsiu vakare emailą su visa info..sakė gavus info žiūrės... kažkokia nesamonė  doh.gif  doh.gif  kai siunčiau tiesiai, tai per 4d berods gavo, atsiuntė emailą kad gauta ir pinigus pervedė..o dabar dingau padarė...uch..
bet tikiu išsispręs ,nes tvarkinga kompanija

Man ir reikia grazinima daryti doh.gif o taip tingisi ceckintis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2015 01 06, 23:04)
o raset jiems per ju puslapi , per chata, ar per contact us?

aš su jais visad per real chatą kalbu smile.gif mano išsiųsta 19d doh.gif
Atsakyti
renku is vokieciu vaistines www.bio-apo.de pasidalinti siuntima -reiktu 8 mergaiciu, kad po 1 eura krepselis gautusi. rasykite email alinuska@bamba.lt
Atsakyti
Gal kas noretu prisijungti prie boots equazen pakuotes?
http://www.boots.com...Capsules_29811/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 06 sausio 2015 - 23:17
QUOTE(Sense @ 2015 01 06, 23:58)

noreciau su skystais prisijungti, bet turbut nelabai yra perkanciu jau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 01 06, 23:58)

noriu 4u.gif
Atsakyti
Patarkit merginos, ar gal zinot, lyg kalbeje buvot..

Kodel neiseina TBS apmoket. Nei american expres nei maestro netinka kazkodel..paypal kaip supratau turi but uk registruotas kad adresai sutaptu?
Atsakyti