Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Laba diena,
Merginos ar Tukio sistemoj matosi siuntinukai lengvesni nei 2kg? Ankščiau man atrodo tikrai suvesdavo ir matydavosi. Hm, dabar amazonas rašo, kad pristatyta šeštadienį, o sistemoj dar nėra g.gif Jau nerimaut, kad neatvežė ar ramiai laukt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 01 20, 12:04)
Laba diena,
Merginos ar Tukio sistemoj matosi siuntinukai lengvesni nei 2kg? Ankščiau man atrodo tikrai suvesdavo ir matydavosi. Hm, dabar amazonas rašo, kad pristatyta šeštadienį, o sistemoj dar nėra  g.gif Jau nerimaut, kad neatvežė ar ramiai laukt?  smile.gif

Kiek pamenu, tai veda g.gif Greičiausiai bus turbūt parašyti el. laišką Linai 4u.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 20, 01:14)
cia gal mano?


As ten Agnieeeska'i rasiau.

QUOTE(agnieeeska @ 2015 01 20, 09:20)
aš nelabai suprantu ką parašėte, mano buvo 11 kg siuntinys, jūs dar prikooperavote man, o 13 dieną gautų 7 kg nepridėjote nes nesigautų kooperacija? kažko nesusigaudau  doh.gif
galbūt dar nepabudau  blush2.gif


Taip, nesupratote.
Galimi variantai, kodel jusu 7kg nebuvo issiustas 13-a diena: 7kg nebuvo ir/arba siunta isvyko is ryto, jusu 7kg surinkti po pietu. Arba 7kg surinkti, kai jau buvo baigtas siuntos ruosimas.
T.y. jeigu siunta isvyksta 13-a diena, siuntos turi buti gautos 12-a.

QUOTE(keistuole @ 2015 01 20, 09:52)
O sakykit sausio 9 d. dar neatkeliavusi siunta?


Jusu dalintoja dar neduoda jokiu ziniu unsure.gif
Atsakyti
Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2. iriska
3.
4.

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen.
2.
3.
4.
5.

Vilnius Bajorų kalvos (darbo metu prie pc. Europa)
1. Vi_ktorija
2. ~Matuke~
3.
4.
Atsakyti
Lina, vakar Jums parasiau emaila del gautos siuntos. Pažiūrėkit. Skubu !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 01 20, 15:19)
Lina, vakar Jums parasiau emaila del gautos siuntos. Pažiūrėkit. Skubu !!! mirksiukas.gif


As jau ji seniausiai atrasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 20 sausio 2015 - 14:30
4u.gif viskas gerai jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 20 sausio 2015 - 15:47
Sutikrinau veluojancius mokejimus, ir kas susimokejo, persiunciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 20, 15:54)
Sutikrinau veluojancius mokejimus, ir kas susimokejo, persiunciau ax.gif

Turbūt esu višta, bet gal galėtumėte parašyti, ką persiuntėte g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2015 01 20, 17:47)
Turbūt esu višta, bet gal galėtumėte parašyti, ką persiuntėte  g.gif

Turbūt persiuntė dalintojoms kontaktus, kam gali atiduoti siuntinukus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2015 01 20, 16:58)
Turbūt persiuntė dalintojoms kontaktus, kam gali atiduoti siuntinukus  biggrin.gif  4u.gif


Ach vat kaip doh.gif lotuliukas.gif Tada lauksiu žinių iš dalintojos, nes galvojau, kad toms, kurios susimokėjo, persiuntė dalintojų kontaktus, o ne atvirkščiai, o kadangi aš žinių negavau, tai ir sunerimau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2015 01 20, 18:36)
Ach vat kaip  doh.gif  lotuliukas.gif Tada lauksiu žinių iš dalintojos, nes galvojau, kad toms, kurios susimokėjo, persiuntė dalintojų kontaktus, o ne atvirkščiai, o kadangi aš žinių negavau, tai ir sunerimau...  blush2.gif

Na tikrai dalintojos turintiems atsiimti neskambina. Jei Jūs susimokėjote, bet negavote informacijos apie atsiėmimą, tai turbūt dalintoja dar nedavė leidimo smile.gif
Atsakyti