Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(simpa @ 2015 01 23, 14:47)
As galiu  ax.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Rasau emaila bigsmile.gif
Atsakyti
Nedirbčiau, tai ir aš galėčiau pastovų Kauno tašką atsidaryt, nes tikrai labai patogu būdavo seniau rolleyes.gif Nereikėdavo ieškot pas ką, kur nuvažiavo, žinodavai vieną adresą ir viskas biggrin.gif

Nuo rudens jei Simpa pavargs, tai aš galėsiu sandėlį atidaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 01 23, 16:38)
Nedirbčiau, tai ir aš galėčiau pastovų Kauno tašką atsidaryt, nes tikrai labai patogu būdavo seniau rolleyes.gif Nereikėdavo ieškot pas ką, kur nuvažiavo, žinodavai vieną adresą ir viskas biggrin.gif

Nuo rudens jei Simpa pavargs, tai aš galėsiu sandėlį atidaryt 4u.gif


Taip, 2 taskai butu, nebereiketu kooperaciju. Taip, kad net jei Simpa ir bus, maloniai prasom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 23, 16:49)
Taip, 2 taskai butu, nebereiketu kooperaciju. Taip, kad net jei Simpa ir bus, maloniai prasom  wub.gif

Gyvenčiau mieste,tai galėčiau ir aš priimti, bet daug kam nepatogu rajone pasiiminėt.Nors jau mano rajonas beveik miestas biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Jeigu ka, statusai dar ne visi baigti keisti, baigsiu ryt.
Atsakyti
Mano siandien tesco skudureliu nepristate ? sad.gif

As asmeniskai atsisakiau vienos tarpininkes paslaugu vien del to kad pagal jas kauno taskas kaune buvo o man tai ne kaunas kai reik per visa miesta pervaziuot ir dar uz jo 10km biggrin.gif
Atsakyti
Kai išeisiu į dekretą už kelių mėn., ir aš galėsiu biggrin.gif, ale tada visi 3 taškai būtų tam pačiam rajone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 23, 17:27)
Kai išeisiu į dekretą už kelių mėn., ir aš galėsiu biggrin.gif, ale tada visi 3 taškai būtų tam pačiam rajone  biggrin.gif


vadinas tas rajonas draugiskiausiai nusiteikes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 23, 18:27)
Kai išeisiu į dekretą už kelių mėn., ir aš galėsiu biggrin.gif, ale tada visi 3 taškai būtų tam pačiam rajone  biggrin.gif

bigsmile.gif kiek daugiavaikiu thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 23, 18:45)
vadinas tas rajonas draugiskiausiai nusiteikes wub.gif

saunuoles mergaites thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
gaila Alytus labai neaktyvus smile.gif galeciau priimti lotuliukas.gif
Atsakyti
isduokit paslapti kuris rajonas Kaune? ax.gif ar mano Linute pas Lina idejote? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 23 sausio 2015 - 19:19
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 23, 17:27)
ale tada visi 3 taškai būtų tam pačiam rajone  biggrin.gif


Tiksliai biggrin.gif Padaugės tuoj priėmimo taškų Kaune ir bus visiems gerai biggrin.gif Rudeniop ir aš prisidėsiu būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2015 01 23, 19:19)
isduokit paslapti kuris rajonas Kaune?  ax.gif  ar mano Linute pas Lina idejote?  biggrin.gif


Dainavos, bent jau viena jame gyvena:)
Atsakyti