Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Labas rytas 4u.gif venipako žinučių negavot?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 16, 09:23)
Sakykit, nuo šiol sąskaitos el.paštu nebesiunčiate?
Šįkart apmokėjau į swed sąskaitą. Ačiū  smile.gif


Siunčia siunčia, spam'e pažiūrėkit.

QUOTE(agnieeeska @ 2015 01 16, 09:46)
Labas rytas  4u.gif  venipako žinučių negavot?


Aš dar ne.
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2015 01 16, 09:46)
Labas rytas  4u.gif  venipako žinučių negavot?

Gaila, bet ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 16, 09:48)
Siunčia siunčia, spam'e pažiūrėkit.

Gerai, jog parašėt, kad spame.. Niekad netikrinu, o dabar jau savaitę kaip Tukio laiškas ten.. ajajai.. O svetainė ir man nelabai užkrauna.. Jei užkrauna tai pusę raidžių heroglifais..
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2015 01 16, 09:57)
Gerai, jog parašėt, kad spame.. Niekad netikrinu, o dabar jau savaitę kaip Tukio laiškas ten.. ajajai.. O svetainė ir man nelabai užkrauna.. Jei užkrauna tai pusę raidžių heroglifais..


Man antrą kartą atėjo į spam'ą, tai pažiūriu karts nuo karto dabar.
Man kažkaip normaliai krauna Tukio psl., vakar jokių problemų nebuvo, gal 5 k. buvau atsidarius.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 16, 09:48)
Siunčia siunčia, spam'e pažiūrėkit.

Tiksliai spame g.gif Ir kodėl gi taip g.gif Nuo kada Tukio žinutes ėmė užskaityt kaip spamą, jokių parodymų nekeičiau g.gif
Iš esmės man nesunku tą sąskaitėlę ir Tukio puslapy pažiūrėt. Į el. paštą labai labai patogu būdavo gauti, bet jei nuo šiol reikės nuolat spame kuistis, tai tuomet gal geriau Tukio puslapyje susirast g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 16, 10:19)
Tiksliai spame g.gif Ir kodėl gi taip g.gif Nuo kada Tukio žinutes ėmė užskaityt kaip spamą, jokių parodymų nekeičiau g.gif
Iš esmės man nesunku tą sąskaitėlę ir Tukio puslapy pažiūrėt. Į el. paštą labai labai patogu būdavo gauti, bet jei nuo šiol reikės nuolat spame kuistis, tai tuomet gal geriau Tukio puslapyje susirast  g.gif


Aš irgi jokių nustatymų nekeičiau, nežinau nuo ko čia priklauso, anksčiau ir man normalus email'as ateidavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 11:00)
Uzjauciu visas, kurios pirko prekes gruodzio menesi. Taip, laikas praejes ilgas, taciau nesutinku prisiimti kaltes. Deja, pirkimu datu neitakojame niekaip. Kada pirkti kokia preke yra asmeninis kliento sprendimas.

Pirmoji metu siunta tvarkingai isvaziavo ir tvarkingai bus isveziota per 7-10 dienu visoje Lietuvoje. Ji niekur neveluoja!!! Siandien dar tik treciadienis. Dziaugiuosi, kai siuntas isveziojame per 3-5 dienas, taciau tai nera taisykle ir nera tas laiko tarpas, kuri turite skaiciuoti, kai atliekate pirkima.

Kai siunta bus perduota kurjeriams pranesiu. Aciu  4u.gif

Gal jau turit informacijos tuo klausimu, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gerai, kad paraset merginos del saskaitos spame, paprasysiu programuotojai pasiziures kodel kazkas pasikeite. O, mes savo ruoztu nuo gruodzio galvojam, nu kaip letai moka zmones doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 16, 12:50)
Gerai, kad paraset merginos del saskaitos spame, paprasysiu programuotojai pasiziures kodel kazkas pasikeite. O, mes savo ruoztu nuo gruodzio galvojam, nu kaip letai moka zmones  doh.gif  lotuliukas.gif

i prieki geriausiai moket ir nereiks galvos sukt
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2015 01 16, 11:48)
Gal jau turit informacijos tuo klausimu, ačiū 4u.gif


Deja nezinau, ar Venipakas ims siandien, ar tik pirmadieni. Priklausomai nuo to, kada jie paims, isveziojimas bus sekancia diena.
Atsakyti
siandien taip suprantu isvykimas is uk.
Gal uzmatet ar per sia savaite atkeliavo mano snow lenta?
svarstau ar priskaups 7kg. (nes siandien siuntos dar nekoreguotos tinkle).

aciu.
Atsakyti