Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 13:27)

Smulkiu siuntu, merginos neperduos tikrai, nes reiktu ardyti pakuotes. Deja  unsure.gif




Jei kazkas sutiktu paimti visa ta siunta, as galeciau isdalinti, nes mum irgi ganetinai svarbi si siunta..
Nebent Jus pradziugintumete, kad penktadieni bus:)
Atsakyti
QUOTE(sandmari @ 2015 01 14, 13:30)
As kalbu apie issiuntimo data ebay. Kada jus issiunciat as niekada nesuprantu smile.gif nepagaunu sistemos iki galo smile.gif na cia mano problema. Ne esme.
Mano siuntu turejo buti ir gruodzio 2-4-9 issiuntimo, todel velgi nzn kas papuole i gruodzio 19 gavima pas jus. Cia super tricky man nuolat buna smile.gif
Zodziu as laukiu sios siuntos ir gal dar spesiu su dispute. Nes jei vistik bus ta preke. Na nefaina ir pries zmogu.

o saskaitu i emaila nebesiunciat ? Ir nebesiusit ? Nezinojau. Apmokesiu is sistemos. Tiesiog nezinojau kad jau tik tokiu budu. Sorry.


Siunciam, bet va paskutiniu metu, daznai girdziu, kad negauna. Gal iki galo kokio mygtuko nenuspaudziam blush2.gif ATsiprasau.

Zinokite, pardavejo visada galima atsiprasyti. Parasyti, kad tikrai nenorite nieko blogo, tiesiog savo apsidraudimui.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 13:27)
As jums jau atsakiau. Taip pat butume dekingi jei ir saskaitele apmoketumete.  blush2.gif

AČIŪ!!!!!! apmokėjau, vyras jau viską derina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 13:35)
Siunciam, bet va paskutiniu metu, daznai girdziu, kad negauna. Gal iki galo kokio mygtuko nenuspaudziam  blush2.gif ATsiprasau.

Zinokite, pardavejo visada galima atsiprasyti. Parasyti, kad tikrai nenorite nieko blogo, tiesiog savo apsidraudimui.


Suradau sistemoj. Apmoketa. Emailu man asmeniskai patogiau. Bet negavus buvau sitos sask. Na kitam kartui zinosiu kad pasitikrinimui paziuret sistemoj. Cia ok viskas.

o del dispute, kadangi pati ir prekiauju ebay, puikiai zinau kaip kiekvienas case nuskausmina accounta, kad ir uzdarytas po to su atsiprasymu, todel stengiuosi kitiems tu case bile tik neatidarinet. Jie skaiciuojami i performance nesvarbu kaip bepasibaigtu. O tada limitai ir tt. Zodziu nera nekaltas reikaliukas smile.gif sorry uz offtopic wink.gif

Geros dienos visoms ! Laukiu info apie siunta.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 13:35)
Siunciam, bet va paskutiniu metu, daznai girdziu, kad negauna. Gal iki galo kokio mygtuko nenuspaudziam  blush2.gif ATsiprasau.

Zinokite, pardavejo visada galima atsiprasyti. Parasyti, kad tikrai nenorite nieko blogo, tiesiog savo apsidraudimui.


Aš irgi sau rami sėdžiu ir laukiu kol ateis į email'ą laiškas su sąskaita. Nes kelias dienas tik per tel. jungiuos, tai į tukio psl neužėjau. Įėjau į psl žiūriu jau sąskaita yra, o emaile tuščia biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
O kada galima maista imti 4u.gif kiek perziurejau, nemaciau, kad butu rasyta 4u.gif
Atsakyti
Mano 2 paskutinės sąskaitos irgi kažkodėl į spam'ą nukeliavo, bet pamatau ir jas biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir pasitikrinau, maniškė irgi spam'e. Nors jau sumokėjus, bet įdomumo dėlei pažiūrėjau. Tai turbūt daug kam bus nuėję į spam'ą, užtai mergaitės ir nematė 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip suprantu, artimiausia siunta - kitą penktadienį?
Atsakyti
Vajezau temoj kažkokia ale prieškalėdinė panika dėl siuntų mastau.gif
Atsakyti
Lina, ar užsakėt Asda maistą praietą savaitę. Nes Jūsų "Gerai" tai gavau, o informacijos, kad užsakyta - ne. Ir sistemoje nieko nesuvesta...
Atsakyti
Jau matau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 15 sausio 2015 - 13:48