Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

O tai jei Lina siandien nedirba, tai ir nebus ziniu apie siuntinukus, kur ir kada pasiimt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(elin@ @ 2015 01 19, 13:12)
O tai jei Lina siandien nedirba, tai ir nebus ziniu apie siuntinukus, kur ir kada pasiimt g.gif ?


man ir norisi kuo skubiau savas smutes atsiimt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 19, 14:04)
Galetu bent i el.laiskus atsakineti  doh.gif

Vardo parasyme nematau nieko blogo, ar cia tarnybine paslaptis? As, pvz., noreciau zinoti, kad jau greit galesiu pasiimti.


Atsakinejame, taip. Bet, jus siunta turejote persiusti kitiems, o ne dalinti blink.gif

QUOTE(elin@ @ 2015 01 19, 14:12)
O tai jei Lina siandien nedirba, tai ir nebus ziniu apie siuntinukus, kur ir kada pasiimt g.gif ?


Kai Lina nedirba, visada apie tai paskelbia. Nebent suserga ar numirsta.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 19, 14:45)
Atsakinejame, taip. Bet, jus siunta turejote persiusti kitiems, o ne dalinti  blink.gif

Turbut ne pati sau issisiunciau unsure.gif
Ir el.pastu lyg rasinejomes...
Atsakyti
Ačiū labai, Lina, už siuntinuką. Operatyviai, patogiai (tiesiai į namus) thumbup.gif

Noriu pasitart. Vienus batukus gavau brokuotus. Jei siųsiu atgal, ar yra tikimybė, kad amazonas padengs siuntimo išlaidas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 19, 15:39)
Ačiū labai, Lina, už siuntinuką. Operatyviai, patogiai (tiesiai į namus)  thumbup.gif

Noriu pasitart. Vienus batukus gavau brokuotus. Jei siųsiu atgal, ar yra tikimybė, kad amazonas padengs siuntimo išlaidas? g.gif


Brokuotus turetu priimti atgal nemokamai, man atrodo.
Kas pas juos parasyta grazinimo lapelyje?

Del siuntos, aciu jums!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 19 sausio 2015 - 14:50
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 19, 14:49)
Brokuotus turetu priimti atgal nemokamai, man atrodo.
Kas pas juos parasyta grazinimo lapelyje?

Vartau gražinimo taisykles, bet nerandu, padengiamos siuntimo išlaidos, ar ne. Pirkta buvo Jūsų adresu, jei darysiu gražinimą iš LT, kažkaip abejoju, ar gražins siuntimo išlaidas...
Dar svarstau keitimą daryt tiesiai į LT g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 19 sausio 2015 - 15:13
o kada išvažiavo ta antroji siunta? g.gif 13 dieną pristatyta tai galvojau kad kartu pareis ax.gif
Kada sekanti siunta dabar artimiausia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2015 01 19, 16:15)
o kada išvažiavo ta antroji siunta?  g.gif  13 dieną pristatyta tai galvojau kad kartu pareis  ax.gif
Kada sekanti siunta dabar artimiausia?  blush2.gif


13 diena. Jeigu buciau kooperavusi, jusu miestas butu isvykes, bet is kooperacijos buvo prasyta sulaikyti, tai nebebuvo 7kg siusti.
Sia savaite, siomis dienomis bus siunta.
Beje, is karto rasau: siandien pristatyta Asda - pilnai atidarytas maisas. doh.gif tipo, vairuotojui dabar suplyso. Bet, jei norit, kad patikrinciau ar niekas neiskrite, atsiuskit man uzsakymo lapa. 4u.gif
Atsakyti
Rytoj ruosiame siunta. Prasome kooperuotis!!!
Atsakyti
Aš galėčiau priimti kooperaciją. Vilnius, Justiniškės (taip pat P.C."Mandarinas", Antakalnis):
1.roka
2.
3.
4.
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 19 sausio 2015 - 18:36
Linute, o ką gausit rytoj dar įdėsit į siuntą?
Atsakyti