Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Žm❤nytė @ 2015 01 01, 13:40)
o kur butu atsiemimas?
Papildyta:
http://www.sportsdir...olcode=44816703

gal esat pirke? ar pasiteisino?


Perkunkiemis, Zirmunai (Tuskulenu g.) arba dar bunu Naujininkuose (Saltkalviu g.) 4u.gif

O gal kas bande jau ir zino, kur ir kada ta koda suvesti, jau vos ne iki mokejimo nueinu, o kur suvesti koda, neduoda g.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar esat pirkusios iš Tesco vaikiškas treningines kelnes ir pižamas? Ar gerai skalbiasi, nesibumbuluoja? Ieškau savo mažiukui į darželį minkštų treningiukų, buvau pirkusi iš HM, tai gan greit nusiskalbė, nors nesibumbulavo. O kaip suprasti, ar pižama storesnė, na kad žiemai tiktų apvilkti miegot?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2015 01 01, 14:33)
Perkunkiemis, Zirmunai (Tuskulenu g.) arba dar bunu Naujininkuose (Saltkalviu g.)  4u.gif

O gal kas bande jau ir zino, kur ir kada ta koda suvesti, jau vos ne iki mokejimo nueinu, o kur suvesti koda, neduoda  g.gif


tai kogero paskutiniam zingsny kur reik mokejimo buda pasirinkti yra laukelis- enter voucher code 4u.gif

jums i a.z. rasyti?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 01 01, 14:38)
Sveikos,

ar esat pirkusios iš Tesco vaikiškas treningines kelnes ir pižamas? Ar gerai skalbiasi, nesibumbuluoja? Ieškau savo mažiukui į darželį minkštų treningiukų, buvau pirkusi iš HM, tai gan greit nusiskalbė, nors nesibumbulavo. O kaip suprasti, ar pižama storesnė, na kad žiemai tiktų apvilkti miegot?


Aš treningų tai nemažai turiu, viskas gerai ten su jais.
Anksčiau pas mus Seppaloj per akciją pirkdavau 3už2 kainą, irgi labai superinė kokybė būdavo, bet paskutiniu metu labai suprastėjo kažkodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 12 31, 14:11)
Sveikos,
ar kam nors GAP.EU išsiuntė prekes pirktas kalėdinėmis dienomis?
Ir ar dabar siuntiniai keliauja per paštą?

man vakar išsiuntė ką pirkau 12.26
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 01, 11:16)
Vilniuje renku cocooncenter.co.uk  4u.gif  Atsiėmimas Gedimino prospekte arba Jeruzalėje  4u.gif

Pirksiu šeštadienį arba sekmadienį, jei greitai susirinks - tada greičiau, krepšelius siųskite
rasa.sirutaviciene@gmail.com 
4u.gif


Aš prisijungčiau, nusiunčiau savo krepšiuką ir nuolaidos koduką radau smile.gif
Atsakyti
SD (sports direct dar laukiu vienos ar dvieju mergaiciu ir iskarto uzsakau 4u.gif (siuntimas bus jei viena prisijungs dar po 1.8 eur, jeigu dvi prisijungs-po 1.50 euru ) 4u.gif alinuska@bamba.lt
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis Vilniuje cocooncenter.co.uk?Atsiimti galima butu BIG arba Virsuliskese. Noreciau siandien uzsakyti. Naudosiu 5% nuolaidos koduka.
Krepsiuku lauksiu elenavorobjoviene@gmail.com
Atsakyti
Labukas,su naujais wink.gif Graziu,prasmingu,laimingu ir sekmingu naujuju metu wink.gif

gal kas darote uzsalyma is violey? smile.gif daug smulkiu daiktu reiktu biggrin.gif prisijungciau wink.gif tik reiktu persiuntimo kadangi is kaimo esu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safyriuke: 01 sausio 2015 - 16:40
QUOTE(Kirisama @ 2015 01 01, 14:38)
Sveikos,

ar esat pirkusios iš Tesco vaikiškas treningines kelnes ir pižamas? Ar gerai skalbiasi, nesibumbuluoja? Ieškau savo mažiukui į darželį minkštų treningiukų, buvau pirkusi iš HM, tai gan greit nusiskalbė, nors nesibumbulavo. O kaip suprasti, ar pižama storesnė, na kad žiemai tiktų apvilkti miegot?


Mums nusiskalbe. Nepatiko Tesco kokybe schmoll.gif Labai retai ten beperku.
Atsakyti
Koki rekomenduotumete prausikli jautriai- sausai odai? ziurineju is cocooncenter smile.gif
Atsakyti
Renku ir aš cocooncenter.co.uk. pirksiu šeštadienį. Naudosiu 5 proc. koduką. Rinksiu iki skubaus siuntimo. Šiuo metu turiu puse krepšiuko.
atsiėmimas Bajorų kalvose, prie pc. Europa (Verslo burės). Tik Vilnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 01 sausio 2015 - 18:05