Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Jei man crocsai ateis i dideles dezes is amazon, galite traukt lauk is ten:))
Atsakyti
Žinutėėė bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2015 01 26, 22:13)
Žinutėėė  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aha wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 26, 17:52)
Cia tik labai didelem dezem, ir kurios pustustes. Jas visu pirma stengsimes perpakuoti, ypac, jei turite smulkesniu siuntu.
Ir, pagrindinis dalykas, kad visada siusime tiesiogiai i kliento adresa, nes apkrauti bendrus taskus, tokiais dideliais siuntiniais nepatogu. O, ir paciam klientui dideli turi, gauti i namus, daug patogiau, nei pasiimti is kazkur.

Nebuna didelis turis ir 1-3 kg. Paprastai didelis turis buna apie 4-6 kg. Tai, vat iki 7kg arba apmokestinsim, arba Venipak mokesti pridesim. Arba galim kazka prijungti i kooperacija.



QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2015 01 26, 22:50)
nu kaip nebuna, buna  biggrin.gif  pas mane sistemoje parašyta 1 kg ir didelis turis  biggrin.gif tai taip išeina, kad nuo šiol amazon visada bus didelis turis, nes nieko ypatingo nepirkau tik striuke, na nebent jie i kazkokia dar didesne deze nei paprastai sudejo  rolleyes.gif

tai jei gerai supratau, man dabar reiktu moketi kaip už 7 Kg  g.gif na arba žinoma pakaupti prekes, kad taip turis per pinigine nekirstu  unsure.gif



QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 26, 22:53)
Jei man crocsai ateis i dideles dezes is amazon, galite traukt lauk is ten:))


Kad pas mane irgi 2 poros columbija zieminiu batu vaiku ir parasyta didelis turis, o kg tik 3. Siaip paskutiniu metu neperku kilogramais, tai kaip man surinkti iki 7 kg? Parasiau ir el. laiska, tikiuosi atsakysite, nes noreciau gauti bet moketi dar papildomai uz 4 kg, tai tikrai nenoriu. Mano irgi galima perpakuoti, jeigu tai sumazintu turi. Jeigu kas, tai ir koopercija galeciau priimti, bet man tinka tik vakarinis pristatymo laikas arba kazkas mano deze didelio turio priglaustu
Atsakyti
Laba biggrin.gif

Tos dezes dar neisvaziave, ir svoriai netikslus. Tad, irodymams jos nelabai tinkamos.

Pas Zalia Feja, jei gerai atgaminu ilga, plokscia. Tai su tokia dar normaliai. Plius kooperacijas priimantys zmones, neturi problemu su tokiomis.

Bet, vat jusu jonas_k tai tikrai didele. As, veliau galesiu ismatavimus parasyti.
Pagal dezes svori, ji uzima daug vietos, o kg nera schmoll.gif Labai suprantu jus, kad nenorite moketi uz tuscia ora. Yra variantas priimti kooperacija. Jeigu nepatogu, suprantu. Bet, velgi, mes negalime buti atsakingi uz tai, kad parduotuves supakuoja i tuscias dezes. Gal vienas, kitas emailas jiems nepamaisytu, pradetu kitaip pakuoti g.gif

Perpakuoti neproblema. Bet, ne visada yra laiko ir galimybiu tai padaryti. Plius, jeigu ivesime tokia pastovia paslauga, kaip siuntu perpakavimas - teks ivesti ir apmokejima unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Merginos, del dideliu deziu esme yra ne pats turis, bet tai, kad jos bus pristatomos jums i namus, i jusu adresa. Nes, kaip ir minejau, jums ir patiems turbut patogiau dideles dezes gauti i namus, nei eiti kazkur ir pasiimti, ypac, kai kurios is ju, i viesa transporta ar mazytes masinytes nelabai gali tilpti doh.gif

Jeigu dezes svoris 3kg iki 7kg, truksta 4kg - tai mokant 3 kg * 1.80 eu = 5.40 eu ir plius 4kg butu 7.20 euro primoketi. Viso: 12.60 euro. Vietoj to, galima tiesiog apmoketi Venipak mokesti, tai yra: dezes svoris 3kg * 1.80 = 5.40 eu, Venipak mokestis: 4.35 eur. Viso 9.75 euro.

Kas nuolat siunciasi sau i namus, kas priima kooperacijas, kieno pirkiniai varijuoja: smulkus+stambus, tiems problemu nera, nes tos dezes tada gali buti perpakuojamos, mazinamos ir t.t. ir pan.
Atsakyti
Ačiū už siuntą Tukio komandai 4u.gif 4u.gif
Bet ant F&F jau pradėsiu jau pykt unsure.gif Praitą kartą vietoj 9-12 mėn. įdėjo new born. Šį kartą vietoj mergaitiškos striukės, gavau berniukišką.... biggrin.gif Tik vietoj 4,5 sv. gavau už 12,5 sv. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2015 01 27, 13:15)
Ačiū už siuntą Tukio komandai 4u.gif  4u.gif
Bet ant F&F jau pradėsiu jau pykt  unsure.gif  Praitą kartą vietoj 9-12 mėn. įdėjo new born. Šį kartą vietoj mergaitiškos striukės, gavau berniukišką....  biggrin.gif  Tik vietoj 4,5 sv. gavau už 12,5 sv.  biggrin.gif


Nera uz ka 4u.gif sudetos ir apmokestintos ne tos prekes, kurias uzsakete?
Teko pastebeti, kad Tesco paleidzia sale, ir tada pasipyla daug nesklandumu unsure.gif
Atsakyti
[quote=Limcamca,2015 01 27, 13:30]
Nera uz ka 4u.gif sudetos ir apmokestintos ne tos prekes, kurias uzsakete?
Teko pastebeti, kad Tesco paleidzia sale, ir tada pasipyla daug nesklandumu unsure.gif
Sąskaitoj teisinga suma, tik rūbas ne tas ir brangesnis biggrin.gif Kai sale prasideda,tai iš karto reikia pirkti, nes kai vėliau užsisakai, tai jie gali vos ne visą užsakymą atšaukt...
Atsakyti
Tfu tfu tfu, su Tesco dar nepasitaikė nesklandumų biggrin.gif Ir aš jau gavau siuntinį, tik va darbe sėdžiu ir tik vakare galėsiu draskyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
A, fiziskai ne tas daiktas idetas.

Norejau rasyti, kad siuo metu jie siulo 10 svaru nuolaidos koda, perkant uz 50, bet galvoju negrazu, jums cia nuostoliu pridare, o as reklamuoju blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 27, 13:43)
A, fiziskai ne tas daiktas idetas.

Norejau rasyti, kad siuo metu jie siulo 10 svaru nuolaidos koda, perkant uz 50, bet galvoju negrazu, jums cia nuostoliu pridare, o as reklamuoju  blush2.gif  blush2.gif

Ne,viskas gerai biggrin.gif Patys apsišovė.Visai neblogą striukytę įdėjo tongue.gif
Atsakyti