Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

grąžinimas GAP neina tiesiai į GAP UK..siunčia į DE paštu, o paskum jau mayt perduodaam DHL.. idomi sistema dabar pas juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 03, 13:14)
įdomiai jie siunčia. Vieni mano pirkiniai išsiųsti 22 d., nuo 30 d. stovi vietoje. Siunčia paprastu paštu iš Vokietijos  doh.gif kiti, išsiųsti 31 d. iš UK per DHL. Spėju, kad pastaruosius gausiu anksčiau, nes dar nieko negavau  unsure.gif

Gap vakar pristate dhl, pirkta 12 26, kai sale buvo -20%. thumbup.gif Labai fainus svarkelius berniukams pasipuosti nupirkau, tik po 4 eur biggrin.gif, kai pradine kaina lyg 50 buvo. Patinka man Gap, tikrai pagavus geras kainas, galima pigiai apsipirkti! mirksiukas.gif
Skaiciau, bet gal praleidau pro akis...ar Kaune niekas neuzsakineja cocooncenter su ta 5% nuolaidele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paurelija: 03 sausio 2015 - 13:08
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 03, 11:00)
Labas rytas,
merginos, ar kas po nauju buvot paste ? Paste irgi keicia pinigus, sake zmoniu bele kiek. Idomu ar keitimas ir visa kita tose paciose eilese ?  g.gif

Vakar buvau, vakare apie 21 val. Eilė bendra, ilga, bet tokios eilės mano pašto skyriuje visada būdavo ir iki naujų metų. Nieko neįprasto. Beje, pagrinde visi laukė atsiimt arba išsiųst siuntų ir galiu pasakyti, kad tas atsiėmimas ilgiausiai ir trunka. Aš pvz. beveik 5 min. laukiau, kol surado mano siuntinį, šalimais vyriškis laukė taip pat ilgai.

Man pastaruoju metu sunkiai ateina kosmetikos siuntiniai. Escentual dingo, persiuntė antrą kartą, tai galų gale vakar gavau (užsakiau spalio 20 d.) smile.gif O lookfantastic ir feelunique jau irgi turėtų būt, lapkričio gale užsakyti, bet nėra sad.gif Dar palauksiu savaitę ir rašysiu sad.gif
Atsakyti
Pirksiu TBs Vilniuje...
Galiu priimti su keletu prekiu 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote is kur galima parsisiusti kavos kapsuliu Dolce Gusto pigiau ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2015 01 02, 23:23)
DAR TRUKSTA IKI NEMOKAMO SIUNTIMO,LAUKIU BESIJUNGIANCIU  4u.gif

Klaipėdos mergaitės jungitės prie cooconcenter 4u.gif
Mano dvimetis serga ir serga - jūros vadenį naudojam pastoviai, o čia LT po 30lt, reik užsipirkti į priekį blush2.gif
Atsakyti
Planuoju pirkti iš http://lessthan10pou...st-arrived.html. Ar būtų norinčių prisijungti, kad pasidalinti siuntimą? Klaipėda, Palanga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2015 01 03, 14:04)


Man pastaruoju metu sunkiai ateina kosmetikos siuntiniai. Escentual dingo, persiuntė antrą kartą, tai galų gale vakar gavau (užsakiau spalio 20 d.) smile.gif O lookfantastic ir feelunique jau irgi turėtų būt, lapkričio gale užsakyti, bet nėra sad.gif Dar palauksiu savaitę ir rašysiu sad.gif

doh.gif doh.gif doh.gif SIAUBAS doh.gif BAISU KA IS TU PARDZIU PIRKT. Escentual jau ne karta yra dinge merginoms. Mano kazkada irgi ziauriai ilgai ejo.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2015 01 03, 10:56)
Sakykit, kas pristato gap.eu prekes?  Pirkta gruodzio 20, o dar negauta. Pagal dhl nuoroda matau, kad jau 30 d buvo lt, nes ideta post.lt nuoroda. Bet per post.lt nieko dar nerodo g.gif
Kitas uzsakymas darytas 28 d, bet kol kas neissiustas. Ar ir jums taip ilgai? g.gif

Man paskutinį siuntinį GAP buvo išskaidęs į 2 dalis - vieną išsiuntė iš Vokietijoe, tai ėjo ilgai, kai atsirado Lietuvoje, gavau ir post.lt numerį, o pristatė LPexpress kurjeris. Kita dalis buvo išsiųsta iš UK, tai gavau jau kitą dieną, atvežė DHL 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite atliekamu žuvu tauku equazen.mielai priglausčiau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 03, 14:26)
Klaipėdos mergaitės jungitės prie cooconcenter  4u.gif
Mano dvimetis serga ir serga - jūros vadenį naudojam pastoviai, o čia LT po 30lt, reik užsipirkti į priekį  blush2.gif

O koki juros vandeni is ten perkat?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 03, 16:07)
doh.gif  doh.gif  doh.gif SIAUBAS  doh.gif BAISU KA IS TU PARDZIU PIRKT. Escentual jau ne karta yra dinge merginoms. Mano kazkada irgi ziauriai ilgai ejo.

Escentuali užsakinėjau registruotu siuntimu, viskas buvo liuks. Kitus kartus neregistruotu siuntimu pirkau per Tukį. Tukį pasiekė labai greitai, na ir paskui jau savo ritmu ėjo pargabenimas į LT.
Kadangi esu be galo pikta ant mūsų pašto, tai kaltinu tik juos. Manau, kad nusėdo kažkur pakeliui.
Atsakyti