Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 04 sausio 2015 - 21:49
QUOTE(vikruole @ 2015 01 04, 21:27)
Sakykit, o clars batai nepamazinti? Turejau batukus 6,5 UK dydi, tai mano 39-40 eu dydzio kojai tik tik. Noreciau aulinukus nusipirkti, gal imti UK 7 (nors raso, kad atitinka 41 eu)? As tokio europinio dydzio kaip 41 nesu niekada turejus jokiu batu. Kas galit patarti?


Clarks su 39EU perku 6UK, visada tinka, nors pagal ju lentele turetu buti 5.5 UK -39EU. Kazkada javari.de pirkau basutes clarks 39 dydi, gavau ant dezutes buvo 5.5 UK 39EU, buvo mazokos, teko grazinti... Patarciau imti puse dydzio didesnius pagal ju lentele... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2015 01 04, 23:17)
Clarks su 39EU perku 6UK, visada tinka, nors pagal ju lentele turetu buti 5.5 UK -39EU. Kazkada javari.de pirkau basutes clarks 39 dydi, gavau ant dezutes buvo 5.5 UK 39EU, buvo mazokos, teko grazinti... Patarciau imti puse dydzio didesnius pagal ju lentele... 4u.gif

aš irgi taip perku, turiu labai daug porų. mano 39Eu idealiai tinka 6 dydis.
Atsakyti
Sveikos, gal kas užsakinėja iš Otto.de?
Atsakyti
Renku Kaune cocooncenter!!! Jau nemokamam siuntimui yra, bet gal susirinksim tam skubesniam pristatymui? Ar dar butu norinciu? smile.gif paurelija@yahoo.com
Atsakyti
vakare nupirkčiau cocooncenter, jei susirinktų nemokamas siuntimas su 5 proc. nuolaida 4u.gif prašom į AŽ, parašysiu kur siųsti krepšiuką

Atsiėmimas Vilniuje, Gedimino prospekte arba Jeruzalėje 4u.gif
Atsakyti
Merginos, is kur ir kokius skystus, pageidautina citrinos skonio, zuvu taukus siunciates?mano dukra kapsulemis net i burna neima, guminuku nebandziau, nzn ar patiktu g.gif o va skystus mielai geria
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 04, 18:53)
thumbup.gif
yoox yra priešas mano piniginei  lotuliukas.gif
paskutiniai pirkiniai labai vykę, užsisakiau su papildoma 20 proc. nuolaida:
be galo šiltas megztukas: http://www.yoox.com/...p...1WJ&sizeId=
ir batai, kurių mano dydžio jau nebėra, tai vat maksi nuolaidų nevertėjo laukti:
http://www.yoox.com/...p...2EB&sizeId=


ABU DAIKTAI - PASAKA bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 05, 07:46)
vakare nupirkčiau cocooncenter, jei susirinktų nemokamas siuntimas su 5 proc. nuolaida  4u.gif prašom į AŽ, parašysiu kur siųsti krepšiuką

Atsiėmimas Vilniuje, Gedimino prospekte arba Jeruzalėje  4u.gif

sveiki, per kiek ten laiko ateina prekės?
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 01 05, 08:37)
Merginos, is kur ir kokius skystus, pageidautina citrinos skonio, zuvu taukus siunciates?mano dukra kapsulemis net i burna neima, guminuku nebandziau, nzn ar patiktu g.gif o va skystus mielai geria

http://www.boots.com...our-200ml_5053/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 05, 10:33)


tokius ir aš paimčiau, ar gerai supratau, kad 3 už 2 kainą ar ne..
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 01 05, 10:36)
tokius ir aš paimčiau, ar gerai supratau, kad 3 už 2 kainą ar ne..

Jeigu kas uzsakytu prisijungciau as irgi smile.gif
Atsakyti