Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Visos trys ten biggrin.gif
Atsakyti
Malonu buvo siuntą atsiimt prie namų, ačiū smile.gif

Taip ramiai ir nepanikuodama šįkart laukiau siuntinuko ir gavau ne tai ko laukiau biggrin.gif Dar tokio nesėkmingo pirkimo M&S nebuvau turėjus. Užsakymas padarytas lapkričio vidury, o po šiai dienai jo viso neturiu biggrin.gif Nekalbant jau apie tai, kad beveik pusės užsakytų daiktų jie jau nebeturėjo biggrin.gif

Norėjau pasikonsultuoti - vietoj vienos prekės gavau kitą, kurios neužsakinėjau. Mano trūkstamą prekę jie išsiuntė, o tą kurią aš gavau, jie prašo gražinti į artimiausią jų parduotuvę. Bet jie gi nežino, kad man artimiausia parduotuvė Lietuvoj. Tikrai nemanau, kad galiu į ją grąžint. Siųst paštu savo lėšomis nenorėčiau, nes jau ir taip man tos prekės su visais siuntimais kainavo brangiau, nei būčiau LT nusipirkus be jokių nuolaidų. Prekės vertė nesiekia 10 svarų, kaži ar jiems apsimokės dengt man pašto išlaidas. Nežinau kaip čia elgtis daba... blush2.gif

Limcamca, dabar jau tikrai iš jų bus dūžtanti prekė. Tikiuosi... biggrin.gif Pasaugokit, jei įmanoma.
Atsakyti

Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2. iriska
3. Pinavija Nuostabioji
4.

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen.
2. Märchen
3.
4.
5.

Vilnius Bajorų kalvos (darbo metu prie pc. Europa)
1. Vi_ktorija
2. ~Matuke~
3.rasosrasotos
4.MuseZuze (prie PC Europa)

Atsakyti
Siūlau, kai rašomės kooperacijai parašyti ir datą...Siunta išvykus, bet vis rašosi į sąrašą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2015 01 24, 00:49)
Dainavos, bent jau viena jame gyvena:)

aha jau issiaiskinau biggrin.gif galvojau jei kokie Silainiai, tai nusisausiu doh.gif per visa Kauna vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 01 23, 18:28)
bigsmile.gif  kiek daugiavaikiu  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

saunuoles mergaites  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
gaila Alytus labai neaktyvus  smile.gif  galeciau priimti  lotuliukas.gif



Yra ir Alytiskiu 4u.gif , buvau uzklaususi pas Limcamca ar yra bendras taskas Alytuje, rase, kad ne ax.gif liudna pasidare verysad.gif
Tai ir dabar dar mastau ka cia daryti, kur jungtis su uzsakymais, nes neesu labai didele aktyviste, bet prekiu kartais prireikia is uk.
Atsakyti
Kada dabar vyks siunta?
Atsakyti

Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2. iriska
3. Pinavija Nuostabioji
4. Rose Prick

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen.
2. Märchen
3.
4.
5.

Vilnius Bajorų kalvos (darbo metu prie pc. Europa)
1. Vi_ktorija
2. ~Matuke~
3.rasosrasotos
4.MuseZuze (prie PC Europa)
Atsakyti
Sveiki, o sausio 13 d. jau turbūt turėtų šią savaitę atkeliauti? Ar aš kažką būsiu praleidusi ax.gif
Atsakyti
Laba diena. Negavau laiško dėl atsiėmimo. Tikrai dar nedalinama sausio 13 d. siunta?
Atsakyti
o aš nieko nesuprantu biggrin.gif, nes pirmas kartas. gavau sąskaitą ir apmokėjau, tai dabar rašytis į sąrašą? labai tiktų Bajorų kalvos ir PC Europa.
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2015 01 26, 11:28)
o aš nieko nesuprantu biggrin.gif, nes pirmas kartas. gavau sąskaitą ir apmokėjau, tai dabar rašytis į sąrašą? labai tiktų Bajorų kalvos ir PC Europa.

Tai gavot sąskaitą tos siuntos, kuri jau išvyko. Niekur rašytis nereikia mirksiukas.gif Jeigu turit 7 kg. važiuos siunta tiesiai į namus smile.gif
Atsakyti