Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Shalimar @ 2015 01 06, 16:23)
Man niekuo nestebuklinga, nenuvalo gerai, nekartojamas. Aliejukai zymiai geriau, dabar laukiu vynuogiu seklu aliejaus. Suslapini vatos gabaliuka, uzlasini aliejaus ir super, sekundes reikalas ir svarios akys smile.gif

Gal galima nuorodą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 01 06, 17:16)
Gal galima nuorodą  ax.gif

As sito laukiu, nes jam akcija buvo
http://www.iherb.com...oz-118-ml/41770

sita giria dar
http://www.iherb.com...k...r=null&ic=1
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 06, 17:28)

Aš galvojau koks specialus aliejukas makiažui valyt. Net nepagalvojau, kad su tokiu galima ax.gif
Reiks pabandyt kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 01 06, 17:33)
Aš galvojau koks specialus aliejukas makiažui valyt.  Net nepagalvojau, kad su tokiu galima  ax.gif
Reiks pabandyt kada  biggrin.gif

Nieko specialaus smile.gif As su kokosais valau dabar, nes toki turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 01 06, 13:40)
Koki vaikiska kuno prausikli rekomneduotumet jautriai, i sausuma linkusiai odai?gal is cocoocenter koki perkat ir galite rekomenduoti?

Mačiau, kažkas aveen jau rekomendavo, bet man tai šis be galo patiko: Aubrey Organics (Natural Baby Kids Bath Soap) 4u.gif
Atsakyti
Gal Kaune kas renka TBS? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2015 01 06, 14:24)
Yra nuolaida nuo visu prekiu 35%

Uzsakinesiu.

Kaunas.

Kas noretu jungtis krepsiukus siuskit kristina.kristrar@gmail.com



QUOTE(Agniska @ 2015 01 06, 18:08)
Gal Kaune kas renka TBS?  4u.gif


Renku as bodyshop'a smile.gif uzsakinesiu vakare apie 9val
Atsakyti
Merginos, kurios siuntet grazinima GAP per DHL ( kur forma reikejo internete pildyti),per kiek laiko gavo Gap siuntinuka g.gif Jau darosi neramu, issiunciau 27 d, pagal siuntos numeri matau, kad daejo iki DHL Vokietijoje, paskui 31 d raso, kad issiustas, ir vsio, daugiau nieko nera unsure.gif
Atsakyti
Persiku aliejus dar gerai nuvalo. Bet man biodermos patiko, kainos santkiu ir kokybe. Dabar kai iherbe siuntimas pabrango, tai turbut nebelabai apsimokes tuos aliejus pirktis.
Nuo aliejaus tas riebumas, jei patekdavo i akis, sudirgindavo. Tik butinai suvilgykite truputi vandeniu vatos diskeli, patogiau valytis makiazia,nes vien aliejus bus labai riebu.

Klausimas: kiek mazdaug gaunas pakuote equasen vaikisku braskiniu? as su vienu prisijungciau.
Atsakyti
gal dar kas iš boots nedarė?
mane ir užblokavo sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2015 01 06, 08:33)
Sveikos, siunciausi is http://www.lookfantastic.com/ sampuna, siuntinukas turejo ateiti gruodzio 23d., bet nesulaukiau. Gal kas siuntetes is sios parduotuves, ar yra sancu kazkaip pinigelius atgauti? Mokejau ne per Paypal 4u.gif


Aš užsakius lapkričio 21 d., bet taip ir negavau. Einu pildyt to skundo, bet man jau ir tų prekių nebereik biggrin.gif Tikėjausi iki Naujų metų gaut, negavus - LT nusipirkau smile.gif


Dėl micelinio vandens matau diskutuojat. Nu man tai superinis dalykas. Naudojau La roche possay ir Biodermos, abu labai geri. Naudoju paprastą tušą, neatsparų vandeniui, tai nuvalo greit ir gerai. Svarbiausia nedirgina akių, nes man grauždavo net specialiai jautrių akių makiažui skirti valikliai.

Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 01 06, 18:33)
Mačiau, kažkas aveen jau rekomendavo, bet man tai šis be galo patiko: Aubrey Organics (Natural Baby Kids Bath Soap) 4u.gif

ui ir as jau sito noriu smile.gif

gal kas Kaune pirksitt is iherb?

QUOTE(liniokas @ 2015 01 06, 20:40)

Dėl micelinio vandens matau diskutuojat. Nu man tai superinis dalykas. Naudojau La roche possay ir Biodermos, abu labai geri. Naudoju paprastą tušą, neatsparų vandeniui, tai nuvalo greit ir gerai. Svarbiausia nedirgina akių, nes man grauždavo net specialiai jautrių akių makiažui skirti valikliai.

man irgi sis vandenukas patinka, tik jo skonis kartokas, jei valau visa veida, tia geriau nesilaizyti wink.gif
Atsakyti