Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gal kuri galėtumėt priminti nuo ko druskos Nr 3, 4 ir 12 ? blush2.gif kada jas vartoti ar galima kartu? Buvau užsirašius kažkur , bet nerandu blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2015 01 03, 11:30)
Gal kuri galėtumėt priminti nuo ko druskos Nr 3, 4  ir 12 ?  blush2.gif kada jas vartoti ar galima kartu? Buvau užsirašius kažkur , bet nerandu  blush2.gif Ačiū  4u.gif


http://www.12drusku.lt/
Atsakyti
Skubiai renku http://www.missguided.eu/
truksta 30 euru iki nemokamo siuntimo.Vilnius galiu persiusti, labai norisi kuo greiciau uzsakyti, nes gali dingti preke mano norima viena.. (perspeju- jei ji dings uzsakyma atsauksiu,) blush2.gif 4u.gif
Galioja 10 % nuolaida sale prekems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledevil: 03 sausio 2015 - 10:47
Sakykit, kas pristato gap.eu prekes? Pirkta gruodzio 20, o dar negauta. Pagal dhl nuoroda matau, kad jau 30 d buvo lt, nes ideta post.lt nuoroda. Bet per post.lt nieko dar nerodo g.gif
Kitas uzsakymas darytas 28 d, bet kol kas neissiustas. Ar ir jums taip ilgai? g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
merginos, ar kas po nauju buvot paste ? Paste irgi keicia pinigus, sake zmoniu bele kiek. Idomu ar keitimas ir visa kita tose paciose eilese ? g.gif
Atsakyti
gap'as man dėl lėto siuntimo atsakė,kad pasirinktas "free shipingas" ir jie įsipareigoja lyg per 10 darbo dienų pristatyti tą Free delivery..Man rodos jie dabar tuos nemokamus siuntimus specialiai laiko ilgiau,kad žmonės rinktųsi mokamą g.gif bet čia mano sapaliojimas smile.gif

dėl pašto eilių, kiek teko girdėti eilės bendros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 03, 11:00)
Labas rytas,
merginos, ar kas po nauju buvot paste ? Paste irgi keicia pinigus, sake zmoniu bele kiek. Idomu ar keitimas ir visa kita tose paciose eilese ?  g.gif

as vakar buvau.Pas mus mieste viskas per bendra,o zmoniu eile buvo nusidriekusi net uz duru
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2015 01 03, 10:56)
Sakykit, kas pristato gap.eu prekes?  Pirkta gruodzio 20, o dar negauta. Pagal dhl nuoroda matau, kad jau 30 d buvo lt, nes ideta post.lt nuoroda. Bet per post.lt nieko dar nerodo g.gif
Kitas uzsakymas darytas 28 d, bet kol kas neissiustas. Ar ir jums taip ilgai? g.gif


Mano 28 d uzsakymas pajudejo vakar 4u.gif
Nezinau ar turi rodyti per post.lt g.gif niekada neziurejau, pristato kurjeriai i namus.O per Dhl nuoroda ka rodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 03 sausio 2015 - 11:08
QUOTE(ledevil @ 2015 01 03, 11:45)
Skubiai renku http://www.missguided.eu/
truksta 30 euru iki nemokamo siuntimo.Vilnius galiu persiusti, labai norisi kuo greiciau uzsakyti, nes gali dingti preke mano norima viena.. (perspeju- jei ji dings uzsakyma atsauksiu,) blush2.gif  4u.gif
Galioja 10 % nuolaida sale prekems.

NEBERENKU, perku su mokamu siuntimu o tai dings mano paltukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 03, 12:00)
Labas rytas,
merginos, ar kas po nauju buvot paste ? Paste irgi keicia pinigus, sake zmoniu bele kiek. Idomu ar keitimas ir visa kita tose paciose eilese ?  g.gif

Viskas bendra doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 01 03, 12:13)
Viskas bendra  doh.gif  doh.gif

Totali nesąmonė. doh.gif Toms, kurioms norisi jungtis prie pirkinių ir tinka tik persiuntimas paštu, ypač liūdnos žinios... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2015 01 03, 11:56)
Sakykit, kas pristato gap.eu prekes?  Pirkta gruodzio 20, o dar negauta. Pagal dhl nuoroda matau, kad jau 30 d buvo lt, nes ideta post.lt nuoroda. Bet per post.lt nieko dar nerodo g.gif
Kitas uzsakymas darytas 28 d, bet kol kas neissiustas. Ar ir jums taip ilgai? g.gif

įdomiai jie siunčia. Vieni mano pirkiniai išsiųsti 22 d., nuo 30 d. stovi vietoje. Siunčia paprastu paštu iš Vokietijos doh.gif kiti, išsiųsti 31 d. iš UK per DHL. Spėju, kad pastaruosius gausiu anksčiau, nes dar nieko negavau unsure.gif
Atsakyti