Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(pupune @ 2015 01 02, 20:02)
Esu turėjusi net kelias piažamas. Vienos labai gerai išsilaikė, net 2 sezonus - nė kiek nenubluko, lipdukas nenusilupo, puikiai. Kita - pasiskalbė daugiau, per trumpesnį laiką. Nežinau nuo ko priklauso  g.gif
Šiaip ir aš NEXT'o labiau mėgstu. Ir trikotažas tvirtesnis.

Aciu uz atsakyma. Susidariau nuomone, kad prekes kokybe laimes reikalas. smile.gif reiks tada next'e paieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2015 01 02, 21:58)
Merginos, gal kas matėt kur būtų galima pigiau įsigyti Karcher langų plovimo sistemą?  4u.gif

Jeigu kalbat apie si wv50 plius Tai pirkau prieš 2 savaites is e-senukai.lt uz 194lt.
Siaip yra ju skelbiu.lt pigiau. Bet man ramiau.tikrai zinau kad yra garantija.originalas.



Atsakyti
Gal kas Vilniuje renkat TBS? Labai reikia poros prekių. blush2.gif
Atsakyti
Gal kas perka zuvataukius eye q man triju dezuciu reik braskiu skonio
Atsakyti
Gal atsiras perkančių iš Aliexpress. Įeinu šian, o visos kainos eurais. Viskas būtų lyg ir gerai, bet jeigu anksčiau suknelė kainavo 10 dolerių, tai dabar 10 eurų... g.gif Tai čia tik valiutos ženkliukas pasikeitė, ar jie taip ir žada luptu nebe 10 dolerių (~27 lt), o 10 eurų (~35 lt) ????????????????? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonurus @ 2015 01 03, 00:46)
Gal atsiras perkančių iš Aliexpress. Įeinu šian, o visos kainos eurais. Viskas būtų lyg ir gerai, bet jeigu anksčiau suknelė kainavo 10 dolerių, tai dabar 10 eurų... g.gif Tai čia tik valiutos ženkliukas pasikeitė, ar jie taip ir žada luptu nebe 10 dolerių (~27 lt), o 10 eurų (~35 lt) ????????????????? blink.gif  blink.gif  blink.gif

pas mane viskas doleriais, pabandykite virsuje, desineje pakeisti valiuta.
Atsakyti
DAR TRUKSTA IKI NEMOKAMO SIUNTIMO,LAUKIU BESIJUNGIANCIU 4u.gif
QUOTE(gabrielita21 @ 2015 01 01, 13:19)
gavau naujienlaiski,kad yra 5% nuolaida
renku cocooncenter uzsakyma iki nemokamo siuntimo,zadu pirkt sausio 2d vakare,klaipeda,galiu persiust. alinalfm@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 01 02, 21:24)
Sveikos merginos  4u.gif

Gal kas renkate is bio-apo.de?reikia siuslerio drusku 9 nr skubiai. Gal kas turi parduot?

Aciu  4u.gif

Ar kas pirks is amazon.de? Prisijungciau

turiu tik 10 atlikusia Siuslerio druska nauja ...
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2015 01 02, 22:58)
Merginos, gal kas matėt kur būtų galima pigiau įsigyti Karcher langų plovimo sistemą?  4u.gif

Buvom susidomeje, musumazyliai.lt viena nare pardavineja pigiau. P
Ryt priminkit man i AZ, paziuresiu ir parasysiu nika, gal dar tures mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, renku užsakymą iš https://www.zoeva-shop.de/de/, labai išgirti kosmetikos šepetėliai, prilyginami Sigma, tik kainos atžvilgiu pigesni.Siuntimas į LT 7,50eurų.Norėčiau surinkti bent 3 mergaites.Miestas Šilutė-Klaipėda, galiu esant reikalui ir persiųsti.
Atsakyti
Renku Violey iki nemokamo pristatymo. Vilnius.
Krepšiukų lauksiu a.matulyte@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Me.gustas.tu: 03 sausio 2015 - 09:59
QUOTE(jurace @ 2015 01 01, 21:49)
Renku http://www.clothingattesco.com į UK (per Tukį). Vilnius

Kompanija jau surinkta ir užsakyta. Vėliau surašysiu laiškelius :) Ačiū prisijungusiom :4u:
Atsakyti