Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(egliosha @ 2015 01 03, 19:12)
man irgi aktualu, kokie nors guminukai vitaminų kompleksas, ne tabletės (kad ir kaip skanu būtų, tablečių nevalgo doh.gif ).

Mano vaiko visi šie labai mėgstami:
http://www.iherb.com...mp;rcode=BKV600
Nereikia nė priminti, net padaugina bigsmile.gif ir draugai atėję į svečius paprašo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 03, 19:19)
Jeigu nedidelis krepšiukas ir ne Bioderma, galiu priimti. Rytoj pirksiu. Šiandien vieną krepšiuką paėmiau skubiu siuntimu, bet labai daug buvo Biodermos, pabijojau, kad neanuliuotų, tad pirksiu dar vieną krepšį rytoj.

Nedidelis, bet su Bioderma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 01 04, 00:42)
Mano vaiko visi šie labai mėgstami:
http://www.iherb.com...mp;rcode=BKV600
Nereikia nė priminti, net padaugina bigsmile.gif ir draugai atėję į svečius paprašo bigsmile.gif

ačiū, paėmiau, lauksim biggrin.gif o tai turiu multi livol vyšnių skonio, pati galėčiau kaip saldainius valgyti, o va vaikui netinka nors tu ką doh.gif būtų keturiskart mažesnė tabletė gal ir įkiščiau...
Atsakyti
Sveikutės,

labai prisijungčiau prie kauniečių, ketinančių užsisakyti iš cocooncenter smile.gif
Atsakyti
O is to comtech.de ar pirkot ka nors? Pvz ar apsimoka koki telika ten pirkt? Kaip pristatymas ir garantija? Gal kas zinot?
Atsakyti
Siandien pirksiu Tbs ir amazon.co.uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 01 04, 12:48)
Siandien pirksiu Tbs ir amazon.co.uk 4u.gif

Amazon kada pirksite?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2015 01 04, 14:08)
Amazon kada pirksite?


Siandien vakare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 04 sausio 2015 - 13:14
QUOTE(vikruole @ 2015 01 04, 14:08)
Amazon kada pirksite?

Ka amazonej gero perkat ?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2015 01 04, 11:42)
ačiū, paėmiau, lauksim biggrin.gif o tai turiu multi livol vyšnių skonio, pati galėčiau kaip saldainius valgyti, o va vaikui netinka nors tu ką doh.gif būtų keturiskart mažesnė tabletė gal ir įkiščiau...

Čia nuo vaiko skonio priklauso, kolegės vaikas jokio guminukinio nevalgo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2015 01 04, 14:20)
Ka amazonej gero perkat ?


As si karta arbatini bandysiu pirkti:)
Atsakyti
Kaip suprantu TBS Sale prekėms dabar papildoma 30% nuolaida? blush2.gif
Atsakyti