Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Uzjauciu visas, kurios pirko prekes gruodzio menesi. Taip, laikas praejes ilgas, taciau nesutinku prisiimti kaltes. Deja, pirkimu datu neitakojame niekaip. Kada pirkti kokia preke yra asmeninis kliento sprendimas.

Pirmoji metu siunta tvarkingai isvaziavo ir tvarkingai bus isveziota per 7-10 dienu visoje Lietuvoje. Ji niekur neveluoja!!! Siandien dar tik treciadienis. Dziaugiuosi, kai siuntas isveziojame per 3-5 dienas, taciau tai nera taisykle ir nera tas laiko tarpas, kuri turite skaiciuoti, kai atliekate pirkima.

Kai siunta bus perduota kurjeriams pranesiu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 14 sausio 2015 - 10:02
Labai seniai maciau info, jog po svenciu ( ir per jas) dirbsime iprastu grafiku. Limcamca, viskas butu liuks,jei tesiog informuotumete eigoje kas ir kaip. Deje gyvenam lt, lt sventes 24-26d, o tada tik 1 d. ( jus esate logistai dirbantys su lt,ir lietuvos mentalu,ir į tai privalote atsižvelgti) Zmones tarpą 26 iki dabar skaiciavo kaip iprasta grafika. Arba kitaip sakant nuo 26 savaite, ir apie 3 -4 d turejo isvykti...todėl kad jokios info nebuvo, taip mes sau visi primetem. Ar mes Del to kalti?
cia kaip Frazeje"zmogus planuoja, o dievas juokiasi".
Isvada informacijos stoka,ir tiek. Gal nespejotr,gal nesugalvojote,gal patyngejote,bet šį karta gavosi nesusipratimas.
Atsakyti


As taip pat skaiciau kad iprastai ves. O ir siunta pries pat sventes man rodos buvo tik toms kurios susikooperavo arba turejo 7kg. As pvz sito nezinojau ir tokia tvarka kaip veliau klausiau cia temoj na nera iprasta.. Paskui tik temoj skaitydama pamaciau - kam realiai neturiu nei noro nei laiko smile.gif. Gal klystu. Bet jei ne ta 7 kg riba buciau turejus gauti dar iki kuciu sita siuntini. Sunku is tiesu gincytis ir aiskintis kai perku ebay. Niekada nzn tiksliu datu ir svoriu. Tas dar labiau sunkina paieska. Bet akivaizdziai uzstrigo kazkur mano siuntinelis seniena smile.gif

realiai tos siuntos na buve nebuve. Tik paskui taip uzveluotu jau nieko pati nebegaleciau teisybes ieskot. Maza ka juk. Buna visko. Ne tas. Ne taip. Tt. Zodziu kantriai laukiu info ir dar karta rasau- jei bus greiciau pasiimu is Siauliu !
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 01 14, 11:15)
Labai seniai maciau info, jog po svenciu ( ir per jas) dirbsime iprastu grafiku. Limcamca, viskas butu liuks,jei tesiog informuotumete eigoje kas ir kaip. Deje gyvenam lt, lt sventes 24-26d, o tada tik 1 d. ( jus esate logistai dirbantys su lt,ir lietuvos mentalu,ir į tai privalote atsižvelgti) Zmones tarpą 26 iki dabar skaiciavo kaip iprasta grafika. Arba kitaip sakant nuo 26 savaite, ir apie 3 -4 d turejo isvykti...todėl kad jokios info nebuvo, taip mes sau visi primetem. Ar mes Del to kalti?
cia kaip Frazeje"zmogus planuoja, o dievas juokiasi".
Isvada informacijos stoka,ir tiek. Gal nespejotr,gal nesugalvojote,gal patyngejote,bet šį karta gavosi nesusipratimas.


Jus tikrai busite kazka sumaisiusi Alisa. Mes visada dirbome pagal UK darbo dienas. O, UK kaip zinia sventems uzsidaro gruodzio 18 - sausio 5 dienom.
Mes, dirbome pilnai iprastai, kaip ir skelbeme. Paskutine siunta isvyko gruodzio 23 diena. Vairuotojas Kaledas sutiko kelyje. Toliau, kaip jus skaiciuojate, pirma diena darbo, juk neisvaziuos tuscias autobusas, vien tik del to, kad yra pirma darbo diena. Deja, transportas jau toks dalykas, kad i ji reikia kazka pakrauti, o be to, ji itakoja sventines dienos, sniegas, uraganai. Anglijos keltai nedirba mazdaug kas ketvirta diena, plius buvo terorizmas Prancuzijoje. Juk visa tai itakoja. Didziuliai patikrinimai. Eiles. Va, ir siandien skelbiama didziule audra, kurios UK nemate net 2 metus. Keltas neplauks.

O, mes kaip skelbeme, taip ir dirbome iprastai. Siuntos buvo priimamos non stop. Kad isvaziuosime is karto sausiio 1 d, tikrai neraseme.

QUOTE(sandmari @ 2015 01 14, 11:28)
As taip pat skaiciau kad iprastai ves. O ir siunta pries pat sventes man rodos buvo tik toms kurios susikooperavo arba turejo 7kg. As pvz sito nezinojau ir tokia tvarka kaip veliau klausiau cia temoj na nera iprasta.. Paskui tik temoj skaitydama pamaciau - kam realiai neturiu nei noro nei laiko smile.gif. Gal klystu. Bet jei ne ta 7 kg riba buciau turejus gauti dar iki kuciu sita siuntini. Sunku is tiesu gincytis ir aiskintis kai perku ebay. Niekada nzn tiksliu datu ir svoriu. Tas dar labiau sunkina paieska. Bet akivaizdziai uzstrigo kazkur mano siuntinelis seniena smile.gif

realiai tos siuntos na buve nebuve. Tik paskui taip uzveluotu jau nieko pati nebegaleciau teisybes ieskot. Maza ka juk. Buna visko. Ne tas. Ne taip. Tt. Zodziu kantriai laukiu info ir dar karta rasau- jei bus greiciau pasiimu is Siauliu !


Iki Kuciu ir buvo gautos siuntos. Paskutine Kuciu siunta buvo gruodzio 13 dienos. Kada jus darete pirkima? Nes, jei jusu butu buvusi siunta sandelyje, mes ja ir butume issiunte.
Atsakyti

Iki Kuciu ir buvo gautos siuntos. Paskutine Kuciu siunta buvo gruodzio 13 dienos. Kada jus darete pirkima? Nes, jei jusu butu buvusi siunta sandelyje, mes ja ir butume issiunte.
[/quote]


As dar nesu gavusi lapkricio 26 apmoketo daikto. Nors po jo pirktu esu gavus. Issiuntimo data raso 12. 01. Ta pacia data issiustu esu gavusi dar iki svenciu.. Todel labai laukiu sios siuntos kad suzinociau ar as isvis negavau ar tiesiog labai uzvelavo. Ebay ta issiuntimo data daznai suraso bet ka. Nors realiai atkeliauja iki jusu per diena- dvi. Man ypac sudetinga kazka irodinet paskui. Nei svorio nei tiksliu datu juk nzn.

O si siunta visgi kita savaite ? Ar dar galima tiketis sia ?
Atsakyti
Lina,pasikartosiu,daugiau info susijusios su logistika,ir uk istatymais, bei " forsmazoriniais -dažniausiai"!!!!
deje giminiu ir dtaugu uk neturiu,kurie papasakotu apie uk.

Taip,as ir prasyciau,išsiaiškinti kada bus pristatyta. Jeigu neturite laiko,galiu jums padeti isiaiskinti apskambinti vietibius logistus, jie juk planuoja darbus.o audru nenusimato. smile.gif
Atsakyti
Lina, labai laukiu jusu atsakymo i email del galimybes atsiimti siunta Siauliuose. Vyras jau batus apsiaves laukia leidimo vaziuoti, tad laukiam kuo skubiau 4u.gif
Atsakyti
Man reikalingi is tos siuntos tik vitaminai, bet ai veliau pagersim, nieko neatsitiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2015 01 14, 12:18)
Lina, labai laukiu jusu atsakymo i email del galimybes atsiimti siunta Siauliuose. Vyras jau batus apsiaves laukia leidimo vaziuoti, tad laukiam kuo skubiau  4u.gif

Gal ir musu prigriebtumete jei vaziuosite ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elin@: 14 sausio 2015 - 11:58
Siauliuose tinka ir man smile.gif

O sask kada bus ? Nes dar negavau..
Atsakyti
QUOTE(sandmari @ 2015 01 14, 11:51)
As dar nesu gavusi lapkricio 26 apmoketo daikto. Nors po jo pirktu esu gavus. Issiuntimo data raso 12. 01. Ta pacia data issiustu esu gavusi dar iki svenciu.. Todel labai laukiu sios siuntos kad suzinociau ar as isvis negavau ar tiesiog labai uzvelavo. Ebay ta issiuntimo data daznai suraso bet ka. Nors realiai atkeliauja iki jusu per diena- dvi. Man ypac sudetinga kazka irodinet paskui. Nei svorio nei tiksliu datu juk nzn.

O si siunta visgi kita savaite ? Ar dar galima tiketis sia ?


Kazkas ne taip. Gruodzio 1 d, cia mes rasome, kad issiunteme? Dabar patikrinau, ne, pas mus nebuvo jusu gruodzio 1 d siuntos. Paskutine jusu siunta per mus vaziavo gruodzio 5 dienos. Ja gavote tiesiogiai i namus. Toliau, sekanti jusu preke i UK sandeli atvyko gruodzio 19 diena, ir ji yra sioje siuntoje. Sausio 9 dienos. Ar taip? Ar jus turite omenyje, kad gruodzio 1 d issiunte ebay ar kazkoks kitas pardavejas? Jei taip, ir dar nesate gavusi tos prekes, tai siulau kuo skubiau atidaryti disputa, ar kreiptis i pardaveja, jei turite tokia galimybe.

QUOTE(looo @ 2015 01 14, 12:00)
Lina,pasikartosiu,daugiau info susijusios su logistika,ir uk istatymais, bei " forsmazoriniais -dažniausiai"!!!!
deje giminiu ir dtaugu uk neturiu,kurie papasakotu apie uk.

Taip,as ir prasyciau,išsiaiškinti kada bus pristatyta. Jeigu neturite laiko,galiu jums padeti isiaiskinti apskambinti vietibius logistus, jie juk planuoja darbus.o audru nenusimato. smile.gif


Aciu, uz pasiulyta pagalba Alisa. Turesime omenyje, kai jos prireiks.
O, is musu puses, kaip ir minejau, siunta iveziosime per 7-10 dienu mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2015 01 14, 12:18)
Lina, labai laukiu jusu atsakymo i email del galimybes atsiimti siunta Siauliuose. Vyras jau batus apsiaves laukia leidimo vaziuoti, tad laukiam kuo skubiau  4u.gif


As jums jau atsakiau. Taip pat butume dekingi jei ir saskaitele apmoketumete. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(elin@ @ 2015 01 14, 12:57)
Gal ir musu prigriebtumete jei vaziuosite ax.gif ?


QUOTE(sandmari @ 2015 01 14, 13:02)
Siauliuose tinka ir man smile.gif

O sask kada bus ? Nes dar negavau..


Smulkiu siuntu, merginos neperduos tikrai, nes reiktu ardyti pakuotes. Deja unsure.gif

SANDMARI, saskaitos buna sistemoje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lola.lola @ 2015 01 13, 16:47)
Sveiki, Limcamca
ar apie atlikta apmokejima reikia pranesti ar patys tikrinate sistemoje? Jei ka -atlikta  4u.gif


Mes patikriname patys, aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 01 14, 13:24)
Kazkas ne taip. Gruodzio 1 d, cia mes rasome, kad issiunteme? Dabar patikrinau, ne, pas mus nebuvo jusu gruodzio 1 d siuntos. Paskutine jusu siunta per mus vaziavo gruodzio 5 dienos. Ja gavote tiesiogiai i namus. Toliau, sekanti jusu preke i UK sandeli atvyko gruodzio 19 diena, ir ji yra sioje siuntoje. Sausio 9 dienos. Ar taip? Ar jus turite omenyje, kad gruodzio 1 d issiunte ebay ar kazkoks kitas pardavejas? Jei taip, ir dar nesate gavusi tos prekes, tai siulau kuo skubiau atidaryti disputa, ar kreiptis i pardaveja, jei turite tokia galimybe

SANDMARI, saskaitos buna sistemoje  4u.gif


As kalbu apie issiuntimo data ebay. Kada jus issiunciat as niekada nesuprantu smile.gif nepagaunu sistemos iki galo smile.gif na cia mano problema. Ne esme.
Mano siuntu turejo buti ir gruodzio 2-4-9 issiuntimo, todel velgi nzn kas papuole i gruodzio 19 gavima pas jus. Cia super tricky man nuolat buna smile.gif
Zodziu as laukiu sios siuntos ir gal dar spesiu su dispute. Nes jei vistik bus ta preke. Na nefaina ir pries zmogu.

o saskaitu i emaila nebesiunciat ? Ir nebesiusit ? Nezinojau. Apmokesiu is sistemos. Tiesiog nezinojau kad jau tik tokiu budu. Sorry.
Atsakyti