Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

įdomu ar yra šio cocoo biggrin.gif atsiliepimų tema..reiktų sukurti 4u.gif
Tarkim, galiu pasisakyti, kurį gavau prieš Kalėdas (man rodos daug kas ėmėm), kaip rašo valomąjį losijoną :
user posted image
http://www.cocooncen...400ml/1301.html

Iš paveisklėlio jo konsistencijos nesuprasi, o ji atitinka paprasčiausią vandenuką.
Principe šiaip sau, labai šiaip sau, reikia daug to vandens sunaudot, kol visiškai nuvalai veidą, beje po to veidą man asmeniškai "traukia". Tad tikrai nekartočiau.

Gal tokį kas turi :
user posted image
http://www.cocooncen...00ml/20921.html
Atsakyti
Gal kas susidure, kai vokiskas DHL pameta siuntini. Ar ilgai uztrunka tos ieskojimo, grazinimo proceduros?
Atsakyti
priimciau dar pora prekyciu is www.everything5pounds.com siandien ikelia striukes neblogas, gal kam reikia https://www.facebook...8...4947&type=1 gautusi po 7.80 gal ir pigiau, jei jusu daugiau prekiu 4u.gif rasykite dar greitai i alinuska@bamba.lt nes kai tik ikelia uzsakysiu kad speti pagauti bent viena
Atsakyti
[quote=Žalia Rūta,2015 01 05, 22:00]
Kaip tik maciau Norfoj, tikrai labai grazus, tie persiuti is spalvotu gabaliuku bigsmile.gif Gaila, man nereikia.. ziurejau ziurejau lotuliukas.gif
----

Aciu...leksiu abziuret. 4u.gif
Atsakyti
Koki vaikiska kuno prausikli rekomneduotumet jautriai, i sausuma linkusiai odai?gal is cocoocenter koki perkat ir galite rekomenduoti?
Atsakyti
Merginos, gal kas noretu jungtis prie boots su siais vitaminais?
Paimciau 1 pakuote, reiketu pasidalinti kitas 2.

QUOTE(tabeliukas @ 2015 01 06, 12:46)
dekui  biggrin.gif  radau ir as  thumbup.gif
merginos kas norite Vilniuje prisijungti prie Boots galite siusti man krepselius
TIK VILNIUS!!!  smile.gif
siusiu per Tuki.
mano meilas  jurga205@yahoo.com


jungciausi jei atsiras norinciu dalintis vitaminus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 01 06, 14:40)
Koki vaikiska kuno prausikli rekomneduotumet jautriai, i sausuma linkusiai odai?gal is cocoocenter koki perkat ir galite rekomenduoti?


paziurekit aveeno firma, serija baby jei kudikiui. Naudoju savo vaikams ju losjonus kunui, tikrai geri (tik siunciuosi is iherb.com)..
Atsakyti
Dalinuosi ispudziais apie cocooncenter. Pirkau keleta priemoniu(dantu pasta,duso zele, krema nuo salcio,ranku krema). Na ir isbandziau biodermos micelini vandeni blush2.gif Likau be galo be krasto suzaveta! thumbup.gif sakyciau vienas is MUST HAVE dalykeliu smile.gif kodel as jo anksciau nepabandziau....

o gal zinote ar biotherm kremui verta laukti nuolaidu? Ar jau tas 10% labai gera nuolaida butu?

Merginos, gal dar kokiu stebuklu is cocooncenter esate isbandziusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovita2014: 06 sausio 2015 - 14:03
QUOTE(jovita2014 @ 2015 01 06, 15:00)
Dalinuosi ispudziais apie cocooncenter. Pirkau keleta priemoniu(dantu pasta,duso zele, krema nuo salcio,ranku krema). Na ir  isbandziau biodermos micelini vandeni  blush2.gif Likau be galo be krasto suzaveta! thumbup.gif sakyciau vienas is MUST HAVE dalykeliu  smile.gif kodel as jo anksciau nepabandziau....


Kurį būtent? blush2.gif
Atsakyti
O kodel jus Boots nesisiunciat tiesiai i LT, ypac jei daugiau norinciu susirenka?

Gal kas susidure su GAP grazinimu? Kada perveda pinigus? Rodo, kad čę gruodzio siuntinaii jau buvo pasieke gaveja, bet kol kas saskaita nepasipildo sad.gif Gal reik bandyt uzklaust per chata jau, ar dar kantriai laukti?
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 01 06, 14:06)
Kurį būtent?  blush2.gif


Va sita

http://www.cocooncen...500ml/3585.html

Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2015 01 06, 08:37)
Sveikos mergaites, ar as jau praleidau papildoma nuolaida TBS nuo sale ar dar nebuvo?  g.gif


Yra nuolaida nuo visu prekiu 35%

Uzsakinesiu.

Kaunas.

Kas noretu jungtis krepsiukus siuskit kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2015 01 06, 14:00)
Na ir  isbandziau biodermos micelini vandeni  blush2.gif Likau be galo be krasto suzaveta! thumbup.gif sakyciau vienas is MUST HAVE dalykeliu  smile.gif kodel as jo anksciau nepabandziau....




QUOTE(jovita2014 @ 2015 01 06, 14:16)

kuom jis toks stebuklingas - visos graibsto, o ir aš nesu jo net bandžiusi blush2.gif
Atsakyti