Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose


Vilnius, Žirmūnai, šalia Žirmūnų troleibusų žiedo (beveik visuomet būnu namie)
1. Mirtyšė
2. Murčikas

Vilnius, Fabijoniškės, šalia Stanevičiaus vid. mokyklos (beveik visuomet būnu namie) (max 4 žmonės)
1. Danni
2. rutcka
3. Duti

Kaunas, Aleksotas
1.Razina
2. Audry

Kaunas, Šilainiai
1. Sadi
2.Simply the best

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2014 12 20, 17:23)


Siunta isvykusi vakar.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 20, 17:55)
QUOTE(Duti @ 2014 12 20, 17:23)


Siunta isvykusi vakar.

ups, aš prieššventiniam pasimetime biggrin.gif
Atsakyti
mergaites, noriu paklausti 4u.gif

jei Tukio sistemoje matau nurodyta mano uzsakymu suma, bet nera isankstines saskaitos apmokejimui, tai reikia ar laukti, kol atsiras saskaita, ar galiu moketi iskart ta nurodyta suma?

jei galima, tai kur?
i bet kuria 1 zinuteje nurodyta saskaita (pavedimo paskirtyje nurodant tik EVP NR.)?
daugiau nieko paskirtyje nurodyti nereikia?


aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 20 gruodžio 2014 - 18:44
Dėl to, kad nėra išankstinės sąskaitos, manau nieko tokio, gal galima mokėti, žodžiu nesusidūriau blush2.gif

O dėl mokėjimo paskirtyje rašome tik EVP.... 4u.gif
Atsakyti

Vilnius, Žirmūnai, šalia Žirmūnų troleibusų žiedo (beveik visuomet būnu namie)
1. Mirtyšė
2. Murčikas

Vilnius, Fabijoniškės, šalia Stanevičiaus vid. mokyklos (beveik visuomet būnu namie) (max 4 žmonės)
1. Danni
2. rutcka
3. Duti

Kaunas, Aleksotas
1.Razina
2. Audry

Kaunas, Šilainiai
1. Sadi
2.Simply the best
3.happy

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
Atsakyti
As irgi truputeli pasimeciau, o tai mano siunta isvyko? nes raso kad UK sandelyje ax.gif ar dar nepakeista sistema ar neisvyko
Atsakyti
As irgi pasimetus, nes mano tik 6 kg o isvyko i Lt
Atsakyti
Sveiki,
Gal kuri man greičiau atsakys nei Linutė ax.gif
Ar Tukis jau pradėjo taikyti tūrio mokestį? Pirkau Asda maistą, tame tarpe buvo šokoladas. Prekių nebuvo daug, kartais daug daugiau pirkdavau smile.gif
Žiūriu išraše parašyta Asda mokstis 8 Lt+didelio turio deze sokoladui supakuoti, +10litu mokestis uz turi... g.gif
Retai beužusuku čia, gal galit įmest nuorodą kur pakeitimai surašyti mirksiukas.gif
ne sau pirkau, mergaitei kuri jungėsi, nežinau kaip skaičiuoti g.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Linut, jei siunta isvyko penktadieni, gal yra sansu kad ryt venipakas vezios?
Atsakyti
Nieko nezinau, nieko nepazadu. unsure.gif

MAMA7411, - salygos nepasikeite, visada buvo palikta teise apmokestinti turi. Sokoladas pas jus buvo mazdaug 80 cm aukscio. Kitos prekes labai smulkios. Pagal sokolado ismatavimus, isivaizduojat kokio dydzio dezes mums reikejo, kad ji saugiai pargabenti i LT. Mums, tai nieko tokio, bet vat Venipakas niekaip nesutinka gabenti tusciu deziu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirtyšė @ 2014 12 20, 19:43)


Jus priimate kooperacija, o ir suma gaunasi labai maza.
Tad, ja tiesiog nurasem.

QUOTE(Ugvilė @ 2014 12 21, 22:40)
As irgi truputeli pasimeciau, o tai mano siunta isvyko? nes raso kad UK sandelyje  ax.gif  ar dar nepakeista sistema ar neisvyko


Ne, neisvyko. Visi statusai yra tvarkingi nuo penktadienio.
Papildyta:
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 12 20, 00:24)
kaip cia buvo, kad 6 kg issiusti mano jei be 7 nesiunciat:)) tikiuos tiesiai i namus, nes kitaip man netinka:)


Tiesiog pradziuginti norejom, viskas gerai, kt karta galesim taip nebedaryti, jei sukelem nepatogumu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 12 22, 14:03)
Nieko nezinau, nieko nepazadu.  unsure.gif

MAMA7411, - salygos nepasikeite, visada buvo palikta teise apmokestinti turi. Sokoladas pas jus buvo mazdaug 80 cm aukscio. Kitos prekes labai smulkios. Pagal sokolado ismatavimus, isivaizduojat kokio dydzio dezes mums reikejo, kad ji saugiai pargabenti i LT. Mums, tai nieko tokio, bet vat Venipakas niekaip nesutinka gabenti tusciu deziu.  4u.gif
Papildyta:
Ne, neisvyko. Visi statusai yra tvarkingi nuo penktadienio.
Papildyta:
Tiesiog pradziuginti norejom, viskas gerai, kt karta galesim taip nebedaryti, jei sukelem nepatogumu  4u.gif

As tik norejau pasitikslint ar tiesiai i namus:))
Atsakyti