Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

o sistema iki galo atnaujinta, ar kazkas vakar gauta dar neprideta? galvoju susirinks cia man 7kg iki sekancio issvykimo ar ne, ar reikia begt kazka pirkt biggrin.gif
Atsakyti
pas ka mano siuntinys? kur atsiimti? sumokejau senai-pries savaite..
Noretusi netempiant laiko atsiimti..nes menesis laiko kaip siuntinys keliavo,.
Atsakyti
Sistema pilnai sutvarkyta !

Happy, viska butinai pranesime emailu kai isvezios ir dalintojos bus pasiruose. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 16, 21:50)
As jums emaila parasysiu!

Laukiu.
As tikrai neturiu kur namie sandeliuoti deziu, juo labiau, kad sito su manimi niekas nederino.
Atsakyti
O kaip pakeisti pristatymo adresa? Kaip tycia pirmadieni pora val nieko namie nebus, tai bijau kad tycia neatveztu tuo metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ninoo @ 2015 01 17, 12:58)
O kaip pakeisti pristatymo adresa? Kaip tycia pirmadieni pora val  nieko namie nebus, tai bijau kad tycia neatveztu tuo metu  doh.gif


Bijau, kad jau pe vėlu unsure.gif . Nes šitą dalyką reik Linai pasakyt prieš atiduodant siuntas venipakui.
Pas mane visą dieną nieko namie nebūna, tai kai kurjeris paskambina, pasakau, kad aš jam paskambinsiu po darbo ir pati privažiuosiuu, kur jis bus.
Atsakyti
QUOTE(ninoo @ 2015 01 17, 13:58)
O kaip pakeisti pristatymo adresa? Kaip tycia pirmadieni pora val  nieko namie nebus, tai bijau kad tycia neatveztu tuo metu  doh.gif


Tiesiog paskambinkit venipakui. As ne karta keiciau. Net ir miesta. Ne tik gatve wink.gif pakeicia. Aisku jei pirmad skambinsit tai jau nusikeltu kitai dienai. Geriau is vakaro suderint.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 17, 12:43)
Sistema pilnai sutvarkyta !

Happy, viska butinai pranesime emailu kai isvezios ir dalintojos bus pasiruose. Aciu  4u.gif

a siandien niekas neatkeliavo, blem mano visdar 6:)
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 17, 15:09)
a siandien niekas neatkeliavo, blem mano visdar 6:)


Atkeliavo, bet siandien poilsio diena mirksiukas.gif 4u.gif Tad kieno atkeliavo, tikrai nezinau.
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 17, 14:29)
Bijau, kad jau pe vėlu  unsure.gif . Nes šitą dalyką reik Linai pasakyt prieš atiduodant siuntas venipakui.


Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
O kada sekanti siunta išvyks gal žinot? 4u.gif 4u.gif (jeigu praleidau skaitydama temą, tai atsiprašau )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazutee24: 17 sausio 2015 - 14:15
Kita savaite, bet kuria diena tiksliai, kol kas nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 17, 15:12)
Atkeliavo, bet siandien poilsio diena  mirksiukas.gif  4u.gif Tad kieno atkeliavo, tikrai nezinau.
Papildyta:
Tikrai taip  4u.gif

o tai gal susidarys tada smile.gif
Atsakyti