QUOTE(sena pažįstama @ 2015 05 29, 05:03)
Jei jusu gydytoja taip sako, vadinasi, tikrai jums ne ta liga

Man irgi taip sake

Ir aciu jai, kad nenurase nervams visko, nes taip juk lengviausia, o skyre tyrimus, organizma isnagrinejo skersai isilgai. Ir rado
Prasykites daktares siuntimo pas gastroenterologa

Toks priepolis, vienas prie vieno, ivyko man, bet tai su nervais nieko bendra neturejo, tai skrandzio problema(nors nei skaudejo, nei virskinimo problemos kada gyvenime buvo), tiesiog smoge viena diena priepoliu ir pagulde i lova 2 menesiams(kol atrado liga ir emesi gydymo). Be priepoliu per tuos du menesius buvo pastovus silpnumas, nekilau is lovos, koordinacijos praradimas, galvos sukimasis, oro trukumas, krutines spaudimas, gerkles smaugimas, spengimas ausyse, kai atsiguli, kvapu praradimas. Kraujo tyrimas idealus, o svorio numeciau per menesi 13kg.
Gydytoja sake: ne tas tipazas, kad sirgti nervu liga, ir, kartojuosi, as jai dekinga
Truputį paprieštarausiu, irgi nesu tipažas kuris labai nervuojasi, pergyvena, psichuoja, bet iš mane pažįstančių gydytojų išgirdau kitokią nuomonę.
Mane irgi išnagrinėjo ir pakitimų neranda jokių. Mato vienintelę priežastį - išsibalansavusią vegetatyvinę nervų sistemą. Dėl ilgalaikio įtempto darbo (nors profesijoje labai laiminga buvau), trijų vaikų gimdymo auginimo ir apskritai charakterio, proto, kuris yra imlus veiklai, įspūdžiams...
Aš kalbu ne apie nervų ligą, kai reikalingi ir gali padėti antidepresantai. Kalbu apie organizmo išsibalansavimą, kai neaišku dėl ko muša širdis, silpna, sukasi galva, spaudžia krūtinę, kyla rūgštys, smaugia gerklę.Gal maistas stovi žarnyne ir dėl to pučia pilvą, gal viduriuoja ar užkietėja. Kiekvienam kitaip. Vegetatyvinė nervų sistema, kurios kontroliuoti negalime, atsako už įvairius vožtuvus: skrandžio, širdies, šlapimo pūslės, net inkstų(esu girdėjus, kad skauda inkstus, nes grįžta šlapimas dėl nesandaraus vožtuvėlio). Už kraujo spaudimą.
Psichoterapeutas tikrai eis lengva linkme ir skirs antidepresantų, gastroenterologas ar šeimos gydytoja - kitų simptomus slopinančių vaistų.
Šitas išsibalansavimas gali praeiti greitai, gali nepraeiti. Gali užsiciklinti kažkur.Migruoti iš vieno organo į kitą.
Tai turbūt būtų teisingas būdas kaip rašo kolegė, negalvoti, kad su protu negerai ir save nurašyti.
Reikia prisitaikyti toje vietoje, kur silpniausia.Minimaliai vartoti simptomus slopinančius vaistus, nes jie turi šalutinius poveikius, toliau išbalansuojančius nervų sistemą. Pvz ilgai vartojant rūgštį mažinančius, neįsisavinama magnis - o jis reikalingas nervų ir raumenų funkcionavimui.
Deja nieko neatradau kaip iš šitų, vegetatikos simptomų išbristi. Mano tikslas dabar - kaip prisitaikyti ir mažiau sau pakenkti vaistais bei panikavimu. O laikas parodys.