Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Reiškias mano nenuėjo laiškas pries savaitgalį... Tada iš gmail parašiau smile.gif
Atsakyti
atrasiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Lina gal praeito penktadienio sunta Kaune jau gauta?
Atsakyti
Tai tada darau kooperaciją pirmai kooperuotai vasario siuntai, gal kam bus arčiau nei Dainavos rajone smile.gif

Vasario 4 d. siunta!


Kaunas, Vilijampolė, Raudondvario pl.
1. groovy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 26 sausio 2015 - 13:47
QUOTE(elin@ @ 2015 01 26, 14:39)
Sveiki,
Lina gal praeito penktadienio sunta Kaune jau gauta?


Ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 26, 14:47)

Tikejausi ilgesnio atsakymo su litanija, kada mazdaug bus lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elin@ @ 2015 01 26, 14:49)
Tikejausi ilgesnio atsakymo su litanija, kada mazdaug bus lotuliukas.gif  ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif neturiu laiko siandien burbuliuot, o dar ir kompiuteris nesutinka bendradarbiauti biggrin.gif

As, sarasus Venipako jau perdavusi, o kada jie perims, kol kas nezinau g.gif
Atsakyti
Limcamca, žiūriu mano siuntinukas 2,7kg, o maniau net 1kg nebus doh.gif Tai ir laukiu kol kažką dar pirksiu ir susirinks blush2.gif
Norėčiau kad mano išsiųstumėte su kooperuota siunta į Klaipėdą 4u.gif
Atsakyti
Gerai 4u.gif
Atsakyti
O kaip dabar pagal naują tvarką žinoti, kokiose dėžese ateina prekės, čia dėl tūrio?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 26, 17:48)
O kaip dabar pagal naują tvarką žinoti, kokiose dėžese ateina prekės, čia dėl tūrio?


Cia tik labai didelem dezem, ir kurios pustustes. Jas visu pirma stengsimes perpakuoti, ypac, jei turite smulkesniu siuntu.
Ir, pagrindinis dalykas, kad visada siusime tiesiogiai i kliento adresa, nes apkrauti bendrus taskus, tokiais dideliais siuntiniais nepatogu. O, ir paciam klientui dideli turi, gauti i namus, daug patogiau, nei pasiimti is kazkur.

Nebuna didelis turis ir 1-3 kg. Paprastai didelis turis buna apie 4-6 kg. Tai, vat iki 7kg arba apmokestinsim, arba Venipak mokesti pridesim. Arba galim kazka prijungti i kooperacija.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 26, 17:52)


Nebuna didelis turis ir 1-3 kg. Paprastai didelis turis buna apie 4-6 kg. Tai, vat iki 7kg arba apmokestinsim, arba Venipak mokesti pridesim. Arba galim kazka prijungti i kooperacija.

nu kaip nebuna, buna biggrin.gif pas mane sistemoje parašyta 1 kg ir didelis turis biggrin.gif tai taip išeina, kad nuo šiol amazon visada bus didelis turis, nes nieko ypatingo nepirkau tik striuke, na nebent jie i kazkokia dar didesne deze nei paprastai sudejo rolleyes.gif

tai jei gerai supratau, man dabar reiktu moketi kaip už 7 Kg g.gif na arba žinoma pakaupti prekes, kad taip turis per pinigine nekirstu unsure.gif
Atsakyti