Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gal kuri TBS Vilniuje užsakinėja?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 06, 16:10)
kuom jis toks stebuklingas - visos graibsto, o ir aš nesu jo net bandžiusi  blush2.gif

Man niekuo nestebuklinga, nenuvalo gerai, nekartojamas. Aliejukai zymiai geriau, dabar laukiu vynuogiu seklu aliejaus. Suslapini vatos gabaliuka, uzlasini aliejaus ir super, sekundes reikalas ir svarios akys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 06, 16:23)
Man niekuo nestebuklinga, nenuvalo gerai, nekartojamas. Aliejukai zymiai geriau, dabar laukiu vynuogiu seklu aliejaus. Suslapini vatos gabaliuka, uzlasini aliejaus ir super, sekundes reikalas ir svarios akys smile.gif


iš cocoo?

man tie vandenys irgi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 06 sausio 2015 - 15:33
cia tik man body shopo psl stringa ar ir kitoms g.gif doh.gif

kazkada senai buvau pirkusi vaikiska rinkinuka, burity baby serijos, labai fainas sampunas ir duso zele, bet kiek ieskau dabar tbs nerandu doh.gif gal esat uzmate?
Papildyta:
QUOTE(lola.lola @ 2015 01 06, 14:54)
paziurekit aveeno firma, serija baby jei kudikiui. Naudoju savo vaikams ju losjonus kunui, tikrai geri (tik siunciuosi is iherb.com)..

aciu, pasizvalgysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2015 01 06, 14:10)
O kodel jus Boots nesisiunciat tiesiai i LT, ypac jei daugiau norinciu susirenka?


nes netaiko 10proc nuolaidos
ir ne prekes UIk ir lt skiriasi
Atsakyti
Mergaitės, gal kas nors esat ką nors TOG24 firmos turėję? Tokia gera kaina pūkinei striukei, bet taip nenoriu vėl kokio šlamšto nusipirkti... dabartinė prekybcentrinė plunksnas leidžia baisiai, pastoviai vaikštau kaip višta apsiplunksnavus... o čia atrodo labai mielas pūkinis paltukas, sakau, gal netyčia kas kokių atsiliepimų turit?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 06 sausio 2015 - 15:57
QUOTE(kvarta @ 2015 01 06, 16:32)
iš cocoo?

man tie vandenys irgi schmoll.gif

Ne, is iherb. As kosmetika tik is ju dazniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 01 06, 15:46)
o iš čia užsakinėjate..kažkaip kainos neatsidaro :
http://www.thebodyshop.com/index.aspx


Iš Amerikos neperkam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 06, 15:10)
kuom jis toks stebuklingas - visos graibsto, o ir aš nesu jo net bandžiusi  blush2.gif



Na man makiaza nuvale super gerai. Ir tusa labai gerai nuvale! Ir greitai! Tikrai likau suzaveta tiesiog... aisku mano tusas vandeniui neatsparus. Zodziu sau atradau kazka tobulo... negaliu atsidziaugt smile.gif
O pabandziau irgi del to kad pamaciau jog daug kas perka smile.gif dar internete paskaiciau kazkokiu siaip bendru straipsniu apie micelini vandeni... tai va... bet gal jau uztenka tersti tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 06, 16:55)
Iš Amerikos neperkam wink.gif


kaip gudru wink.gif


http://www.thebodysh...aspx#/sale.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 06 sausio 2015 - 16:05
QUOTE(Zuma @ 2015 01 06, 15:10)
O kodel jus Boots nesisiunciat tiesiai i LT, ypac jei daugiau norinciu susirenka?

Gal kas susidure su GAP grazinimu? Kada perveda pinigus? Rodo, kad čę gruodzio siuntinaii jau buvo pasieke gaveja, bet kol kas saskaita nepasipildo sad.gif Gal reik bandyt uzklaust per chata jau, ar dar kantriai laukti?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 06 sausio 2015 - 16:08