Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2015 01 05, 15:20)
Gal lęšiukus iš lenkų kuri planuojat siųstis?


Prisijungčiau Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Kartojuos dar kartelį, gal vis tik atsiras norinčių jungtis? 4u.gif

https://monton.andmo...le/page/13.html
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2015 01 05, 21:33)
mergaitės, o umcalor(umcalabao) tik vokiečiuose yra ar dar kur ieškot? nes nei boots, nei cocoon nėra, ar aš blondinė ieškot nemoku?  doh.gif

man jau reiktu sio sirupo, niekas nerenka is vokieciu vaistines kazi, gal praleidau ka
Atsakyti
Merginos, gal kur uzmatet vaikiska patalyne (ne kudikiu) su mazuoju princu? Prazilau beieskodama.. doh.gif LT matau uz 80 lt yra, gal kur pigiau? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2015 01 05, 18:09)
Kur perkate,grazius...ryskius pledus(lovatieses) i vaiku kambari?

Kaip tik maciau Norfoj, tikrai labai grazus, tie persiuti is spalvotu gabaliuku bigsmile.gif Gaila, man nereikia.. ziurejau ziurejau lotuliukas.gif


----

Papasakosiu, kokia istorija su pastu atsitiko musu draugui.
Atnesa pastininke i namus siuntinuka. Pasiraso ir viskas ok. Po keliu diena gauna lapeli, kad uz ji susimoketi 100 lt blink.gif Nueina i pasta, sako, kad as buciau jo nepriemes, nes uzrasyta dovana, bet deklaracijoj 100 baksu nurodyta ir mokesciu gavos 100 lt. O jis toks zmogus labai ramus, nors augalotas vyras. Tai tos moteriskes isterija pakele, sako, o jums negeda, kad dabar ta vargse pastininke tures is savo pinigu moketi 100? blink.gif
Galu gale, kai jos nusiramino, susitare, kad atnes atgal tame voke siunta ir nepriims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 sausio 2015 - 22:04
Mergaites gal kas perkate azon.co.uk? Lab reiketu goldwello superines kaukes.parasykit i az jei luri pirktu. Pati nemoku:(
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 05, 21:40)
man jau reiktu sio sirupo, niekas nerenka is vokieciu vaistines kazi, gal praleidau ka

man ir reiktų drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal Vilniuje Boots kas renka su kodu ir nuolaida? norėičiau vaikiškų http://www.boots.com...Capsules_29811/



aš irgi ieškojau, galiu ir pati užsakyti www.unserekleineapotheke.de
Vilnius. galiu persiusti neskubiai. (ta prasme savaitgali po gavimo)
QUOTE(urgit@ @ 2015 01 05, 15:22)
Gal kas renka uzsakyma is  www.aposparer.de/www.unserekleineapotheke.de
Prisijungciau su 40 euru  4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(elizieja @ 2015 01 05, 23:14)
man ir reiktų  drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 05 sausio 2015 - 22:37
QUOTE(Žm❤nytė @ 2015 01 05, 23:30)
gal Vilniuje Boots kas renka su kodu ir nuolaida? norėičiau vaikiškų  http://www.boots.com...Capsules_29811/
aš irgi ieškojau, galiu ir pati užsakyti www.unserekleineapotheke.de
Vilnius. galiu persiusti neskubiai. (ta prasme savaitgali po gavimo)

prisijungciau:)
Atsakyti
Merginos, gal žinote, kaip angliškai vadinasi aparačiukas prideginti cukraus plutelę ant creme brule 4u.gif Užsigeidžiau įsigyt ax.gif
Papildyta:
Oj, jau radau pati creme brulee torch.
Gal kas turite ir galėtumėt pakomentuoti kurį nors modelį? Matau Amazone nemažas pasirinkimas, nežinau į ką kreipt dėmesį...
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2015 01 05, 22:17)
O kedukai tinkami sportuoti salėje? lengvi? smile.gif

Labai labai lengvuciai thumbup.gif Del sporto net bijau ir pasakyti, priklauso nuo rusies...
Atsakyti
renku www.unserekleineapotheke.de

Vilnius
bankas SEB

galimas persiuntimas (artimiausią savaitgalį po gavimo)

tvarkingus krepšelius siųsti zmoonyte (eta) gmail.com
laiško pavadinime prašykite: Jūsų mikas SM, miestas
sąskaitą atsiųsiu kai tik susirinks, kad padoriai dalintusi siuntimas.

prašau neklausinėkite manęs kas geriau ir vaistų ar blogiau - klauskite temoje, mergaičių daugiau - tikrai atsakys smile.gif
aptarimo tema čia visame gražume
Atsakyti