Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Labas visoms, su Naujaisiais smile.gif Linkiu dar daugiau sėkmingų pirkinių smile.gif

Gavau dovanų Daily Card nuolaidų kortelę. Turim saviškę, tad naująją mielai perleisčiau 4u.gif Neišpakuota, neaktyvuota. ČIA surašytos nuolaidos, kurias galima gauti su šia kortele. Mums labai pasiteisina perkant bilietus į kiną, teatrą, koncertus, na ir visokių kitokių gėrybių yra.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 05, 12:28)
O kaip su mokesciais g.gif


Reikia susimokėti mokesčius, viską kas priklauso pagal sumą - PVM, muitus. Tris puslapius man merginos dabar parodė, visus išnaršiau. Mokesčius visur reikia susimokėti. Tik vienuose puslapiuose reikia patiems deklaracijas užsipildyti, o kitus jie paruošia dokumentus muitinimui. Čia kiek sužinojau pasiskaičiusi, realiai dar neišbandžiau.
Atsakyti
Gal lęšiukus iš lenkų kuri planuojat siųstis?
Atsakyti
Gal kas renka uzsakyma is www.aposparer.de/www.unserekleineapotheke.de
Prisijungciau su 40 euru 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 05, 14:53)
jei greitesniu siuntimu - per kokias 2-3 dienas, jei ilgesniu - iki savaitės  4u.gif

Vakare užsakinėsiu, nemokam siuntimui turiu, norėčiau surinkti greitesniam  biggrin.gif



viskas, cocooncenter nebesiųskit, jau užtenka greitam siuntimui biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pirkčiau Eye Q baby 3 pakuotes Kaune.

Iš kur perkate Aflubin sirupą pigiau nei LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 05 sausio 2015 - 14:59
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 05, 14:54)
kadangi yra norinčių užsisakyt iš boots tad renku
bus papildoma 10proc nuolaida
siunčiu per Uk, nes kitaip nebus nuolaidos
d.kvasnia@gmail.com
persiuntimas galimas tik per terminalą smile.gif



iki kada galima siusti uzsakyma ax.gif ? Esu is KLp, tai net is siusti nereikes - pati pasiimciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2015 01 05, 14:57)
iki kada galima siusti uzsakyma  ax.gif ? Esu is KLp, tai net is siusti nereikes - pati pasiimciau  ax.gif

per šnd norėčiau surinkti
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 05, 16:18)
per šnd norėčiau surinkti


Supratau. Isimeciau kelis daiktukus. Ka pasiulytumete pasiimti, kas gerai ir ko LT nera ax.gif ? Nes kai neriekia, tai atrodo ir ta ir ta imciau, bet kai pradedi deti krepti - atmintis dingsta...
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2015 01 05, 15:24)
Supratau. Isimeciau kelis daiktukus. Ka pasiulytumete pasiimti, kas gerai ir ko LT nera  ax.gif ? Nes kai neriekia, tai atrodo ir ta ir ta imciau, bet kai pradedi deti krepti - atmintis dingsta...

aš asmeniškai imu vitaminus vaikams, kartais kai akcija imu ir paketus smile.gif dabar ar vyrui peiliukų imsiu
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 05, 16:28)
aš asmeniškai imu vitaminus vaikams, kartais kai akcija imu ir paketus smile.gif dabar ar vyrui peiliukų imsiu


Tuoj atsiusiu uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nori jungtis su 1 ar 2 buteliukais skystų eye q
http://www.boots.com...our-200ml_5053/
arba galima kita skoni rinktis
Atsakyti