QUOTE(BangaS @ 2014 12 31, 02:39)
Remiantis tokia logika tas hibridinis menkai pamaišo srautus kol gerai veikia sklendės, bet skaičiuojant jo šilumos atgavimą reikia įvertinti, kad "atsidusimo" momentu jo NVK yra labai menkas (beveik = 0). Tai gan stipriai atsilieptų kalbant apie aukštus NVK <{POST_SNAPBACK}>
Prie žemesnių temperatūrų matyt spragsės dažniau, daugiau maišys oro, taps praktiškai rotoriniu, bet geroji dalis yra ta, kad kol temperatūros neekstremalios, šilumokaitis pasižymi visomis gerosiomis plokštelinio savybėmis.
QUOTE(mintas @ 2014 12 31, 11:58)
.. dėl Pohodos apsisukimo tik 6 kartus per valandą tai jau galima rimčiau prisikabinti. <{POST_SNAPBACK}>
2. Vienas gręžinys - vienas zondas. O paskui jau viršuje atsišakojimai. Vienu variantu SS ir rekūpo pašildymas lygiagrečiai, kitu - nuosekliai. ed@ buvo minėjęs, kad kažkur darė nuoseklų variantą - pirmiausia gliukolis atidirba SS, o paskui pravėsęs dar ir orą prieš rekuperatorių pašildo.
3. Paprastai rekupertorių gamintojai kalba tik apie temperatūrinį NK. Jei šilumokaitis entalpinis, jo šiluminis NK ženkliai geresnis, nors ir temperatūrinis šiek tiek krenta. T.y. šilumos jis sugrąžina daugiau. Bet entalpinių (popierinių) šilumokaičių aš vis tiek nepripažįstu. Geriau jau tada rotorius.
QUOTE(cibulis @ 2015 01 03, 15:13)
2. O kaip techniškai padaryti, kad vienu gręžiniu naudotųsi ir geroterma, ir rekūpas? Kaip į gręžinio skylę sukišti du zondus? Ar įmanoma misija?
3. Paprastas plokštelinis turi geresnį NVK, todėl dėti su entalpiniu kaip ir kvaila būtų... <{POST_SNAPBACK}>
3. Paprastas plokštelinis turi geresnį NVK, todėl dėti su entalpiniu kaip ir kvaila būtų... <{POST_SNAPBACK}>
Su rekupu gali atlikti ne sandarumo matavimus, bet sukėlęs slėgį gali su termovizorium ieškoti skylių šiltinime. T.y. pirmu žingsniu surasti skyles jas sutvarkyti be jokios sandarumo matavimo įrangos. O matuojant sandarumą tik įsitikinti, kad rezultatas tikrai toks, kokio reikia.
QUOTE(biesas66 @ 2015 01 04, 21:31)
Tik kodel niekas nedaro sandarumo testu su recupais.. plius man testas kainuos 100 euru.. Plius kaip nustatyti kiek oro pasikeicia ir t.t.
Ech,kad butu taip viskas paprasta kaip jus sakote.. <{POST_SNAPBACK}>
Ech,kad butu taip viskas paprasta kaip jus sakote.. <{POST_SNAPBACK}>
Papildyta:
Geologas žinoma kad geologų krašte
QUOTE(mantesas @ 2015 01 05, 11:20)
5 km nuo gargzdu maciuiciu link <{POST_SNAPBACK}>