Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Linaaa, rytoj turi mano TBS atvezti smile.gif MAn vel gali ikraut kooperacija 4u.gif
Atsakyti
Taip, taip - pridesim 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat galima kieno nors prikooperuoti šiai siuntai 4u.gif
Atsakyti

Aš galėčiau priimti kooperaciją. Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2. iriska
3.
4.
...
Atsakyti
Lina, issiuskite visus mano siuntinukus. Butu patogu atsiimti darbo metu - Raudondvario pl., vakare - Dainava, Eiguliai, Zaliakalnis. Aciu. Natalia
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 19, 16:13)
Vartau gražinimo taisykles, bet nerandu, padengiamos siuntimo išlaidos, ar ne. Pirkta buvo Jūsų adresu, jei darysiu gražinimą iš LT, kažkaip abejoju, ar gražins siuntimo išlaidas...
Dar svarstau keitimą daryt tiesiai į LT  g.gif

Parasykit laiska amazonui, radau pas juos chata, gyvai bendraujama. Man buvo atejusios 3 brokuotos knygutes vaiku, tai jie be jokiu ilgu ceremoniju grazino pinigus, rasiau kad man siuntimas brangiau kainuotu. Tik paaiskinau kad siunciau drauges adresu uk( nezinojau ar galiu rasyt del tatpininkavimo paslaugu). O kita karta mamai rankinuka arsiunte kitos spalvos, tai po pokalbio siule apmoket siuntima is lt i uk, bet paskui numove ranka i preke ir atsiunte reikiamos spalvos tiesiai i lt, gavau gal uz kokiu 3-5 dienu smile.gif tad bandykit
Atsakyti
Lina, parašiau emailą dėl gautos siuntos. Jei tik galėsite, paskaitykite. Manau, kad tai SKUBU mirksiukas.gif Ačiū ir laukiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 19, 16:53)
13 diena. Jeigu buciau kooperavusi, jusu miestas butu isvykes, bet is kooperacijos buvo prasyta sulaikyti, tai nebebuvo 7kg siusti.
Sia savaite, siomis dienomis bus siunta.
Beje, is karto rasau: siandien pristatyta Asda - pilnai atidarytas maisas.  doh.gif tipo, vairuotojui dabar suplyso. Bet, jei norit, kad patikrinciau ar niekas neiskrite, atsiuskit man uzsakymo lapa.  4u.gif

cia gal mano?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 19, 18:22)
Rytoj ruosiame siunta. Prasome kooperuotis!!!


Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen.
2.
3.
4.
5.


Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 19, 15:53)
13 diena. Jeigu buciau kooperavusi, jusu miestas butu isvykes, bet is kooperacijos buvo prasyta sulaikyti, tai nebebuvo 7kg siusti.
Sia savaite, siomis dienomis bus siunta.
Beje, is karto rasau: siandien pristatyta Asda - pilnai atidarytas maisas.  doh.gif tipo, vairuotojui dabar suplyso. Bet, jei norit, kad patikrinciau ar niekas neiskrite, atsiuskit man uzsakymo lapa.  4u.gif


aš nelabai suprantu ką parašėte, mano buvo 11 kg siuntinys, jūs dar prikooperavote man, o 13 dieną gautų 7 kg nepridėjote nes nesigautų kooperacija? kažko nesusigaudau doh.gif
galbūt dar nepabudau blush2.gif
Atsakyti
O sakykit sausio 9 d. dar neatkeliavusi siunta?
Atsakyti
Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2. iriska
3.
4.

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen.
2.
3.
4.
5.

Vilnius Bajorų kalvos (darbo metu prie pc. Europa)
1. Vi_ktorija
2.
3.
4.
Atsakyti