Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Kazkada senai blush2.gif pirkau per Lina, dabar cia daug kas pasikeite, nieko nebesuprantu, kur jus ten ka sekat ir ka matot biggrin.gif man kazkoks kosmosas. O dabar ir pirma puslapi skaiciau ir kelis kartus ir visai susibalamutinau doh.gif
Man truks plys skubiai prisireike vaikui crocs'u is amazon. Kadangi daugiau nieko pirkt neplanuoju, tai daugiau kaip 2kg nesusidarys. O jei nesusidaro minimalus svoris, tai nuomotis adreso negaliu ir turiu naudotis tarpininkavimo paslaugomis? Ar gerai supratau? Ir jei siandien as/ji nuperkam crocs'us tai kada yra tikimybe, kad jie pasiektu Kauna?
P.S. Perskaiciau visa tema, siuntiniai keliauja laaaaabai daznai, cia issiunte, cia vel pakuoja, bet ne 7kg kazkaip keliauja reciau g.gif Nu tiesiog zemiskai zmogiskai man atsakykite kuri, kaip cia viskas vyksta, nes as blondine nail.gif jau visai pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 28 sausio 2015 - 06:04
QUOTE(Nefer @ 2015 01 28, 06:02)
Kazkada senai blush2.gif  pirkau per Lina, dabar cia daug kas pasikeite, nieko nebesuprantu, kur jus ten ka sekat ir ka matot biggrin.gif  man kazkoks kosmosas. O dabar ir pirma puslapi skaiciau ir kelis kartus ir visai susibalamutinau doh.gif
Man truks plys skubiai prisireike vaikui crocs'u is amazon. Kadangi daugiau nieko pirkt neplanuoju, tai daugiau kaip 2kg nesusidarys. O jei nesusidaro minimalus svoris, tai nuomotis adreso negaliu ir turiu naudotis tarpininkavimo paslaugomis? Ar gerai supratau? Ir jei siandien as/ji nuperkam crocs'us tai kada yra tikimybe, kad jie pasiektu Kauna?
P.S. Perskaiciau visa tema, siuntiniai keliauja laaaaabai daznai, cia issiunte, cia vel pakuoja, bet ne 7kg kazkaip keliauja reciau g.gif Nu tiesiog zemiskai zmogiskai man atsakykite kuri, kaip cia viskas vyksta, nes as blondine  nail.gif jau visai pasimeciau doh.gif


Čia reikia užsiregistruoti ir galėsit sekti savo siuntinius http://tukisuk.com/
Nuomotis adresą ir pirkti galit kiek norit, tiesiog už 2 kg svoriu nesiekiančius siuntinius vistiek reiks mokėti kaip už 2 kg. O jei labai didelė dėžė. tai kaip už 7 kg.
Jei siuntinio reikia labai skubiai, reikia Linai parašyti. Ji kažkaip labai skubius siuntinius prikooperuoja net tose siuntose, kur nėra kooperacijų.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 27, 14:03)
Na va, dezes ismatavimai: 30 x 40 x 50 cm  doh.gif Viduje kazkas skraido  doh.gif  biggrin.gif


Na, imamės darbo ploja.gif Palikau pirmą feedback apie tai, kad į smarkiai perdidelę dėžę supakuota.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 27, 23:47)
mano susidare daugiau kaip 7 kg.


Lina, rasiau jau Jums ir i email, bet dar visvien pasikartosiu,kad mano siuntinuka prie Daimen prikomplektuokite smile.gif tikiuos vakar gavote smile.gif
Atsakyti
O jei pas mane 6,5 kg, kažin yra galimybė namo gaut? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu kaip lygiai svori pataikiau sikart, super
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Nefer @ 2015 01 28, 07:02)
Kazkada senai blush2.gif  pirkau per Lina, dabar cia daug kas pasikeite, nieko nebesuprantu, kur jus ten ka sekat ir ka matot biggrin.gif  man kazkoks kosmosas. O dabar ir pirma puslapi skaiciau ir kelis kartus ir visai susibalamutinau doh.gif
Man truks plys skubiai prisireike vaikui crocs'u is amazon. Kadangi daugiau nieko pirkt neplanuoju, tai daugiau kaip 2kg nesusidarys. O jei nesusidaro minimalus svoris, tai nuomotis adreso negaliu ir turiu naudotis tarpininkavimo paslaugomis? Ar gerai supratau? Ir jei siandien as/ji nuperkam crocs'us tai kada yra tikimybe, kad jie pasiektu Kauna?
P.S. Perskaiciau visa tema, siuntiniai keliauja laaaaabai daznai, cia issiunte, cia vel pakuoja, bet ne 7kg kazkaip keliauja reciau g.gif Nu tiesiog zemiskai zmogiskai man atsakykite kuri, kaip cia viskas vyksta, nes as blondine  nail.gif jau visai pasimeciau doh.gif


Galite nuomotis adresa, bet kokiam svoriui.
Jei bus maziau nei 2kg, tiesiog mokesite 3.50 euro arba 3 svarus.
Jei bus daugiau, tai atitinkamai pagal kg.
Siuntas galite sekti: www.tukisuk.com uzsiregistrave.

Klauskit drasiai, jei yra neaiskumu 4u.gif

QUOTE(kipitun @ 2015 01 28, 10:19)
Palikau pirmą feedback apie tai, kad į smarkiai perdidelę dėžę supakuota.


Super thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(me2za @ 2015 01 28, 12:37)
O jei pas mane 6,5 kg, kažin yra galimybė namo gaut? blush2.gif  biggrin.gif


Yra 4u.gif
Atsakyti

Noriu pasidziaugti siandienos staigmena, kuria pasirodo gavau nuo Linos bigsmile.gif
kad jau pasiguodziau cia viesai jog siuntinio vieno negavau tai ir pasidziaugsiu viesai jog gavau 0.00 saskaitele uz sia siunta kaip kompensacija smile.gif
Nesitikejau, nustebau ,bet labai malonu ir vertinu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Lina, vakar mano buvo 5vnt - 4kg , o siandien 5vnt - 5.4kg ? Gal vnt turejo padauget? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2015 01 28, 15:42)
Lina, vakar mano buvo 5vnt - 4kg , o siandien 5vnt - 5.4kg ? Gal vnt turejo padauget? smile.gif


aš jau ne pirmą kart tą pastebėjau ax.gif manau iš pradžių netikslų užregistruoja ir poto pataiso nes ir mano vienetų nepasikeitė praeitai siuntai o kilogramu pasunkėjo siuntinys 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip.

SANDMARI 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Parašiau Jums skubų el.laišką dėl siuntos dalinimo, lauksiu skubaus atsakymo!!
Atsakyti